Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może 1% moich znajomych ma status związku na fb

Polecane posty

Gość gość

Nikt się do tego nie przyznaję, mało tego by zmylić świat osoba będąca w związku z użytkownikiem nie dodaje wspólnych zdjęć, nie lajkuje (lub lajkuje jedynie łapką) a już na pewno nie komentuje zdjęć użytkownika. To powszechny proceder i dotyczy 99% moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze bo po co sie przyznawac? moze poznają kogos lepszego ? bycie w związku to siara i wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają tak słabe związki, że wstydzą się statusu w związku. Mają nadzieję na znalezienie kogoś lepszego. Z widocznym statusem mniejsze szanse że ktoś jeszcze zaczepi. A tak udają wolnych żeby coś jeszcze wyrwać. To jak napluć w twarz partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i większość to ma wszystko poukrywane więc prowadzenie konta mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% moich znajomych nie ma konta na Fb, a 100% uważa podawanie tam danych o sobie za przejaw wybitnego kretynizmu, połączonego z zupełnym brakiem wyobraźni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc zawadiaka
gość dziś x To masz szczęście, że w większości masz takich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc zawadiaka dziś Niektórzy mają konto na Fb z powodów służbowych lub związanych z ich hobby. Sam musiałem kiedyś takie konto (bez danych osobistych) stworzyć, by móc prowadzić dyskusje na pewnym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 konta oficjalne służy mi do podglądania znajomych, czasami cos wrzuce ale bardzo bardzo rzadko, nigdy z niego nic nie komentuje bo .... sie wstydze. Nieoficjalene. to luz blues malina, szeroko komentuje wszystko co mi podpadnie i mi sie spodoba niczym wujek dobra rada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc zawadiaka
gość dziś gosc zawadiaka dziś Niektórzy mają konto na Fb z powodów służbowych lub związanych z ich hobby. Sam musiałem kiedyś takie konto (bez danych osobistych) stworzyć, by móc prowadzić dyskusje na pewnym portalu. x No ale właśnie - nie podałeś danych osobowych. a o to chodziło osobie z 19:32 i do tego się odniosłam. I jakoś obstawiam, że na swoim FB nie spamujesz każdą stop-klatką z Twojego życia. Powiem tak, niech każdy robi co chce, ale niekiedy naiwność i głupota ludzka nie zna granic, a potem jest lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×