Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niestety, ale nigdy nie spotkalem romantycznej kobiety.

Polecane posty

Gość gość
wiem co czujesz nie potepiam cie tez bylem kiedys slaby teraz juz nie jestem taki ogladaj co dzien to https://www.youtube.com/watch?v=EYSc9UEtjZE to nauczy cie wiele jesli jestes nadal prawiczki ze wzgledu na ideologie romantyczna - tez dlugo bylem a tyle mialem okazji - to zalicz pierwsza lepsza laske, roochaj laski regularnie to wtedy wejdzie ci to w krew i bedziesz miec to doopie. To prawda kobiety sa zle i zepste ale to nie znaczy ze masz sie zalamywac zacznij je traktowac jak w tym wideo. Wszystkie kobiety kochaja chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem co czujesz nie potepiam cie tez bylem kiedys slaby teraz juz nie jestem taki ogladaj co dzien to https://www.youtube.com/watch?v=EYSc9UEtjZE to nauczy cie wiele jesli jestes nadal prawiczki ze wzgledu na ideologie romantyczna - tez dlugo bylem a tyle mialem okazji - to zalicz pierwsza lepsza laske, roochaj laski regularnie to wtedy wejdzie ci to w krew i bedziesz miec to doopie. To prawda kobiety sa zle i zepste ale to nie znaczy ze masz sie zalamywac zacznij je traktowac jak w tym wideo. Wszystkie kobiety kochaja chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdaje mi się, że widzę... gdzie? Przed oczyma duszy mojej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie wierzysz? mameje mozna spotkac w kazdym wieku. Takich jak on p'''d jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie lubia miekiuch ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrafię być romantyczna...jak już mam pieniądze i przeszłam po wszystkich trupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewolucja seksualna zakoczyla ere milosci romantycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruby portfel i każda będzie romantyczna do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gruby portfel i każda będzie romantyczna do bólu. x To też nie pomaga Kobiety ni są, nie chcą i nie będą nigdy romantyczne a romantyczny facet jest fajny tylko w komediach romantycznych dla ćwierć mózgów. Bądź romantyczny to zamiast jej chłopakiem staniesz się męską "psiapsiułą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
romantyzmem się nie najesz ani nie zapłacisz rachunków. jest czas na romantyzm i jest czas na twarde stąpanie po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak zdobyć ta kasę kiedy atutów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz pecha ... bo są takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałeś gdyż nie poznałeś mnie :) Są delikatne,wrażliwe i romantyczne kobiety I życzę Ci abyś taką spotkał pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to masz pecha ... bo są takie kobiety. x Czym objawia się taki Kobiecy romantyzm? Nie spotkałem wiec chetnie się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 Stanę tuż obok i chętnie posłucham...dobraaa ? Nie będę się rozpychać obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne :) ( to ja gość ona z 10.52 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chcą tylko hajsu i szerokiego w barach wysokiego faceta i tyle, a cała reszta została im dorobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mi nie do śmiechu :) od wczoraj próbuje się dowiedzieć i zero odzewu tylko jedno karcące " se wygoogluj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem romantycznym chlopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakis mit kobiety nie sa ani troche romantyczne. Jak zyje takiej nie widzialem. Kto powiedzial ze one sa wrazliwe pechowiec.gif ? Nigdy takiej nie widzialem. Czesciej spotykam takcih mezczyzn. Wspolczesne kobiety sa o wiele gorsze niz mezczyzni. Mam juz 29 lat i nie mam zadnych watpliwosci, kobiety sa bezwzgledne, okrutniejsze niz faceci i bardzo interesowne. Wspolczesna kobieta jest materilistka, dla ktorej liczy sie przygodny seks, klamczucha i osoba ktora idzie po trupach. Ehhh faceci sa o wilele bardziej emocjonalni i uczuciowi chyba latwiej maja Ci co zostaja gejami. Znam takich dwoch i naprawde sa mili i mozna im zaufac. x ale wraz nie wiem jaka to romantyczna kobieta??? mila? niematerialistka tzn jaka to? Zero szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One nie są romantyczne. To jest tylko po to żeby mogły rozpoznać nasze zamiary. Obserwują cię wtedy i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest niepraktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×