Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaden facet mnie nie chce

Polecane posty

Gość gość

bo mam twarz z niedoskonalosciami, brzydki nos, choc jestem dziewczyna o dobrym sercu dla facetow charakter nie ma znaczenia, tylko ladna twarz i cialo ich interesuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żadnego nie chcesz bo czekasz na przystojniaka, co by wyrównał brzydkie geny, to co się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Dobrze Ci radzę odpuść ich sobie. W innym wypadku niestety narazisz się na mnóstwo rozczarowań i upokorzeń. Dla facetów kluczowy jest podniecający, podobający się wygląd, każda skaza/wada automatycznie powoduje u nich coś w rodzaju pogardy/agresji, wiem bo sama to przerabiałam a nie jestem brzydka, tylko mam pewne defekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają kobiety o nieoczywistej urodzie. Wierze w to że jest wielu innych mężczyzn o podobnych preferencjach i któryś z nich Cię zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee ja mam sporo defektów, nie jedna załamałaby się a jakoś na brak powodzenia nie narzekam, mąż jakoś też ich nie zauważa, może dlatego że przy nim jestem pewna siebie i nie epatuje swymi kompleksami dookoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw swoją fotke jeśli jesteś brzydka przyznam ci rację, faceci to świnie a jeśli jesteś w miarę ładna tzn że masz parszywy charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doprawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat i naprawde duze defekty twarzy, moja twarz jest strasznie brzydka. Nawet brzydkim facetom sie nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Kocham tych randomowych wujciów/ciocie dobra rada, które namawiają na wysłanie foty. Really? I co, potem fala hejtu na urodę osoby z foty i oczywiście + 100 pkt. do dowartościowania samego siebie? A idźcie w ch/uj z takimi dobrymi intencjami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechciana 28 dziś - masz racje:( mnie tez nie raz faceci wysmiewali, pogardzali mna, drwili ze mnie. Oni wola piekne kobiety z paskudnym charakterem, nawet jesli potem narzekaja na kobiety na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie brzydkie ale do pewnej granicy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam sporo kobiet niezbyt ładnych (naprawdę) ale tak pewnych siebie i przebojowych ze żadna z nich nie jest samotna, obawiam się że wmówiłyście sobie że nikogo nie znajdziecie i nic z tym nie robicie co działa jak samospełniająca się przepowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×