Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Ja bede odgrwac role drugoplanowa a moze coś się wydarzyło i kamera zaczniemy mnie kręcic Az mi się zaczyna ciepło robic na sama myśl kobieta z wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek to Paweł Wilkowyjec. Tamten kręcił p****la z c*****i :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:59 schlebiasz mi, kim na F8 ja jeszcze nie byłem, a to wilk a to psuj a to .. Bozie nie pamiętam już tych dla mnie obcych nazw. Czekam kiedy będziesz tak pisał o mnie do innych. Żywa legenda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj będzie kobieto z wyjazdu. Może zrobimy scenę soft gwałtu. Gdzie trochę chcesz trochę się jeszcze opierasz bo wiadomo plaża i nie jesteś gotowa. Łapiemy przytrzymujemy i ściągamy majteczki. Dobra dalej, scenariusz sam się nie napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto trzyma? Kama? Ups niechybnie sam jestem na plaży, reszta ulotnila się jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpo
Poćzatek mi się podoba ale ja to widze inaczej ide sobie przez lasek na plaze a tu niewiadomo skad pojawiasz sie i swoim mocnym ramieniem przygniatasz do drzewa powoli sciagasz mi majteczki skape a ja niby nie chcę ale tak naprawde bardzo tego pragne nawet tak zbyt mocno sie nie opieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pragniesz, żeby nie wiadomo kto ściągnął Ci majtki, to szybciej znajdziesz *****cza na żywo. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ru/cha/cza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Nudzicie po prostu i nie ma do czego się odnieść. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz sie do niczego odnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też nie musisz, ale chcesz i piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moja sprawa i nic co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
15:48 a ja odniosę się. Primo nie widzę żadnych przeszkód byś mógł/a podkręcić temat w ciekawą stronę. Duo czasem trzeba obniżyć loty by znów poczuć falę wznoszącą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz i co powiedz na moj scenariusz moze jakieś poprawki panie resyzerze Inne pomyslu jestem dyspozycyjna pani z wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki podoba mi się, musisz trochę z początku krzyczeć i się opierać i co powiesz na dwóch. Jeden trzyma za ręce drugi ściąga ci dół. Ten co trzyma ręce przystawia dużego do twarzy ty odwracasz głowę nie chcesz przyjąć do ust. Drugi czyli ja juuuuż w tobie, czujesz jak mimo że walczysz nic sobie z tego nie robią, tracisz siły , ten od rąk karze ci ssać trzyma głowę za włosy jesteś bezbronna masz dwa członki w sobie i najgorsze że zaczyna ci się robić dobrze od tego. Poddajesz się... Robią ci to.. cdn teraz ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super twoj scenariusz jest okej ja mimo swojej sytuacji bezbronnej kobiety penetrowanej z każdej strony czuje się calkowicie zdominowana przez was pragnaca coraz mocniejszych doznan i emocjii krzyczaca jeszcze jeszcze co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagle czujesz ze masz dwie dziurki zajete naszymi penisami krzyczys mocniej szybciej a na koniec robimy sobie na wzajem pissing co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo nie krzycz bo jeszcze gotowi uciec :) . Myślę że historia zbyt surowa jeszcze jak znajdę więcej czasu to nieco ja zmodyfikuję. Napisz co lubisz jeszcze , anal ? Klapsy ? Spust na..? :) No i jak wyglądasz depilacja? To ważne szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klapsy okej spust na twarz dekold jest osobiscie dla mnie podniecajace i zachecajace do nowych doświadczeń depilacja nie do końca całkowita jestem kobieta i tez tak chce się czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bys powiedziala na spust na pupe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu też ma na codzień. Marzenia, które się na lata wyciągają przynoszą frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj partner nie narzeka jestes bardzo mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry dzień jest piękny rzucam temat na dziś jakich kobiet pragna prawdziwi meszczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Dobrze by było zdefiniować"prawdziwi":) większość pewnie zgodzi się na opcję 3w1 tj. kucharka, dama, d****** Kolejność przypadkowa:) w praktyce wcale nie trzeba być jednak taką full opcją? Czy się mylę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze przyjaciółka bratnia dusza i nie tylko do sprzatania i gotowania a moze odwrocmy pytanie jakich meszczyzn poszukija kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kobiety wolimy? Hmmm... Kobiece... Lubimy sie z kobietami pokazac, wiec tak, dama. Ale nie do przesady ;) Seks jest bardzo wazny wiec i musi go lubic. Co do kucharki, ja lubie gotowac wiec nie musi ;) To jest mozliwosc do rozpieszczania jej przez mnie ;) O cieple i wspieraniu nie musze chyba dodawac? ;) Zapomnialem dopisac :P Lubimy czuc sie potrzebni naszym Paniom ;) Wiec jesli da mi mozliwosc wykazania sie, skrzetnie z niej skorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Fiu fiu koniec autoreklamy:P co do mężczyzn, to mógłby być trochę tak bezczelny jak darjuż i trochę tak nieśmiały jak nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×