Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o radę

Polecane posty

Gość gość

Około rok temu zerwałam z chłopakiem i nie miałam z kim iść na wesele siostry więc chciala posadzić mnie koło kolegi jej męża, też jest singlem. Wesele za miesiąc. Zgodziłam się, on też. W związku z tym, że chciałam go lepiej poznać, to pojechałam z siostrą na grilla. Moja osoba towarzysząca też tam była. Z relacji przyszłego męża mojej siostry wiem, że on o mnie pytał, widział moje zdjęcia, mówił, że jestem ładna, a na wspomnianym grillu ponoć cały czas się na mnie patrzył. Postanowiłam dodać go na facebooku, przyjął i od razu do mnie napisał. Dobrze nam się pisało. Tylko, że drugi raz nie napisał, a był dostępny. Czy on czeka na jakiś znak ode mnie, żebym pierwsza napisała? Może nie pisze, bo myśli, że nie jestem zainteresowana? Czy powinnam napisać teraz do niego ja pierwsza? Czy lepiej poczekać, aż on napisze? Co o tym myślicie? Tylko proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja, o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo w realnym życiu nie mam z kim o tym porozmawiać, zapytać o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja, Nie bój się :) Kazdy ma czasem watpliwosci, nie jest pewny, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że im dalej w las tym więcej drzew...przecież nie ogarniesz tak reagując już na tym etapie. A najgorsze jest to że kafe lawinowo zalejesz takimi pierdołowatymi tematami :classic_cool: jednak się boję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja. Rozumiem, że Ci się temat nie podoba, masz takie prawo. Więc po prostu nie wchodź, nie reaguj, mi też się wiele rzeczy nie podoba, ale co zrobić, świat nie jest ułożony tylko pode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja. Niby tak Ci się nie podoba, ale napisać musiałaś, więc widzę, że chyba komuś się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja. Widzisz, ta intuicja .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W relacjach damsko męskich zawodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W y ************* a j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc , Milych Snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S***************a j j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Bo, co? zabronisz mi pisać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato żebyś rana nie doczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jeszcze następne 50 lat doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś szczerze w to wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychaj łajzo w cierpieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, tu się nienormalni ludzie wypowiadali, więc odpiszę normalnie- po pierwsze wrzuć trochę na dystans, żeby się kiedy nie rozczarować niepotrzebnie. Po drugie- chcesz, to napisz, co szkodzi. Ale już zaprosilas go pierwsza na fb, więc jakbyś pisała, to tylko raz. Chodzi o to, żeby nie być zbyt natarczywą, bo go sploszysz. Sam musi się zainteresować i zdecydować, czy chce działać (faceci to "zdobywcy"). Póki co wiemy, że prawie go nie znasz i że będziecie obok siebie siedzieć na weselu. To że powiedział, że jesteś ładna, nic nie oznacza, może cieszył się, że nie będzie koło paszczura siedzieć :P ale nie znasz go, nie wiesz, czy szuka kogoś, czy chce teraz związku. Nic o nim nie wiesz, mieliście się póki co zapoznać, żeby na weselu nie było sztywno. No to teraz na luzie zapoznawaj się, do wesela miesiąc, nie musicie ze sobą pisać codziennie. A potem sama zobaczysz, jak to się potoczy, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki okres minął od dodania na fb? Myślę że się zdystansuj. Nie musicie pisać codziennie. Nie bądź nachalna. Ostatnio on się pierwszy odezwał. Więc poczekaj kilka dni i napisz co u niego słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę był grill, dodałam go w poniedziałek , ostatni raz pisaliśmy właśnie wtedy. Myśle, że może on potrzebuje, żebym napisała, bo myśli, że ja nie jestem zainteresowana, o to mi chodzi. Myślałam,żeby napisać, zacząć ale tak jak mówicie tylko raz i zobaczyć :) Nie chcę być nachalna, nie nastawiam się. Po prostu dobrze mi się z nim rozmawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz teraz Ty i zobaczysz, jak rozmowa sie potoczy. Jednak gdy po tej rozmowie on dalej bedzie milczal i nie pisal pierwszy, to wtedy sama bym juz nie pisala więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×