Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maajla

Starania o dziecko...

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki ! :) :) Wraz z narzeczonym zaczynamy starania o naszą pierwsza dzidzię :) Jestem bardzo podekscytowana i tak się zastanawiam, czy może jest Nas tutaj więcej ?? :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci pomóc jak twój nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Tak ja staram się z moim facetem od 3 miesięcy i póki co niestety bezskutecznie:-( Ale ja jestem po 30tce więc pewnie to dlatego. Wy już zaczęliście czy dopiero podjęliście decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie 2 cykl jak się staramy.... ehh tak bardzo bym chciała zobaczyć 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech idz do lekarza zeby ci powiedzial kiedy przytulanki. nie zapomnij bety robic co miesiac i testow od 15dc i wiesz zawsze bedzie ta jedna brzydka krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 cykle i nic
U mnie już 3 cykle za nami i nic. Ale teraz znowu zaczynają mi się dni płodne więc będziemy znowu działać:-) Kiedyś już raz byłam w ciązy, wtedy wystarczył jeden stosunek bez zabezpieczenia. Niestety poroniłam. A teraz 3 miesiące starań i nic. Ile masz lat maajla? Bo ja 35, więc pewnie będzie ciężko. Też starm się o pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ech idz do lekarza zeby ci powiedzial kiedy przytulanki. nie zapomnij bety robic co miesiac i testow od 15dc i wiesz zawsze bedzie ta jedna brzydka krecha. " To nie wystarczy wyliczać sobie dni płodne? Na czym to konkretnie polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy się sr.acie za przeproszeniem. Idziesz do łóżka bez zabezpieczeń i tyle. Więcej robicie szumu niż to warte. Macie chora obsesję dzielenia się mechanicznym seksem aby być zaplodniona. Po co ten obnazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz bedzie obserwowal ci cykl i mowil kiedy rosnie pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata, narzeczony 29... Ja już jestem po dniach płodnych... próby były, a czy coś wyjdzie to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo skupiaja sie na tym zeby zajsc w ciaze. Dlaczego jest tyle wpadek? Bo kobieta nie skupia sie na tym i nie chce zajsc i wtedy jest najbardziej plodna. Bardzo duzo lekarzy mowi, ze naprawde psychika moze duzo napsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem.. pewnie za bardzo chcemy i za bardzo się staramy.. ale to jest mocniejsze ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem.. pewnie za bardzo chcemy i za bardzo się staramy.. ale to jest mocniejsze ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuhuh bedzie sią działo, nowy wątek aż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem.. pewnie za bardzo chcemy i za bardzo się staramy.. ale to jest mocniejsze ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale musisz wyluzowac, bo wlasnie taka chec moze zaszkodzic. Jest to podekscytowanie jak zawsze ale lepiej dac na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena888
Z swoim pierwszym dzieckiem.bylam dokladnie w twoim wieku i moj malzonek tez jak twoj :) poszlo.za 3 cyklem staran. Teraz staramy sie o drugie.. jestem swiezo po okresie:) bedzie tez 3 cykl moze szczesliwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wspolzyjemy 3 lata bez zabezpieczenia ale od miesiaca wzięliśmy się za badania, jak mąż zrobił badanie nasienia tak jest zły że to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to problem naprawde macie. 3 lata to bardzo dlugo. Zbadaj sie. Idz do kliniki nieplodnosci zrobia ci USG badania poszczegolnych hormonow w odpowiednich dniach cyklu potem hsg zbadaja tarczyce i sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Twój mąż jest zły na Ciebie? Że to on musiał zrobić to badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kur... starania. Jakie przytulanka???? Uprawiac seks caly cykl bez zabezbieczenia i tyle. A skad wiesz ze owulacja sie nie przesunie? No debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzac na kafe caly dzien zamiast siedziec na mezu napewno zajdziesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również zaczęliśmy starania :) Biorę kwas foliowy i wyznaczam sobie owulację. Mam cichą nadzieję, że to wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My z mężem zaczynamy właśnie starania o dziecko. Mamy już dwie córki i mąż bardzo chciały by syna bo w babińcu nie ma siły przebicia ;) Od miesiąca biorę kwas foliowy- Folik, zabezpieczenie odstawione :) Zobaczymy czy nam się uda, bo już przy staraniach o drugie dziecko pojawiły się problemy...Ale mamy nadzieję, że skoro wtedy się udało to i teraz będzie ok. W końcu poprzednim razem udało się dzięki regularnemu braniu Folika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×