Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki antykoncepcyjne i krwawienie

Polecane posty

Gość gość

Witam, Zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne vixpo. Sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Zaczęłam przyjmować je z pierwszym dniem miesiączki. Dzisiaj jest 12 dzień cyklu a ja cały czas krwawię. Jak długo to jeszcze potrwa? I dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Krwawienia są najczęstszym skutkiem ubocznym dostarczenia organizmowi dodatkowej dawki hormonów.Zdarza się to najczęściej w pierwszych trzech cyklach przyjmowania.Jeśli jednak dolegliwości wkrótce się nie zmniejszą, dokończ bieżące opakowanie i poproś lekarza o zmianę środka anrykoncepcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla wszystkich kobiet nadają się tabletki z niską dawką hormonów, czasem jeśli krwawienie się utrzymuje trzeba je zmienić na silniejsze, ja biorę ultralekkie tabletki Vines i dla mnie to idealna tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MożeMorze
Hej ;) Ja brałam tabletki yasmin i było w miarę ok. Wyskakiwał mi tylko duży żylak na nodze. Teraz ze względu na właśnie żylaki i otyłość ginekolog przepisał mi Limetic. Jestem przy trzeciej tabletce, więc zobaczymy ;) nie wiem w sumie mam nadzieję że zadziała i zabezpieczy przed niechcianym potomkiem. A tak swoją drogą to ma ktoś może jakaś styczność z tymi tabletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MożeMorze
Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje Vines, ale krwawienia nie miałam, bardzo dobrze je przechodzę, pomimo,że stosuję dopiero drugie opakowanie. JEsli masz takie nieprzyjemne objawy to może masz źle dobrane pigułki ?? Pamiętaj tez, że plamienia możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×