Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylda_t

labioplastyka

Polecane posty

Gość matylda_t

Dzień dobry, chciałabym uzyskać poradę dotyczącą zabiegu labioplastyki. Czy ktoś z tutaj zgromadzonych ma jakieś doświadczenia z gabinetem Skinclinic w Warszawie? Myślałam również o Pani Doktor Janickiej z Bytomia oraz Doktor Raczkowskiej, przyjmującej w Krakowie. Obie panie są chirurgami plastykami, w przeciwieństwie do Pani Doktor z kliniki Warszawie, która z wykształcenia jest ginekologiem. Zastanawiam się również nad metodą - laser czy tradycyjna operacja? Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Labioplastyka była dla mnie rozwiązaniem komplikacji powstałych po porodzie. Dzięki zabiegowi, który robiłam w Klinice Magnuccy moja pewność siebie wróciła. Lekarze tam pracujący są bardzo wyrozumiali i widać, że są tam dla pacjenta. Czułam się tam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbo

Absolutnie nie polecam kliniki Magnuccy i doktora Magnuckiego ! Wykonał u mnie nieudolnie zabieg labioplastyki. Dosłownie odrąbał mi połowę lewej wargi o drugiej nawet nie wspomne. Rany goiły sie 3 miesiące, wszystko się rozeszło, nie moglam chodzić, leżeć ani siedzieć. Wszystko mnie pieklo i ocierało. Cierpialam przez tego lekarza strasznie !!! Apeluje, przestrzegam i odradzam każdej kobiecie, która myśli o zabiegu labioplastyki i wyborze doktora Magnuckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

zabieg wykonywałam u dr Pabiańczyka w Krakowie i jego mogę polecić bez wątpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×