Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niech szlag trafi te wszystkie tureckie seriale

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, te, które mieszkają z osobami starszymi (teściowymi, babciami, mamami) też tak macie? Od kiedy tylko zaczęły się te wszystkie seriale tureckie, moja teściowa dostała bzika! Leci ich chyba dzienni 4 (filmy) i ona ogląda każdy po kolei. Ok, niech ogląda, ale problem w tym, że ona przestała ŻYĆ. W pokoju nie sprząta, jutro święto, ja cały dom wysprzątałam (mieszkamy razem, wspólna kuchnia i łazienka), a ona nawet podłogi nie umyła. Już mnie to pomału męczy. Zero zainteresownia z jej strony sprzątaniem. ZERO. O częściach wspólnych nie wspomnę. U niej w pokoju piach, ok niby jej pokój, może mieć i piaskownicę tam, ale problem w tym, że to wszystko ''nosi się'' na pozostałe części domu. Ni, tylko telewizor od rana do nocy prawie. Mam dość. Czy u was też tak ktoś zgłupiał napunkcie tych seriali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa to samo... cały dzień ogląda to badziewie plus tv trwam, zgłupiała i zdziadziała do reszty... na szczęście z nią nie mieszkamy i nie utrzymujemy kontaktów, nawet mąż ma jej dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena mnilosci leci na tvp2 wlasnie ten jezyk jest boski japa! japa! kole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem starą babą,ale bulwersuje mnie fakt,że takie badziewie wyświetlają w polskiej tv!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejku jutro święto. No i? Jutro święto ja dzis nie sprzątam. Wielkie halo no nie posprzątane.mieszkamy sami we własnym domu i nie mam problemu w teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna co mieszka z tesciowa. To jest normalnie szok ile tu dziewczyn pisze ze mieszka z tesciowymi. Mam wrazenie ze chyba kazda. Jak wy ukladacie tobzycie ze pchacie sie do tesciowych a nie np do matek swoich ,nie wspomne o wlasnych mieszkaniach,albo chociaz wynajetych. A pozniej narzekacie,one moga miec u siebie nawet nasrane na srodku chalupy a wam nic do tego. Wy siedzicie cale dnie w komorkach,kompach a one przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23, no i to, że u nas się sprząta przed świętami. Jeśli ty nie sprzątasz, to twoja sprawa.Nie musisz się tu afiszować, że na tobie wrażenia nie robią święta. Nie muszą. A u nas się sprząta. I tyle w temacie. Zresztą, nie tylko na święta się sprząta, ale moja teściowa już całkiem przestała cokolwiek robić w domu. I też TRWAM ogląda, na zmianę z tymi durnymi serialami. Nie przeszkadzało by mi to, gdyby nie fakt, że ja muszę sprzątać za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, nie znasz mnie, a już oceniłaś. Jak to jest? Bo na gospodarce przeważnie synowie zostają. Tak już jest. Więc co? Mój mąż miał sobie faceta znaleźć, żeby teściowa miała zięcia zamiast synowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądam ale jak by nie było na wiekszosci kanaŁow sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem młoda i uwielbiam turecki seriale <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elif najlepszy, mnie też wciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama i teściowa to samo. Mamę zawsze uważałam za osobę inteligentną, ale ona coraz częściej jakieś życiowe sytuacje ilustruje mi swoimi serialami choć wie, że ja ich nie znam i nie oglądam. To jest strasznie odmóżdżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to chytry plan Kurskiego. Oglupic narod. Dawniej tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebelPrince
Ja z Turcji i ja szczęśliwy dla wszystkich europejczyków contry oglądać tureckie flims. Biorąc pod uwagę wiele osób źle myślą o tureckich ludzi. I widzą, że żyjemy system republik i tureckie mans bardzo przystojni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecą, bo są tanie. Target też osobliwy jedynkę i dwójkę ogląda. Jaki widz taki program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×