Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
To jest forum kazdy moze pisac co chce nie wszyscy musza to czytac wiec nie oburzajcie sie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko opinie odnośnie tego opowiadania, po to chyba napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to. Gdyby pisał dla siebie, to schowalby do szuflady. Zresztą nie da się ukryć, że szczyci się tym co "stworzył" :-( Każdy może pisać na forum-tego się właśnie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek wypocił opis pełen błędów i obrzydliwych, prostackich zwrotów i liczył na oklaski.Ponoć zadowolony z seksu z żoną podstarzały erotoman, który codziennie siedzi na forume i klepie byle co.Też coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam być subtelniejsza w ocenie, ale chodziło mi o coś w ten deseń :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie przesadzajcie dosc fajnie sie czytalo Czekamy co przyniesie nam dzisiejszy dzień dzień dobry wszystkim którzy sa w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psni z wyjazdu
Dzień dobry wszystkim tym obecnym i t którzy dopiero wstaja duzo rzeczy sie wydarzyło przez te te wolne dni nie rozumiem poruszenia dotyczącego scenariusza dajmy spokuj temu czekam na ciekawy temat na dzisiaj moze komus nasuwa sie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Hej viki tak to była odpowiedź do ciebie. X wiecie co hę, już wolę swoje niezbyt wysokich lotów opowiadanie na forume do którego można się odnieść, podyskutować niż tracić czas na zasrywanie kafe hejtem, trolingiem, gdyby każdy napisał coś podobnego to forum kwitło by i było ciekawie jak nigdy. Natomiast pełno tu " gwiazd" rozpamiętających dawne dzieje i osoby. Tyle że z tego nic nie wynika. Śmieszą mnie zawsze osoby które wytykają na każdym kroku błędy. Uważam filozoficznie że osoba mądra i kulturalna nie pytana w tym zakresie o poprawność ledwie uśmiechnie się nad tym problemem. Natomiast osoby które za wszelką cenę chcą wytknąć komuś błędy nawet nie zwracając na treść mają ukryte zaburzenia i chcą się dowartościować. Błędy mniejsze lub większe popełnia każdy a praca moja do druku nie idzie jeszcze. Tak więc kochani następnym razem jak poruszy cię moja ortografia i sen z powiek by mi to wytknąć, pamiętaj co napisałem wyżej, i moje skierowane pytanie do ciebie.,A ty jaki masz problem, czemu szukasz dowartosciowania. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z wyjazdu, jeśli masz dyskleksję to napisz, bo ciężko się panią czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Dysleksji nie mam tylko mam wadliwy telefon gościu wcale nie musisz mnie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym panowie kierujecie sie widząc na ulicy kobiete jej wyglądem zewnętrznym czy innymi jej cechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge odpisac bo mam wadliwy telefon daj mi spokuj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wymysl cos od siebie bo się powtarzasz stac cie tylko na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon pani z wyjazdu nie ma znaków interpunkcyjnych. Amba zjadla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd tak na telefon zwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon też zmienił ó na u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze twoja interpunkcja nie szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz rzuć ciekawy temat na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy temat dobry, pani o godzinie 9.01 dała temat zwracając się do męskiej populacji. To żeby nikt nie był poszkodowany a wy panie na co zwracacie uwagę na przypadkowego faceta na ulicy. Albo na plaży bo to wakacje. Sprawdza która zawartość spodenek! Przyznawać mi się tu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki97
darjuż wczoraj Wiesz takie historie romantyczno słodko pierdzace blado wypadają. Darjuż Słabą masz wyobraźnię, jeśli przedstawione słowa klucze kojarzą Ci się ze słodkim pierdzeniem. Zostań rzeczywiście przy gwałcie, potrzebujesz naprawdę mocnych bodźców ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura słowa zniewalający uśmiech przyjazne nastawienie do ludzi a później mój zwrok sięga nieco niźej na atrybuty męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki co sądzę o gwałcie pisałem na tym forum wielokrotnie, tekst taki naprawdę mi również ciężko pisać bo zachowania są mi obce, x w nowym temacie. Pani zauważę, że mamy podobnie jak wy z tym że robimy to od razu, błyskawicznie. Tak szybko że nie wiadomo co było wcześniej. Poza tym upatrzona czesto "zdobycz " jest na wskroś oglądnieta zanim podejdzie i przemówi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki97
Chciałam coś wstawić, coś z moich fantazji, ale po takiej zachęcie z Twojej strony odpuszczę pierdzenie. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ty się nie zniechęcaj tak. Poproszę. Może akurat przekonasz. Poza tym my faceci i kobiety robimy to ze sobą ale jakże z inną wrażliwością. No chodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Dzień dobry wszystkim temat na dziś seks małżeński po ilu latach z obowiązku lub z przyjemności rano wieczór czy w południe czekam na wasze komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładając, że każdy z czasem zmienia się na gorsze nie można życia przeżyć szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze z tym założeniem. :) Ale myślę że to indywidualna sprawa jedni po roku wypaleni drudzy po długich latach i to z powodów starzenia się. Trzeba seks dozować w rozsądnych dawkach. Bo jeśli młodzi w ciągu roku przeżyją tyle że inna para tego przez całe życie nie dokona, to nie dziwne że się wypalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Darjuz a czy ty masz krótki czy długi staź małźeński jak to jest u ciebie rośnie czy maleje zainteresowanie często czy umiarkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezmiennie że zdziwieniem rośnie i opada i znów rośnie i opada.... Natomiast od pytania typu priv tu się uchylę. A może ty trochę o sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×