Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poznałam Ukrainkę która pracując codziennie w pizzerii,zgadnijcie ile zarabia

Polecane posty

Gość gość
Wiele zakładów funkcjonuje częściowo na czarno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię o normalnej pracy gdzie osoba ma umowe,płacone składki emerytalne,rentowe, umowa ozusowana -chodzi o normalna pracę . A ty podajesz jakieś zwykłe roboty na wsiach bez umowy,płacone tak sobie do ręki. O czym ty w ogóle piszesz do mnie,taki temat mnie nie interesuje i go nie poruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś istniał w okolicy zakład który zatrudniał 20 osób legalnie i 10 na czarno nawet ubezpieczenia nie miały , ale ich skontrolowali i im to zamknęli a ile jeszcze takich interesów funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszmy o normalnej pracy na umowe a nie o bzdetach.równie dobrze ja moge powiedzieć, że mam ogród i za 2 zł dziennie chcę zatrudnić ogrodnika i ty napiszesz że niektórzy to pracują za 20 groszy dziennie bo ja znajde takiego pijaczka co się zgodzi.paranoja . Mówie o normalnych firmach które maja zlecenia,produkcje,usługi wykonują dla kogoś i musza mieć dobrych pracowników żeby się wywiązać bo np wygrali przetarg.Wtedy nie jest możliwe płacenie mniej niż 13 zł brutto,jeszcze nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli gdzieś na pipidówach,małych miasteczkach ludzie zarabiają mało to nie dlatego że tam się mało płaci tylko dlatego że tam nie ma firm i pracodawców.Natomiast w dużych miastach są firmy bo jest duże skupisko ludzkie, musi funkcjonować gastronomia,musza być firmy co gotują dla szpitali, muszą byc fabryki ,sklepy ,kina,dyskoteki.Wtedy ludzie tam pracujący mają minimum 13 zł brutto plus inne dodatki w formie premii i oczywiście wychodzi niektórym 20 zł na godz .Więc twoja pisanina że ktoś ma się cieszyć że dużo zarabia bo w małych miasteczkach sie tyle nie zarabia to wielka bzdura.Ludzie zarabiający 13 na godz to nie dzieci bogatych rodziców jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie rozumiesz że dużo pracowników robi na czarno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka nieruchomości na wynajem w Warszawie i okolicach. Dużo wynajmuje Ukraińców. Ich pensje są często większe niż Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Ukraińcy zarabiają jota w jote tyle co Polacy już nie mówcie że w Polsce takie wyzysk , angole to wysyzkuja ludzi , angolowi 2000 a polaczkowi 700 i kopa w żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robienie na czarno najczęściej odbywa się w małych rodzinnych firmach typu 3 szwaczki u gospodarza szyją kurtki albo jakieś warsztaty samochodowe ,mogą dostawać 500 zł formalnie ,resztę do kieszeni albo wszystko do kieszeni np zarobi 300 zł miesięcznie.Są to pewne formy dorobienia sobie,zarobienia krótkotrwałego albo robienie tego bo jest najbliżej Normalne firmy nie zatrudniają na czarno bo gdy sie wyda US zlikwiduje biznes a nikt nie będzie tak ryzykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×