Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam złe myśli jak widzę małe dzieci

Polecane posty

Gość gość

Przykładowo oglądam jakąś youtuberke i nagle jej roczne - dwu roczne dziecko sie drze za jedzeniem i ona mu daje jakiś owoc albo coś do picia to rośnie we mnie takie wewnętrzne uczucie że najchętniej zabrałabym temu dziecku tą butelke żeby sie popłakało, albo gorzej np. walnąć go w d**e czy coś :o Ja wiem że to nienormalne ale nie mam pojęcia skąd to się wzięło, chyba nigdy nie zdecyduje sie na dzieci bo jemu pewnie też bym to zrobiła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na forum dyskusyjne dzial:zycie po 30 zycie uczuciowe zycie erotyczne . Tutaj jest macierzynstwo ;) jak sie domyslasz wiaze siw to z dziecmi, ktorych nie lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat mnie też kiedyś dzieci irytowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co oglądasz filmy z ohydnymi bachorami? Mnie też brzydzą ryczące, żrące jak świnie, ale epatuję sama siebie takim widokiem. Jednocześnie jako matka zapewniam: dziecko wcale nie musi obrzydliwie wytytłać się przy jedzeniu i drzeć ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy cos z toba nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zle mysli jak widze ze ludzie boja sie dzieci a muslimow toleruja.Europa umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudasy, kozojebcy, mordercy, radykalisci, szmaty, burbuny, ciapciaki, ciapaki, oprawcy, pedofile, g****iciele, synowie szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do psychologa,ktoś musiał Cię skrzywdzić w dzieciństwie,albo masz w rodzinie agresywne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×