Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NPT

przenikliwa pustka

Polecane posty

Gość NPT

czuję się samotny ale nie ze względu na brak związku nie rozumiem otaczającej mnie rzeczywistości czuje, że tu nie pasuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Nie jesteś sam. I ja i moja 18-letnie (za 12 dni) córka czujemy się tak samo. Najgorsze, że wokół jest tłum ludzi. Może nawet jest więcej takich osób jak my. Tylko gdzie????? Pozdrawiam! Jutro będzie lepiej. Może kiedyś się spotkamy. Ci wszyscy "inni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NPT
to mnie nie pociesza... chciałbym żyć spokojnie, bez stresów cieszyć się słońcem, górami, potokami, lasem, wolnością... nie brać udziału w tym wyścigu, zakłamanych, egoistycznych, chamskich szczurów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćla
Rozumiem Ciebie Sama mam poczucie, że marnuje sobie życie, pracując w korporacji Gdzie rządzi fałsz i pieniądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Wszędzie i zawsze się czuje jakbym nie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie będziecie jedli Ciała Syna Człowieczego ani pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do stworzenia trwałej więzi z Jezusem. Chrześcijaństwo to relacja - ja i Bóg. Z Jezusem trzeba rozmawiać, być, przebywać, poznawać. Zrozumienie kościelnych tradycji i zwyczajów przyjdzie z czasem, jeśli zbudujemy je na szczerej relacji z Panem. Polecam, tylko tak poczujesz się w 100% pełny i szczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NPT
jestem na to zbyt inteligentny i zadaje za dużo pytań a Sowa pokazał prawdziwe oblicze Kościoła zresztą nie tylko On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez pustkę w głowie masz poczucie pustki w życiu. Przeszacowujesz swoją inteligencję, a gdy życie weryfikuje to wpadasz w doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NPT
Bóg stał się dziś legalną marihuaną dla słabych, a Kościół to diler, który nieźle zarabia. Ideologia ta mi nie pasuje. Wierzę w "Boga", ale nie mam zamiaru pakować się w ideologiczne g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NPT
Ponadto religia prowadzi do ekstremizmu i nie jest tolerancyjna. W myśl zasady albo jesteś z nami albo przeciwko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NPT
W religii nikt nie szuka prawdy. Każdy myśli, że ma na nią wyłączność. ...że wszystko już wiedzą. Ludzkość jest niedołężna i zacofana, a przy tym wyjątkowo prymitywna. Bóg to rodzaj kontroli tego tłumu. Kiedyś Polaków zmuszali by porzucili pogaństwo, a dziś zachowują się jak by od zawsze byli dziećmi Bożymi. Zapomnieli o swojej narodowej tożsamości i o wierzeniach przodków. Nie twierdze, że były lepsze, ale przynajmniej nikt nie czerpał z tego zysków. Boga katolickiego nie było tu przez stulecia, a nawet tysiąclecia i ludzie też żyli. A mój problem nie polega na braku wiary w Boga tylko w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×