Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Ciotki zawsze zalogowane😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz waruj i mysl, czy na 100 procent jestem ciotka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Heh, hej ale o czym to rozmawiamy ?? A o odzieży erotycznie prowokującej. Wiecie tak jak mówiłem nie przeszkadza mi i lubię podziwiać. Czekam ale nie doczekam się chyba na kobietę tak ubierajacą tu na forum by dokładnie przepytać na tą okoliczność. Koleżko domyślam się że ty także nie narzekasz na tak ubrane lasencje. Inną sprawą że nie wszystkim wypada tak prowokować i nie wszystkim leży. :D x w sprawie tluka to wiesz, nie miałem na myśli twego wpisu akurat , ale chętnie podyskutuję co też takiego nagannego napisałem. Nawet gdyby serio to oczekiwałem córki Kamy w wieku gdzie nie jest objęta już ochroną prawną, czyli już może!. Napisałem że nie jestem Polański!. Mało? Inną sprawą że z pewnością kama nie ma takiej córki w tym wieku, jeśli w ogóle ma bo tego nie wiem. Stąd nie stało się nic bulwersującego. Pozdrawiam wszystkich pogodnie nastawionych do życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,2149,2019,2048,2050,2051,2119,2127 nie jestes kobietą. Jesteś k********.em. Zakompleksionym k********.e.m Zażyj leki kaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu kama jest rozwódką, starą panną, czy wdową bo pierwszej młodosci już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha i Eve każdej kobiecie z konkurencji wmawiają że jest starsza od nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumber i śmierdziel są jakąś konkurencją? Nie żartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.24 Jak ty to robisz, nigdy cię nie ma, a zawsze jesteś Janko-weteranko oczko.gif I jeszcze cierpiąca na osobowość wieloraką oczko.gif x gość dziś (...) Strój specjalnie kupiłaś, czy będziesz prowokować nago? X Nie tym razem, Awario usmiech.gif Ale widzę, że zapadło w pamięć, jakoś nijak ci widać nie pasuje do obrazka oczko.gif Sama spróbuj: rozbierz się kiedyś poza forum, Awario, pokaż się komuś, dasz radę, ja wierzę kwiatek.gifoczko.gif P.S. Pamiętaj odczekać do poniedziałku spioch.giflapka.gif X Dzidziu piernik ja wiem, że na drób nie możesz już patrzeć i stąd twoje konwulsje, ale takim sucharem nie zrobisz na mnie wrażenia. Ten plener wyraźnie ci zaszkodził w erotyczno-magicznej twórczości. Czyżby tam też gęś podali na obiad? :-D Popraw się dziubku 👄 ka ma, nieśmiały, darjuż :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c/h/u/j/o/b/u/z/a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć nieśmiały. Poniedziałki zawsze mam ciężkie. To tak, jak się z autostrady na zwykłą drogę zjedzie, ale to nie powód do płaczu. :-D Kaca klinem może trzeba potraktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mi się nie chce z gościa pisać. Szczególnie gdy wymyślę genialny tekst i co cała zasługa miała być na anonimowego gościa? Nie to nie dla mnie. I jeszcze cały czas to samo w kółko Macieju, ani do śmiechu ani do płaczu, nędza. Koleżko widoczne kama dziś także zajęta, pewnie opala się w tym Kołobrzegu albo na innym Barbados.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama ma dziś wizytę w przychodni geriatrycznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie się skądś z ka mą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czyżby same chlopy tu były? Koniec świata. Uwaga dziewczyny! Ciacha. Psss. Nikomu ani mru mru...;) Koleżko piszą do ciebie na tego mejla? Nie narzekasz czasem na spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz? To biedny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej tutaj pisac więcej osob ma pogaduchy kazdy ma inne spojrzenie na roznorodnosc tematow jest poprostu ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą jest, że poznać można byle kogo. Sam poznałem trochę osób. Ale tylko kilka była wartościowych. I jedna jedyna w swoim rodzaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak w moim przypadku, tylko z kobiecego punktu widzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jest takiego samego zdania zdecydowanie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżko chwalisz się któryś raz ta jedyną, dawaj ją nam przepytamy czy faktycznie jest jak mówisz. X co ja widzę jest z nami jednak dama. Ciekawe czy ta o której myślę. Są wakacje chwalta się co ekstremalnego zamierzacie zrobić by dobrze wypocząć. Tak czuję że nam ta kama wędruje po plaży... Kamo na naturystczną wal! Zobaczysz jaka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 Właśnie, nie żartu ;) Nie stawałam tu do konkurencji, to poniżej godności :( Byłam poza nią ;) x Wiedziałam, Janino ;) Ale stanowisko słabe tym razem 💤 Popraw się, dziubku 😘 ("takim sucharem nie zrobisz na mnie wrażenia" - wiem, to byłoby za dużo na początek, spróbuj zacząć od pokazania twarzy ;) ). P.S. Nie, na obiad: ja zupa grzybowa, On pierogi :) P.S.1 Nie masz poczucia, że jesteś troszkę niedoceniana na tym temacie? :( A skoro masz tylko temat... 😭 Jeszcze trochę i tylko ja ci pozostanę ;) Może zaproś któregoś ze znajomych ;) Do jutra, dziubku 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o czym ty masz pisać, Janino, jak nie o gęsi ;) Akurat gęś nie jest częścią żadnej z ciotek, biedna forumowa Awario... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×