Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

no to aniol nie czlowiek.. czyli los szykuje ci kogos specjalnego.. a to moze potrwac.. cierpliwosci zatem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty ska masz takie info dokładne? :D Znaczy co najmniej 5 lat singlowania jeszcze mnie czeka mówisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie, ze cos sie z facetami dzieje w tym wieku.. taki przelom swoisty. moze rzeczywiscie taki specjalny jezusowy wiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem opinię, że dopiero z 30-tką przychodzi mądrość życiowa i zaczyna się dostrzegać swoje błędy, których się do tej pory nie dostrzegało ;) A te +3 to taki margines błędu uwzględniający, że niektórzy mogą być ciut opóźnieni w rozwoju :P Ale dzieje w pozytywnym sensie czy dopiero wtedy dziadzieją i staja się dużymi dziećmi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh to już się nie da być i młodym i mądrym jednocześnie? To aż taki oksymoron? :D Ehh i pomysleć, że i mnie to czeka :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po slodyczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl, ze kobiety maja gorzej.. bo jak sie starzeja, to juz bez znaczenia, ze sa madre.. tylko bez paniki.. dbasz o siebie wiec i mlodym dluzej bedziesz. no i na pocieszenie dodam, ze kobiety najpiekniejsze kolo 30. zatem bedzie idealnie. cos mi sie tez wydaje, ze w ciagu najblizszych 3 lat znajdziesz swoja pancie i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co prawda, to prawda, w tym wieku kobiety pięknieją na maksa :) Żeby nie było, jak o siebie dbają, to spokojnie nawet dłużej dobrze wyglądają ;) Patrz np moja sąsiadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah właśnie sobie uświadomiłem, że to jednak temat o pierdzeniu, a my tu sobie słodko pierdzimy o uczuciach ostatnio zamiast tradycyjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo fajnie.. ja popierduje mniej. jakos tak.. ostatnio sie odmienilo haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też już w normie :D Wczoraj tylko coś mi się w d***e poprzewracało -że tak powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. wyczytalam, ze najwieksze pierdy sa przed wizyta w toalecie.. a teraz duzo warzyw, owocow.. wiec wszystko idzie lepiej ;) aaa i musze doniesc, ze bylam niedawno w macu na lodzie mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Mogę potwierdzić i to z doświadczenia, nie z wyczytania :P Oo i jakiego loda w Macu wybrałaś? Bo jest co wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak raz na jakiś czas, to można :) Mniejsze zło zaspokoić swoją zachciankę choćby skromnie, niż torturować się ciągłym odmawianiem sobie... Bo wiesz, jak po takim odmawianiu w końcu ochota będzie tak duża, że nie dasz rady tego pohamować, to rzucisz się na słodycze jak zwierzak, a wtedy to zjesz tyle, że aż Ci niedobrze będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce zdrowe akurat, wiec luz ;) Owoców nigdy dosyć :) Z wyjątkiem bananów, bo te potrafią utuczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ja nie powinnam jesc.. cukru pod zadna postacia, ale jak ni sie bardzo chce to juz wole owoce jak inne swinstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobri deń! ;) Wczoraj zaginąłem w czasie i przestrzeni... A dziś zapowiada się zamotany dzień... W drodze do pierwszego klienta musiałem aż 2 razy się wracać po coś! 😠 Ehh jak na złość, gdy tu potrzeba pełnego skupienia żeby się wyrobić że wszystkim co mam, bo mam nie mało do zrobienia dziś... Także mam nadzieję, że za bardzo nie nabroję i o niczym więcej nie zapomnę, bo mi w końcu szef łeb urwie :D Miłego dzionka wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry, dobry.. to troche dzionek zakrecony, a pozniej tylko weekend i relaks. niech to cie przy zyciu trzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcony to mało powiedziane! :D Mózg wyprany jak u jakiegoś zakochanego :P Musiałem się wracać 3 raz jednak :o W dodatku w żadnej firmie nie było moich ulubionych klientek, bo na urlopie są :( Ale pociesza mnie fakt, że już tydzień roboczy za mną i wreszcie upragniony weekend! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×