Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mbc

Opakowania kartonowe

Polecane posty

Gość Ulka

ja osobiście polecam zapoznać sie z ofertą firmy ANAPACK z Sulechowa, która oferuje sprzedaż  artykułów wyrobów foliowych,  taśm samoprzylepnych i tym podobne. Firma oferuję bardzo przyzwoite ceny i szybką wysyłkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja osobiście polecam skontaktować sie z firma  SPEC-PACK z Lubonia bo oni mają szeroki wybór materiałów opakowaniowych.  Ja u nich zazwyczaj kupuję takie rzeczy jak folię bąbelkowa, stretch  i moim zdaniem mają bardzo dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSZULA

Jeżeli ktoś ktoś z was szuka firmy z okolic Biskupca Pomorskiego to polecam firmę Bielpak. Firma oferuję opakowania klapowe, opakowanie fasonowe,  opakowania meblarskie, opakowania ozdobne oraz opakowania specjalistyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opakowania kartonowe to ja z czystym sumieniem polecam firmę https://mediagold.com.pl/ nigdy nie miałam z nimi problemów. Szybko i terminowo realizują każde zlecenie. Co więcej, mają indywidualne podejście do klienta, potrafią zaproponować ofertę, która spełnia wszystkie oczekiwania 🙂 Opakowania kartonowe mają najwyższej jakości - są solidne, a do tego funkcjonalne. Świetna obsługa klienta, która potrafi podpowiedzieć najlepszą opcję i korzystne rozwiązania. No i mają naprawdę niskie ceny jak na tak wysoką jakość usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych dla branż mięsnych i drobiarskich.  W ofercie firmy SUPRAVIS GROUP z siedzibą w Bydgoszczy  znajdziemy opakowania termo formowalne, folię termokurczliwe, laminaty, folie do convertingu i worki vacuum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
Dnia 9.10.2019 o 14:13, Gość agata napisał:

Różnego rodzaju opakowania można zdobyć z firmy C2C. Firma działa już kilka lat, opakowania są solidnie skonstruowane . 

Mogę potwierdzić, korzystam z usług firmy i zawsze jestem zadowolony z opakowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 23.11.2019 o 15:01, Gość URSZULA napisał:

Jeżeli ktoś ktoś z was szuka firmy z okolic Biskupca Pomorskiego to polecam firmę Bielpak. Firma oferuję opakowania klapowe, opakowanie fasonowe,  opakowania meblarskie, opakowania ozdobne oraz opakowania specjalistyczne. 

Znam doskonale tą firmę i kupuję u nich opakowania fasonowe do mojego sklepu z bielizną. Moje klientki są zachwycone taką formą opakowania bielizny.  Jeżeli ktoś z was szuka dobrego dostawcę takich opakowań to tylko w Bielpak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja również zamawiam dużo materiałów pakowych z firmy Spec-Pack i zawsze jesteśmy zadowoleni bo zamówienie przychodzi na czas i w super cenie.  Najczęściej zamawiamy z tej firmy taśmy pakowe i bandujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja również zamawiam dużo materiałów pakowych z firmy Spec-Pack i zawsze jesteśmy zadowoleni bo zamówienie przychodzi na czas i w super cenie.  Najczęściej zamawiamy z tej firmy taśmy pakowe i bandujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

 Ja wiele razy zamawiałam opakowania kartonowe klapowe z firmy Bielpak z Biskupca pomorskiego.  Firma oferuję szeroki asortyment  i bardzo atrakcyjne ceny i warto podjąć z nimi współpracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ja szukałem  czegoś takiego jak worki przeznaczone przede wszystkim do transportu  żeby zabezpieczyć ciężkie jak i lekkie towary.  Znalazłem firmę SELEN, z siedzibą w Sieradzu, która sprzedaję takie worki typu  BIG BAG. Firma oferuje również narzędzia i akcesoria do pakowania przesyłek paletowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dobrej jakości kartonów klapowych lub tub kartonowych polecam jako dostawcę firmę Polkar z Krapkowic. Wysoka jakość komponentów idzie w parze z dobrą ceną. Współpraca z firmą bezproblemowa. Wszystko sprawnie obsługiwane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Ja też wiele razy korzystałam z usług firmy Hi-Octane z Lubonia jeżeli chodzi do akcesoria opakowaniowe.  Firma oferuję szeroki asortyment i mają konkurencyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Big Plus zaprojektuje dowolne opakowanie dla każdego rodzaju produktu. Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia, można wszystko załatwić online, dobre procedury akceptacji projektu. Także możesz się z nimi skontaktować

Kontakt:

Tomasz Hojny „Big Plus”

biuro@bigplus.plhttp://bigplus.pl/

 

Ul. Pogodna 17

34-122 Wieprz

woj. Małopolskie

tel: 505-207-772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam fajną firmę, która sprzedaj opakowania dla branży e-commerce – SmartPack.com.pl. Oferuje także personalizację pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×