Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Clara12

Jakie oznaki gdy partner , mąż chce odejść?

Polecane posty

Gość gość
Autorko. Jeśli chcesz to podaj więcej szczegółów z waszego zwiazku. Z przed zdrady , po niej, oraz teraz - jak wyglądają wasze relację: zwykłe dni, czas wolny. I kim ona byla? Co widział w niej twój mąż? Jak poradziliscie sobie z tą zdradą? To wszystko wiele może powiedzieć. Postaram się pomóc. Niestety dobry ze mnie psycholog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie chce robic zadnych planow z wlasna zona to na 100% chce je robic z inna. Mysle ze liczy na odnowienie romansu i przeksztalceniu go w zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co widział w "tej trzeciej" mąż Autorki ??? Pewnie łatwą d..ę i "odskocznię" od codzienności. Taka prawda. P.S. Jestem też dobrym psychologiem chociaż chciałabym się mylić w wielu przypadkach. Autorce szczerze współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara12
Przed zdradą bylo tak samo jak teraz, zero sexu zainteresowania. Mialam wtedy okropny czas, bardzo stresujaca sytuacje w pracy i ciezko chorą mamę ktorą musialam sie opiekować. Ze wszystkim zostalam sama, on niczym sie nie interesowal w niczym nie pomagał. W koncu jakos poukladalam sprawy, zmienilam prace, mamie polepszyło sie na tyle ze nie wymaga juz na ten moment mojej codziennej opieki. Jak wydawalo sie że ze wszystkim wychodze na prostą to dowiedzialam sie o zdradzie. Przybilo mnie to strasznie, skonczylo sie na antydepresantach. Ta kobieta byla nauczycielką w szkole podstawowej. Po zdradzie maz przepraszał, prosil o wybaczenie, mowil ze popelnil błąd i żałuje. Dobrze między nami bylo kilka miesięcy, teraz jest tak samo jak przed lub jeszcze gorzej. Moze to dziwne ale dla mnie wazny byl ten wspolny plan na zakup wiekszego mieszkania. Jak planowalismy to wiedzialam ze widzi nas razem w przyszłości a teraz to juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. "Moze to dziwne ale dla mnie wazny byl ten wspolny plan na zakup wiekszego mieszkania. Jak planowalismy to wiedzialam ze widzi nas razem w przyszłości a teraz to juz nic nie wiem".. Dobre Masz przeczucia. Zawsze słuchaj siebie. Mysle, że masz rację.. Moim zdaniem on się waha. Rozmysla nad rozstaniem. Rozmawiałaś z nim na ten temat? Postaw na szczerość, powiedz co czujesz ( bez oskarżeń i żali) i zapytaj czy jest szczęśliwy w waszym związku. Jeżeli jest tak jak mysle czyli on waha się, miota - to spodziewaj się prawdy. Czy kiedy jesteście razem w wolnych chwilach on jest obecny duchem? Co do tej kobiety - nauczycielki, wygląda to na brak zainteresowania co do jego osoby, prawdopodobnie też czulosci. Odnalazł w niej to czego nie miał w waszym związku. "Przed zdradą bylo tak samo jak teraz, zero sexu zainteresowania.. To niestety obnaża więcej.. i mysle że Ty nie od dziś czujesz i wiesz , że nie jesteś jego kobieta marzeń, taka miłością, tą jedyną. Przepraszam że tak szczerze opisuje swoje przemyślenia ale mysle że jest Tobie teraz potrzebne ocucenie. Od dawna musiałaś to czuć ( każda z nas to wyczuje) że nie jest tak jak chciałabyś aby bylo. Prawda? Ciężko jest się pogodzić z myślami które odganiamy od siebie , zaakceptować je. Ale czasami tak jest lepiej - uwierz. Sama również możesz być szczęśliwa, brać życie garściami i oddychać głęboko. Powinnaś z nim porozmawiać, w tej chwili oboje nie jesteście szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle zrobiłaś, ze wybaczylas zdradę. Zdrada to koniec i trzeba się z tym pogodzić. Z tego nic nie będzie. Postawiłas się na skazanej pozycji. Gdybyś go pogonila a jemu by zależało toby cie błagal i przepraszal, staral sie bys mu wybaczyla.a tak ty mu wybaczylas i juz i on wie, że coby nie zrobił ty wybaczysz bez problemu. Tak się nie postępuje. On odejdzie jak nie do tej to do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie rzeczy sie wyczuwa w związku ja tez to czuje od dluzszego czasu ale moj maz zaprzecza. Romansu na boku nie ma jestem pewna, miał ale to się skończyło." X BYŁAM TAK NIE ZNOŚNA ŻE MUSIAŁ POLEŹĆ DO INNEJ, ALE OCZYWIŚCIE WINA TYLKO JEGO. X "Chwile bylo dobrze ale teraz to tragedia, wogole ze mna nie rozmawia, nic go nie interesuje z domowych spraw. Mielismy plany na przyszłość chcielismy sprzedac mieszkanie i kupic wieksze lub szeregowke teraz sie wycofal powiedzial ze nie chce." X CIĄGLE MI MAŁO I CHCĘ WIĘKSZĄ CHATĘ, ON TO WIDZI I NIE DAJE SIĘ WROBIĆ. X "Boje sie ze ktoregos dnia poprostu mi powie ze odchodzi." X SKOŃCZY SIĘ PIĘKNY SEN O WIĘKSZYM DOMKU, BOJĘ SIĘ, POMÓŻCIE MI, BO NIE CHCĘ BIEDOWAĆ DO KOŃCA ŻYCIA, A NIC INNEGO NIE UMIEM TYLKO SIĘ WYPINAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara12
Gosciu wyzej tak się sklada ze umiem duzo wiecej niz sie wypinac- zdziwilbys się. Od kilku juz lat zarabiam duzo wiecej niz mój mąż i nie potrzebuje sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- przygotuj się psychicznie do szczerej rozmowy z mężem. Im szybciej tym lepiej. Wiem, że to będzie trudne ale jak chce odejść- pozwól mu i zacznij realizować SAMA swoje własne marzenia o większym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa wlasnie oznaki. On szykuje ciebie na swoje odejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna mu w głowie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

musisz walczyc o niego . nie wazne czy cie kocha czy nie . niech sobie kocha inna ale on jest twoja własnością  musi z toba byc !  ugotuj cos dobrego   wtedy sie w tobie zakocha  jeszcze raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

musisz walczyc o niego . nie wazne czy cie kocha czy nie . niech sobie kocha inna ale on jest twoja własnością  musi z toba byc !  ugotuj cos dobrego   wtedy sie w tobie zakocha  jeszcze raz !

Facet to nie wlasnosc jak rzecz idIo.t.ki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Facet to nie wlasnosc jak rzecz idIo.t.ki 

maz to własnosc zony i tyle ! nie ma prawa odejsc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

maz to własnosc zony i tyle ! nie ma prawa odejsc !

Współczuję  pustej żony zamiast myślacej kobiety. Z głupotą zaden nie wytrzyma długo.Wiec powìdzenia w oszukiwaniu się blondynko ścięta na doniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuję  pustej żony zamiast myślacej kobiety. Z głupotą zaden nie wytrzyma długo.Wiec powìdzenia w oszukiwaniu się blondynko ścięta na doniczke

żałosny komentarz  gimnazjalistki ktora nie zna życia  .  jak ktos sobie slubuje '' nie opuszcze cie az do smierci'' to trzeba to  brać na poważnie , niezależnie jakby było w małżenstwie czy by bił, pił , zdradzał .  trzeba sie poświecac dla  dobra  rodziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×