Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak jakoś się nie kwapi żebym poznała jego rodziców

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam 17 lat. D to mój pierwszy chłopak jest w moim wieku....jesteśmy ze sobą 2 miesiące. On poznał moich rodziców praktycznie na początku naszego związku...już znajomi sie pytają czy poznał mnie ze swoimi rodzicami, a ja za każdym razem odpowiadam nie. Rodzice tez sie mnie pytają czy D ma zamiar mnie poznać ze swoimi rodzicami.....juz jest mi naprawdę głupio, chciałabym poznać jego rodziców, ale nie wiem jak mu dać o tym znać bo to tak głupio żebym puereza wyskakaiwala z inicjatywą. Pozdrawiam i czekam na dobre rady co robić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie byłas nigdy u niego?? Moze te dwa miesiace to za krotko zeby ich zapoznac. Jestescie jeszcze mlodzi pewnie wiecej czasu spedzacie ze soba na dworze w parku na ławce niz w domu. Dziewczyny sa inne chyba bardziej biora wszystko na powarznie i łatwiej im przedstawic chlopaka swoim rodzica. Nie przejmuj sie predzej czy pozniej ich poznasz zrobi sie jesien i coz bedzi musial wziasc cie do domu hehe, a wiesz cos o jego rodzinie od znajomych?? Moze poprostu wie wstydzi. Moze pija i maja syf w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×