Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jeleń

Jest cała masa kobiet samotnych z dziećmi

Polecane posty

Gość gość
A ja bym tam nie chciała faceta z dziećmi. Rozwodnik może być, jeszcze zależy z jakiego powodu był rozwod, ale żeby nie miał dzieci. A jak już miałby 2 czy 3 to chyba bym go musiała utrzymywać, bo by na alimenty nie wyrobił. Po co mi jakis alimenciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszego i gorszego sortu, są ludzie którzy mimo przeciwności losu i porażek życiowych wychodzą na ludzi i tacy którzy się całkowicie pogubili , tacy zostaną sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gorszy sort. To dla mnie ci, którzy nie chcą nic zmienić w swoim życiu ale z własnego lenistwa, zazdroszczą innym a nie widzą tego, ile inni włożyli pracy w to, aby coś osiągnąć. Gorszy sort to też Ci, co krzywdza świadomie innych ludzi, zwierzęta, wykorzystują finansowo swoich rodziców, kradną, zdradzają partnerów, wszczynaja bójki itd. Tacy toi lepiej rzeczywiście aby było sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście na miejscu pierwszym jestem ja, na drugim dziecko i partner którego kocham - na stopniu równym. Oczywiście bywa że dziecko jest na miejscu 1 wszym ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępych nie sieją
Taki pech dziś nie pech tylko durna baba co badboy jej imponował i dawał emocje, a teraz będzie samotna matka z własnej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina baby w 80pct
gość dziś tak, taki ojciec głupi bo wziął durną peezde za żone, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrzędź biedaku tylko szukaj wśród kobiet które dzieci nie mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wina baby w 80pct właśnie, wina obstronna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam facetów co mają żony, dzieci, ale uwaga-udają kawalerow, nagle żona nie istnieje, dzieci z resztą też. Porażka. Zgłoś jak żona zaniedbuje faceta to on MA PRAWO iść w teren, wina tej baby i tyle, a dzieci mają ojca często w doopie i tak jak baby traktują ojca tylko jak bankomat bo tak matka nauczyła ich Ale jak facet zaniedbuje kobietę to ona też ma prawo sobie znaleźć przyjaciela. Ja równouprawnienie to wypierdalać wychowywać dzieci a Panie sobie przyjaciela znajdą.Tylko wtedy powiesz że to kureska siła i dzieci zaniedbuje. A facet to chuj do kwadratu taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki pech
tępych nie sieją taki jestes madry??? Ciekawe jaka ty szykujesz niespodzianke. Nie był badboyem, był miły, szarmancki, kulturalny z dobrego domu...bylismy 1,5 roku razem na odleglosc. Dopiero jak razem zamieszkalismy to wyszło szydło w worka, miesiąc i mnie nie było. Za to d**ek na dziecko chciał mnie złapać. Już takie czasy, że teraz to nie kobiety chca zatrzymac facetów...porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet zdradza to jest jakaś peezda nie facet i takiemu to się tylko kop w d,u,p,e należy prosto na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat  życiowy
gość dziś każdy by chciał ideał bez balastu, ale życie to często chaos, i mase durnych decyzji robionych przez durnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zrzędź biedaku tylko szukaj wśród kobiet które dzieci nie mają . Zgłoś tylko wykszałcone i dziewice, reszta to syf i szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor = impotent, którego nawet panna z dzieckiem nie chciala. Dlatego taki wściekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pech dziś 1.5 roku związek na odległość = GENIUSZKA burhehehehe, a potem szpary dawać po pijaku i narzekać że durna, no koorfa wszystkich wina tylko nie twoja, takie są właśnie baby. GŁUPIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co, umoczyleś i wpadka? Buhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak facet zdradza to jest jakaś peezda nie facet i takiemu to się tylko kop w d,u,p,e należy prosto na księżyc. >>> nikt nie szuka zakąski na mieście gdy ma obiad w domu, 100% wina baby że facet zdradza, widocznie ona go zaniedbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autor = impotent, którego nawet panna z dzieckiem nie chciala. Dlatego taki wściekły. Zgłoś szkoda dyskusji z umysłową tępotą, niestety dziś nawet tacy przeżyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że jego nawet nie chcą kobiety z dziećmi nie mówiąc już o pannach bezdzietnych. Jakiś psychol ityle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A głupi ma zawsze rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale jak facet zaniedbuje kobietę to ona też ma prawo sobie znaleźć przyjaciela." x ma też obowiązek urodzić dziecko kochanka jak z nim wpadnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie zrzędź biedaku tylko szukaj wśród kobiet które dzieci nie mają . Zgłoś tylko wykszałcone i dziewice, reszta to syf i szambo X I niby ty jesteś tego warty z tą twoją paranoją? HA HA HA az sie posiusiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a niech rodzi sobie dziecko kochanka i do niego wypier/dala, czyjegoś bachora nie będe przecież utrzymywał, nie jestem skończonym debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Twoja Cípa
gość wczoraj zmień mokre majtki albo na kibel następnym razem jak czytasz forum i nie możesz utrzymać moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z wpisami. Nie widzici że gimgoowno się obudziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę samotną matką z wyboru. Jakiś problemik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gimgoowno pisze też pod innymi tematami. Ktoś chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory bo zawiedziony bezradny samotny i nikt go nie chce, nikt go nie szanuje to on też nie ma szacunku, A dlaczego tak jest , bo ma chu*owy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusiom szybko nudzą się płacze dzieci i pieluchy i spiertalają jak szczury, a kobieta musi wszystkiemu sprostać./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tatusiom szybko nudzą się płacze dzieci i pieluchy i spiertalają jak szczury, a kobieta musi wszystkiemu sprostać./ >>> to po co daje pipy debilom a potem płacz i narzekanie, 100% wina baby za jej marny wybór i marny los, niestety wy tępoty jedna po drugiej powtarzacie identyczne błędy, macie wade genetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×