Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakochaniec23

Restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość Fiollllka

Jeśli chcecie domowego jedzenia to polecam wyżej wspomniany PanKejk. Okolice Krakowskiego Przedmieścia, więc miejsce bardzo okej. Z jedzenia placki ziemniaczane moim zdaniem są najlepsze w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alleksandrea

Również chodzę do PanKej. Akurat niedaleko pracuję. Też w wolnej chwili chodzę tam z dziećmi bo mają bardzo dobre pankejki na słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agattaa

Dla mnie świetnym miejscem, na wyjście i zjedzenie pysznego jedzenia jest Meet& Eat w Galerii Mokotów. Zawsze trafiam tam na miłą obsługę i przepyszne jedzenie. Osobiście bardzo lubię taką azjatycką kuchnie, jadłam już w wielu miejscach ale tam wiem, ze to co zostanie mi podane na pewno będzie pyszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazka

Oo na randkę to tylko do Zachodniego Brzegu. Wykwintna kuchnia, smaki świata, piekny lokal, miła obsługa, wszystko sie zgadza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Ja byłam kiedys w Mango Vegan. Bardzo miło było, a chłopak mnie zabrał, bo wie, że szaleje za vege 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Uwielbiam jadać w Dark Kitchen, a że to na Mokotowskiej, więc daleko ode mnie, zamawiam dowóz roomservice ich ...yaki ramen z wołowiną nie ma sobie równych w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss

Świetne miejsce na randkę czy też spotkanie towarzyskie to restauracja Pańska 85. Można zasmakować w wykwintnie podawanych daniach kuchni chińskiej, wystrój jest piękny, nowoczesny, orientalny, więc atmosfera jest wyjątkowa. Zabieram tam swoją dziewczynę, która szybko stała się miłośniczką kuchni chińskiej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

ja zawsze jem w Nowakowski Gorąco Polecam, dobre ceny i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta

Dam zielone światło na Maxipizza na Gocławiu. Jeśli chodzi o dostawę to nie znam lepiej prowadzonego miejsca. Jedzenie dobrze pakują przez co nawet przy duzych mrozach zawsze wszystko docierało gorące. Inna sprawa, że wypieczenie placka na pizzę u nich w piecu trwa max 5 minut przez co czas oczekiwania na gotową pizzę się skraca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.08.2019 o 12:23, Gość Ada napisał:

ja zawsze jem w Nowakowski Gorąco Polecam, dobre ceny i jedzenie

znam restauracje i potwierdzam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Nowakowski w Warszawie znajduje sie w wielu dzielnicach w Warszawie, jednakjak dla mnie najlepsza oblsuga na Bielanach ! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Moim zdaniem warto udać sie do baru Marina na Woli, maja pyszne śniadania, obiady, zawsze jest smacznie jak u mamy. Z miła chęcia do nich wracam. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharon

Ja lubię jadać w Creme de la Creme, mają smaczną pizzę na cienkim cieście i dobre mięsa. Mieszkam na Targówku, więc mam tam niedaleko i czasem zamawiam też do domu, przez pyszne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierski

My ostatnio właśnie tak zaczeliśmy chodzić po restauracjach raczej lepszej jakości i bardzo nam zasmakowało w restauracji Akademia. W ogóle cały klimat, który panuje w tym miejscu jest bardzo fajny i widać, że dbają o wszystko, nawet detale są dopracowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Fajnym miejscem na randkę jest restauracja Instalacje Art Bistro. Nie przepłacisz a zjecie bardzo dobrze. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim, więc też jest na co popatrzeć. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kemlyy

Kilka dni temu odwiedziłam z chłopakiem Pankejk. Opinie o tej miejscówce nie są przesądzone. Dobra obsługa, jedzenie smaczne, długie godziny otwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fercia
Dnia 28.11.2019 o 10:48, Gość Konrad napisał:

Fajnym miejscem na randkę jest restauracja Instalacje Art Bistro. Nie przepłacisz a zjecie bardzo dobrze. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim, więc też jest na co popatrzeć. Polecam

Również polecam Instalacje Art Bistro. Jedzenie jest bardzo dobre i rzeczywiście w fajnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojti37

Milanovo na Wilanowie to super wybór. Bardzo smaczne jedzenie, jeśli ktoś lubi włoską kuchnię, to będzie zachwycony - zarówno pizza, jak i makarony w super odsłonie, przepyszne zapewniam 🙂 My też często zamawiamy na dowóz, jest to bardzo wygodna opcja, zwłaszcza że jedzenie zawsze dowożą naprawdę sprawnie i w ustalonym czasie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Zdecydowanie Instalacje Art Bistro. dobre jedzenie, a ona poczuje się w zamku jak kksiężniczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Sushi saska kępa!!! Moja ulubiona restauracja! Uwielbiam sushi :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja

Całkiem niedaleko, bo w Międzyborowie jest swojska restauracja Gary Mamy. Klimat wiejskiej chaty i typowo polskie jedzenie z dobrej jakości składników. Polecam - my tam często chodzimy w niedziele na obiad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tam czesto odwiedzamy rodzinnie Ogród Smaku na Elektoralnej. Lubię polską kuchnię, tu taką serwują w nowoczesnym wydaniu. No i wnętrze ładne, super widoki z okien https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie pasuje zarówno klimat jak i jedzenie we włoskiej Semoli na ul. Obywatelskiej. Bardzo dobra pizza, pasty, dobre wina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×