Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie

Polecane posty

Gość gość Adela
A co powiecie na środek jaki jest opisany na stronie topweight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po skończeniu brania Foreverslim mam teraz nowe hobby uwielbiam chodzić na zakupy i kupować takie ciuchy na jakie mam ochotę.A jeszcze rok temu kupowałam ciuchy w rozmiarze 48 i nie miałam zbyt wielkiego wyboru.Teraz to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Slimunox.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam w Niemczech taki spray odchudzający jak myślicie będzie działał? czekam na dostawę ale się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Slimunox to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam parę kilogramów ale już czuje się zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Slimunox bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odchudzanie najlepsza jest zdrowa racjonalna i dieta, powie to kazdy dietetyk, kazdy lekarz, kazdy normalny trener, ktory poza wierzeniem w cudownosc koktajli bialkowych cwiczy i je - duzo je i zdrowo je :) Jak ktos nie ma mozliwosci, zeby poswiecic tyle czasu i energii w przygotowywanie posilkow, najlepiej jeszcze roznorodnych, kazdego dnia innych, to zachecam do skorzystania z diety pudelkowej. To swietna opcja dla zapracowanych ludzi. Finansowo wychodzi podobnie, co rzetelna kalkulacja zakupow w ciagu calego miesiaca, przynajmniej ja tak mam z macro bios bar. Bo na jedzeniu nie oszczedzalam jak dotad, starajac sie inwestowac w zdrowe produkty. Ale ograniczenia czasowe niestety sa nie do przejscia dla mnie i czesto sie cos marnowalo, badz starzalo. Teraz nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami na temat Slimunox.Każdy kto chce się odchudzać a wie że nie da rady na samej diecie powinien kupić te tabletki bo według mnie nie ma nic lepszego aby wspomóc odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najodpowiedniejszy okazał się Foreverslim.Tabletki sa idealne schudłam kilkanaście kilogramów i wcale nie było to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×