Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

brak bicia serca

Polecane posty

Gość gość

Hey może zacznę od początku w kwietniu nie dostałam okresu .Zrobiłam test z moczu wyszedł pozytywny potem poszłam na test z krwi bo nie mogłam uwierzyć wyszedł pozytywny Więc umówiłam się do ginekologa i trafiłam do takiego że po jego badaniu dostałam krwotoku .Zabrano mnie do szpitala karetką,tam mnie zbadał jeszcze raz lekarz i powiedział że dziwi go że ciąża powinna być większa niż jesti że mogę poronić Po dwóch dniach zostałam wypisana ze szpitala bo ustąpił krwotok i dobrze się czułam Dziś poszłam do ginekologa w przychodni (miałam pójść po 10 dniach)więc tak zrobiłam dziś się dowiedziałam bardzo złej wiadomości powiedział mi że jest dwoje (ale nie pytałam bo byłam w szoku)i że ciążą zle się rozwija stanęła w miejscu i mogę poronić w domu ale żebym przyjechała do szpitala w tą niedzielę i zrobi mi jeszcze raz usg a i powiedział że nie czuje serca i żebym nadal zażywała tabletki na potrzymanie które dostałam w szpitalu. Mam dobre przeczucie że będzie dobrze i chcę bardzo tego dziecka Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×