Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macrolane vs aquafilling

Polecane posty

Gość gość

Witam, Bardzo długo czytałam rożne informacje w internecie jak i dowiadywałam sie od różnych lekarzy na temat macrolane i aquafillingu. Ponieważ moje piersi po 2 ciążach wyglądają fatalnie bardzo chciałam je powiekszyc a przynajmniej sprawić zeby wyglądały w miare jędrnie . Co do aquafillingu nie polecam go zdecydowanie, preparat ten na zawsze zostanie w waszym organizmie i przyszłości nie wiadomo jakie skutki bedzie miał. Z tego co mówili lekarze obecnym najczęściej zauważalnym powikłaniem jest stan zapalny w piersiach a stan zapalny moze powodac raka itd... nie słuchajcie tych bredni lekarzy którzy mówią wam ze to bezpieczne. Co do macrolane mało który lekarz w Pl jeszcze to robi a powód jest prozaiczny macrolane moze sie grudkowac w piersiach co moze powodować zaburzenia obrazu usg przy badaniu. Ja zdecydowałam sie na macrolane bo nie powoduje stanów zapalnych i nie jest szkodliwy i sam sie wchłania, póki co nie mam grudek a moje piersi wyglądają naprawdę pięknie ale wiem ze moze mi sie to przytrafić i byłam tego świadoma. Także dziewczyny jeżeli chcecie powiększyć sobie piersi proszę nie wybierajcie metod które mogą w zaszkodzić, juz implanty są lepsze chociaż s mojej ocenie takie sztucznie sterczące cycki nie są fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja miałam powiększane piersi macrolane jakies 2 tygodnie temu wiec poki co ciężko mi się wypowiadać o efektach długofalowych z małego b mam piękne male c piersi sa pelne wygladaja naturalnie i już nie potrzebuje pushupa . przy zabiegu bolało ale do zniesienia tym bardziej ze trwal on tylko godzinke, później przez 2 dni odczuwałam bol a teraz już jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a ja myslałam, że to jest to samo, tylko zmienili nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wiadomo, czy to nie jest to samo. Ja nie wierzę tym firmom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×