Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poznałam Ukrainkę która pracując codziennie w pizzerii,zgadnijcie ile zarabia

Polecane posty

Gość gość
ale Ukrainka pracuje za 2700 zł a nie euro a 1200 euro pomnóz sobie przez 5 ,co ty tępa jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam chłopaka który ciora na budowie od 6 do 18 za 2400 gdzie praca jest mordercza i bys godziny nie wytrzymala np w sloncu , nie mowiac o dzwiganiu , nie każdy Polak żyje sobie tak jak ty nie bądź hipokrytka, wiele Polaków musi na każdą złotówkę kupę krwi wylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej Ty jesteś tepa bo w Niemczech za 1200 euro nie da się wyżyć za mieszkanie się płaci 1000 euro panno inteligjentko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stuttgarcie Monachium regensburgu nie ma mieszkań do wynajęcia za mniej niż 1000 euro , i nie zapominaj że za jedznie płaci się 4 razy tyle co w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro uważasz że 2700 to duzo za codzienna pracę od świtu do nocy to lecz sie na łeb to minimum 13 zł brutto to powinno być zagwarantowane a pracodawca to wyzyskiwacz i oszust debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywaj od debili bo to świadczy o twoim poziomie to raz , dwa jak jesteś taka mądra to daj ludziom więcej a nie tylko gderaj , znam dziewczynę która zarabia na studia na polu za 9oo złotych od świtu do nocy na kolanach w sloncu , dziewczyna ma pełno pieprzykow na ciele od słońca i się mimo to cieszy nawet za cenę tak nierolniczej pracy , pewnie jesteś córcia bogatych rodzicow ze wogole uważasz że ktoś dostaje 13 na godzinę , 10 to maks z tego co wszędzie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię 13 brutto a to jest 9 i po przecinku coś - więc to powinno byc zagwarantowane a jesli pracodawca tego nie robi to łamie prawo a ty pewnie jesteś takim pracodawcom co chciałabys sie dorobić na niewolniczej pracy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą wadą Polaków jest to ze sa mocni w gębie tylko ale teraz daj te 13 złotych ludziom , gdybyś była przedsiębiorca też bys guzik dała , bo byś wolała jechać na wakacje zamiast ludziom zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest mądry po swojej stronie barykady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli sugerujesz że pracodawca nie zapłaci za pracę ludziom tylko wyjedzie na wakacje za to ? Chyba cie poyebało,jestes jakąś wyzyskiwaczką podłą,chorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja ,widzę jak robią moi szefowie , nie znasz życia za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twój szef ci nie zapłaci a pojedzie na wakacje ? Nie wiem gdzie tak jest,ostatnio wiem że Mazgaj nie zapłacił swoim pracownikom Almy. Wiesz że prawnie jest ustalone że za godzine należy się 13 zł BRUTTO ? Ja byłam kiedyś pracodawcą bo mi ekipa budowała dom i płaciłam co tydzień dużo pieniędzy więc nie piernicz że wolałabym na wakacje pojechać. Gdzie ty żyjesz i jaka macie mentalność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn 13 brutto to jest minimum ,ludzie zarabiaja więcej również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 to jest minimum ale nie w małych prywatnych zakładach gdzie pracodawca robi co chce , ludzie po wsiach to chodzą dumni jak 2000 zarobią i się za bogaczy maja , we schodniej Polsce pewnie jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to zawsze wzrusza jak ludzie z dużych miast robią wielkie oczy jak żyją i zarabiają ludzie ze wsi , duze miasta to ułamek Polski a maja się za wszystkich Polaków i myślą ze 3000 to się każdemu należy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 20zl na godzinę, plus premie, biorę ok 4000-4400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisane jest że Ukrainka pracuje w dużym mieście a nie na jakiejś pipidówie na podkarpaciu dalej nie rozumiesz i będziesz dawała przykłady jakiejś patologii Polski "D" gdzie pijaczek za flaszke pracuje ? W normalnym zyciu jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrusza cię że ludzie zarabiają zgodnie z prawem 13 zł brutto i twierdzisz że to dużo Chory patol,pewnie masz jakies pole i ludzie ci tyrają za miske strawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze oceniasz w ten sposób 90 % Polski , żebyś jeszcze w życiu za takie podłe słowa nie cierpiała jak Ci los odda ta pogardę dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze że zarabiasz 20 zł na godz,idzie się do porzadnego dobrze sytuowanego pracodawcy który sprawiedliwie wynagradza a nie do patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nie rozumiesz że prawo jest takie że pracodawca płaci 13 zł brutto minimum ? Nie dociera to do ciebie ? Znam pracodawców co jeszcze premię dopłacają za to np za frekwencje, jak nie chodzi się na L4 to dają 400 zł brutto do tego zdziwiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracowałam za 2 złote za kobialke truskawek , lepiej zarobić śmieciowe pieniądze niż leżeć , pieniądz nie śmierdzi nigdy gdy jest uczciwie zarobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem zdziwiona i niestety widzę że od nadmiaru pieniędzy ludziom odbija , wogole co to za odzewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Łodzi Ukaińcy dostaja miesięcznie do wypłaty 300 zł jeśli wynajmuja mieszkanie dlatego dziwi mnie że ktos dostaje za prace od świtu do nocy codziennie tylko 2700 sama pracowałam codziennie po 10 godz i dostałam za godzinę 13 zł brutto i tak uważam że to mało i zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ludzie byli biedni ale się szanowali a teraz ? Więcej szacunku dostaniesz od sprzątaczki niż od lekarza albo profesorka, ludzie ubodzy są często mniej patologiczni niż Ci co mają ponad stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań już o tej łodzi .... miast takich jak Łódź w Polsce to jest z 6-7 nie cala Polska to warszawki poznanie wroclawie i łodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Ukraince pracują za mniej niż Polacy i to jest piękne. Potrzebujemy ich więcej i więcej. Wtedy te butne polskie nieroby spuszczą z tonu jak zobaczą że jest konkurencja na rynku pracy. Polacy zarabiają zbyt dużo. Ja o tym doskonale wiem, bo jestem pracodawcą. Ale ze mną nie ma dyskusji. Kopas w doopas i po sprawie. Na całe szczęście dalej mamy rynek pracodawców i to się jeszcze długo nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz wyzyskiwal Ukraińców to też wyjadą razem z Polakami i jaśnie panie kopas w doopas zostaniesz na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jaki pracodawca nie z wielkiego miasta płaci ludziom tak mało ? To chyba raczej nie jest pracodawca tylko jakis zwykły własciciel gospodarstwa,sadu albo pola że płaci 2 zlote ludziom sezonowym ? To nie jest pracodawca.Chodzi mi o podmiot ekonomiczny,gdzie jest firma i zatrudnia co najmniej 20 ludzi na stałe.Ma biura,produkcje albo usługi.I to od takich jest wymagane 13 zł brutto minimum bo inaczej łamali by prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli jest jakas osoba prywatna która ma pole albo potrzebuje kogoś do sprzątnięcia po budowie albo ma ogród i za 10 zł dziennie ktoś mu przez 8 godzin to oporzadza to takie cos mnie nie interesuje,taki biznes wasz na wsiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×