Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunsraye

Dlaczego On się taki stał?

Polecane posty

Gość sunsraye

Jestem ze swoim chłopakiem od kilku lat, mieszkamy ze sobą. Początkowo często gdzieś wychodziliśmy, kupował mi kwiaty, ogólnie rzecz ujmując-starał się. Od jakiegos czasu nigdzie mnie nie zabiera, o tych kwiatach nie wspominając. Kilka razy sama go chciałam gdzieś wyciągnąć, ale ciągle mówi, że nie ma czasu albo jest zmęczony. Natomiast nie ma takich problemów gdy wychodzi gdzieś z kolegami czy znajomymi z pracy. Nie wiem co się dzieje... Staram się, żeby było wszystko dobrze między nami, ale jak ciężko jest, gdy tylko jedna strona się stara. Nie wiem co mam robić i co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puść go czasem samemu, ciężko jest tak ciągle z kobietą wytrzymać. No i cóż, trochę się kobieta przez parę lat opatrzy, już nie jest taka fajna. Każdy chętnie by przeleciał jakąś nową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej się staraj, zacznij się szanować i dbać też o swoje potrzeby, wymagaj i obserwuj ;) zakomunikowałaś facetowi co ci się nie podoba czy tylko postanowiłaś podzielić się tym na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudził się. Po prostu rutyna - o ile możesz pogadaj z nim i wprowadźcie jakieś zmiany w ten swój zwiazek - jak nie wyjdzie - rozstańcie się jak dojrzali ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunsraye
Mówiłam mu o tym nie raz, nie dwa... Mówi, że się czepiam. Już sama nie wiem, co robić. Może to we mnie jest jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ma w Tobie żadnego problemu. Przestał się starać, to poniekąd normalne, w sensie zwyczajne - a nie pożądane. Czeka Was poważna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie czepiaj :) tylko wymyśl sobie coś tylko dla siebie, każdy (chyba) potrzebuje wolności, swojej przestrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa wlasnie uroki mieszkania razem bez slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa wlasnie uroki mieszkania razem bez slubu i po ślubie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×