Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak w miarę szybko nauczyć dziecko korzystac z nocnika?

Polecane posty

Gość gość

Synek skończył 2 lata, kupkę woła że chce ale siku nie. Próbowałam już wszystkiego ściągnęłam pampersa i kupiłam fajne majteczki i nic dalej sika w majteczki. Jak go posadzę to siku zrobi ale sam nie zawoła. Pokazywałam mu na you toubie jak inne dzieci siedzą na nocniku , kupiłam książeczkę o korzystaniu z nocnika, on wie ze trzeba siusiu zrobić do nocnika ale nie wola. Dziewczyny dajcie jakieś dobre rady jak nauczyć go na nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocniczek,majteczki,siusiu, ksiazeczki. Jak by mi matka tak slodzila tez bym lała w majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko myslę ze jesteś za mało stanowcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę szybko możesz zupę ugotować. Daj dziecku czas, nie naciskaj, nie skupiaj całej uwagi na siusianiu. Odpuść troszkę bo się maluch zniechęci całkiem. Pomału, małymi kroczkami, pytaj co jakiś czas czy idzie zrobić siku, są dzieci co wystarczy zdjąć pieluchę i już zaczynają siadać na nocnik i wołać, ale są też takie którym to zajmuje kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie jest gotowe. Mój syn na 2urodziny juz bez pieluchy był i nam to zajęło 2 dni. Po prostu już był gotowy. Daj dziecku czas, każde jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×