Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jakim forum zarejestrowac sie i zadac pytanie tak zeby ktos sensownie i

Polecane posty

Gość gość

merytorycznie odpowiedzial. Bez wyzwisk i narzucania swojego zdania? Pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"merytorycznie odpowiedzial" x Najpierw zadaj merytoryczne pytanie. xxx "Bez wyzwisk" x W anonimowym internecie? Co najwyżej masz szansę na forum tematycznym, dotyczącym Twojego problemu. Jeśli jest to problem natury uczuciowej to chyba liczysz się z uczuciowymi reakcjami? xxx "i narzucania swojego zdania?" x Jeśli nie interesuje Cię czyjeś zdanie to po co chcesz zadawać pytania? xxx "Pytam powaznie" x Nie sądzę. Raczej chcesz się pożalić, że ktoś Cię zwyzywał, narzucał swoje zdanie i nie udzielił merytorycznej odpowiedzi. Mam nadzieję, że pomogłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie pomogles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, żeby nie narzucił swojego zdania czyli, żeby potwierdził twoją racje. zadaj odpowiemy Ci tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie nie pomogles" x A czego nie rozumiesz? Popieram propozycję z 8:42, napisz co chcesz przeczytać, zadaj pytanie i odpowiemy zgodnie z Twoimi potrzebami. Masz dwie chętne osoby do pomocy, korzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee chodzilo mi o przedstawienie kilku swiatopogladow,, niestety nei chce pytac o to nikogo w swiecie realnym. Chodzi mi zeby ktos doradzil przedstawiajac koncepcje 1 2 3 4 itd a nie no tak bo jestes glupi, bo twoja matka bo to bo tamto... a to widze regula na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie widzę, że od wczoraj nie potrafisz zadać konkretnego pytania. Oprócz wyzwisk na każdym chyba topiku możesz odnaleźć rzeczowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze , zapytaj, a potem oddzielaj ziarna od plew. Zawsze się znajdzie frustrat, który wywala swoje złe emocje, jak smiecie, tu i tam, ale są tez kulturalni forumowicze, ktorzy potrafią wypowiedziec się po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×