Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Allegrowicz007

ruslantamerlan sprzedawca Allegro gier Steam , ostrzeżenie, możliwe oszustwo

Polecane posty

Gość Allegrowicz007

Witam, chciałbym wam opisać moje podejrzenie o przekręt użytkownika Allegro -ruslantamerlan- . Jest to rosyjski użytkownik allegro, który sprzedaje gry na Allegro, po bardzo niskiej cenie. 3 lata temu kiedy sprawa banowania kont steam za posiadanie ruskich key i giftów nie była tak bardzo nagłośniona. Pokusiłem się, żeby kupić grę od niego 7 days to Die za 34 zł kiedy na Alegro i na steamie chodziła nawet 3 razy drożej. Tak, wiem cebula ze mnie ale to nie o tym teraz. Niestety post który napisałem był zbyt długi ok 670 wyrazów ,jeśli chcecie przeczytać więcej na ten temat zapraszam na stronę z jednym postem na ten temat: www.facebook.com/ruslantamerlanOpinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, gość jest jakiś niepoważny. Zakupiłem u niego grę, zero kontaktu, musiałem się babrać z vpn i kombinować. Wtedy jeszcze można było dawać neutrale, więc wystawiłem i napisałem co i jak. Wtedy się zaczęło, dostałem z miejsca negatywa i koleś zaczął mnie szantażować że mam cofnąć komentarz. Pomijając fakt że ledwo co po Polsku pisze, to straszna menda. Teraz mam negatywny komentarz mimo że ja dopełniłem wszystkich warunków umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że po dłuższym czasie są włamania na te konta, które on sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tym jest ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gram bo kompa mam

no jest to rosjanin na naszym polskim allegro, który dobrze se radzi i ma w ofercie ponad 800gier... raczej bym od niego nie kupowął tylko dopłacić 2 zł i kupić od polaka który nie oszukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOGinCREAM [PL]

Kupiłem od niego dodatek DAF DLC do Euro Track Simulator 2 ale nie o tym temat. Dzwoniłem i pisałem do niego na wszelkie mozliwości i nic. czekam już 2 dzień i nic a drugi sprzedawca wysłał mi od razu produkt. Mam nadzieje że dzięki allegro chociaż odzyskam pieniądze bo jest taka możliwość. Przestrzegam przed tym sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień.

Jestem -ruslantamerlan-. Przypadkowo zobaczyłem tę korespondencję.

Myślę, że warto odpowiedzieć na te bzdury.

Po pierwsze, nie jestem rosjaninem. Nie mam z nimi nic wspólnego. Nigdy nawet nie byłem w rosji.
Powinieneś się wstydzić swojego szowinizmu. Takie zachowanie nie jest charakterystyczne dla szlachetnego Polaka. Powinien być ponad takim zachowaniem.

Po drugie, w tej chwili z powodzeniem handluję na Allegro od ponad 10 lat. Zostałem sprzedawcą Allegro, kiedy wielu z was sikało w pieluchy.
Czy uważasz, że sprzedawca mógłby nieuczciwie pracować dla Allergo przez ponad 10 lat? Spróbuj.

Mam tysiące zadowolonych klientów.Wielu kupujących wraca do mnie raz po raz, stają się stałymi. Otrzymują rabaty i prezenty.

Kradzież konta Steam to mit. Aby zmienić dane, potrzebujesz dostępu do EMAIL powiązanego z kontem Steam. Ponadto inteligentni ludzie kojarzą numer telefonu, aby zapewnić bezpieczeństwo.

DOGinCREAM [PL] - przeczytaj uważnie opis aukcji. Wszystko jest tam napisane. Wiele osób umie czytać i nie ma problemów.

Jak rozumiem, temat na forum stworzyło obrażone dziecko. Skontaktuj się ponownie ze sprzedawcą.

Nie ma nierozwiązywalnych problemów. Myślę, że twój problem ma rozwiązanie.

-----------
Z powazaniem Ruslan K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od komentarza jego jednego z klientów i przytoczę odpowiedź Pana Ruslana:

" "Sprzedawane jest konto Steam, co jest niezgodne z regulaminem platformy Steam. Oznacza to, że klient może kilka dni po zakupie dowiedzieć się, że konto zostało zbanowane - jest też duża szansa, że to samo konto jest sprzedawane kilku klientom jednocześnie. Krótko mówiąc - NIE POLECAM i radzę OMIJAĆ aukcje tego sprzedawcy."

Odpowiedź z dnia 07 maj 2020

"Nie otrzymałeś towaru. Nawet nie zapłaciłeś za towar. Opuściłeś negatyw po dwóch minutach. Powinieneś się wstydzić. Mamy kilka tysięcy stałych klientów. Sprzedajemy na Allegro od 10 lat. Nieodpowiedzialnym dzieciom Allegro należy zabronić odwiedzania tej strony. Tylko za zgodą dorosłych.  "

Nie ma to, jak odwracanie kota ogonem. Sprawa jest prosta jeśli chcesz mieć kłopoty to kupuj od tego Pana.

W odpowiedzi na odpowiedź Pana Ruslana. Aby odebrać konto z giftem wystarczy, że poda się do supportu klucz produktu i bezproblemowo można odzyskać konto. Wystarczy klucz produktu lub jakakolwiek transakcja zrobiona przez to konto za pomocą paypal.

Bardzo się cieszę, że allegro zakazało sprzedaży kont i mam nadzieję, że zyski spadną.

"Zostałem sprzedawcą Allegro, kiedy wielu z was sikało w pieluchy." - Od takiego sprzedawcy, aż chce się kupować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xfire zdechł, a Steam to obecnie najlepszy komunikator! Kupujcie PS5 und Nintendo Switch and XSX! Streamujcie swój gameplay na Twitch (zgarniajcie hajs & sławę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×