Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

elfik--sto lat, sto lat..i spelnienia wszystkich marzen i pociechy z dzieciatka! Nikii--witamy ! A juz sie martwilam ze do roczku Nadi sie nie zameldujesz! Ciekawe co tam u Schali i jak spedzila roczek z Anastazja? U nas od paru dni wrocil rytm w spaniu , a raczej w stawaniu po przestawieniu czasu na zimowy. Wczoraj Jacqueline pobila rekord: wstala o 9.45. Nie wiem jak wy ale ja sie denerwuje jak ona tak dlugo spi niz zwykle , bo mysle ze moze cos jej sie stalo! Staraszna jestem! A co mogloby sie jej stac!? Tak nasz roczek tez juz sie zbliza. Denerwuje sie jak przed komunia albo slubem. Wyprawiam na dwa razy wiec podwujny stres: w dzien urodzin zw. na to , ze to poniedzialek to swietujemy tylko w trojke , nastepna niedziela w gronie chrzestnych i rodziny, a w nastepna niedziele w gronie znajomych. W koncu roczek ma sie tylko raz ale juz nastepne urodziny nie bedziemy tak przesadzac!HA!HA! Musze powiedziec , ze ostatnio zw. na to , ze Jacquelien zamiast chodzic usiluje biegac ( czuje sie za pewnie). Zakonczylo sie to obdarta glowa , a dzisiaj rozwalila sobie warge. Tak wiec zaczynaja sie te \"cudowne\" czasy gdzie matka siwieje ze strachu. Jak to sie mowi:\"dziecka nie upilnujesz\"! Niby tak jest bardzo ostrozna , bo tyle czasu juz krazy w okolo stolu i jeszcze sobie nic nie zrobila jednak ostanio musi zawsze cos za soba ciagnac i w pospiechu sie w to wplatuje i juz jest... no nic musze uzbroic sie w cierpliwosc i zaopatrzyc dobrze apteczke! Kathrin--gratulujemy pierwszego zabka. Pozdrawiam wszystkich! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... albo zakupic kask ;) Jasiek sobie dzisiaj zafundowal niemalego guza: siedzac pociagnal sobie krzeslo na glowe. bylam obok :( nie zdazylam :( co to bedzie jak on zacznie chodzic!przeciez go nie przywiaze do kanbapy, przeciez musi poznawac swiat Dzisiaj bylismy na wizycie kontrolnej Jasiek wazy 9300 czyli nie tylko potroil wage urodzeniowa, ale i dorobil do tego mala nadwyzke. Najwazniejsze, ze wszystko jest ok, lekarz powiedzial, ze dobrze przybral. Jasiek faktycznie teraz bardzo dobrze je :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ale to jest szczescie dla mamy, jak Maluch wcina az sie uszy trzesa !!! Ja mu pichce z radoscia i piosenka na ustach, slowo ! Troche jestem zla, bo ciepla kurtke na zime dla Jaska zamowilismy z katalogu i okazala sie za duza (moja wina: przesadzilam i zamowilam na 3 latka), musze ja zwrocic... i szukac nowej (bo takiej samej juz nie chce, chyba zamowie puchowa. i na dwa latka oczywiscie! ) :) Elffiku, 100 lat! i nie doroslej za bardzo, tylko troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tylko na sekundke! Elfiku! S T O L A T!!!! Probowalas Linomagu czy bylas u lekarza? Chcielismy sie pochwalic ze mamy DWA zabki!!! Jak nie bylo to nie bylo a jak sie pojawily to odrazu dwa!!! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie, przypomnialo mi sie dopiero teraz (dzieki tobie, Schmetterling), ze moja ciocia, ktora zaglada tutaj czasem, prosila, abym przekazala Elffikowi stary jak swiat sposob na pupe Amelki: maka ziemniaczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 8.600g---75cm---5 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.000g-----?cm---7 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 9460g?---73cm---10 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 11.000g-----cm?---3 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.800g---73cm---5 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---73cm---7 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///10.300g---76cm---2 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---8 Franio--------23.12.04---3230g---53cm---///10.100g---78cm---0 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g-----?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---2 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.000g---75cm---4 Czekamy na reszte pociech Leon !!! Stas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 ELFFIKU....wszystkiego naj,naj,naj i pociechy z najmłodszej latorośli 🌼 Dziś KUba na śniadanko zdadł całą kromkę chlebka gryząc sam :) DZIEWCZYNY....pomocy.....jak nauczyć Kubę pić bo on wszystko popija cycuniem a pić z łyżeczki nie chce 😭 co robić?Jak Go nauczyć pić np.: z butelki ? Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! elffiku! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! I daj spokoj z tym dorastaniem ;) A tera pare słow o Nadce :) Chodzi juz bardzo pewnie- choc zdarza jej sie jeszcze czasem zakolysac - co jest powodem do cwiczenia biegania. Prawie ciagle mowi. Ze zrozumieniem mowi: mama, tata, papa - i macha raczka; dada, mniam miam, baba, lala,nie - machajac przy tym głowką, bach - jak rzuca cos na podlogę, kici kici - na kotka, bwuwubwuwu na samolot i samochód i wszystkie inne jezdzace rzeczy, i na pralke. Cmoka jak chce pic albo jesc. Uwielbia herbatniki i chrupki kukurydziane. Szaleje, jak widzi racuchy i ciasta ;) I tanczy!! :D To jest ostatnie jej osiagniecie. Spiewac nauczyla sie juz wczesniej!! ;) Mnowstwo rzeczy poznaje i umie robic :) Ale to juz potem, teraz juz uciekam! P.S.Widzę, ze kafe b. szybko zareagowala na wulgarny wpis z wczoraj wieczorem. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! ja nie widzialam, wczesnie chodze spac :) ale ciesze sie, ze to cos podlego zniknelo :) Nikii, strasznie sie ciesze, ze znowu jestes !!!! Masz moze jakies zdjecia Nadii ??? :) Katrin, zupelnie nie wiem co ci radzic w kwestii nauki picia... kiedys pisalas, ze Kuba pije z niekapka... potem pewnie mu przeszlo... (Jasiek tez tak ma ze przychodzi i odchodzi ;) ) moze znowu warto wrocic do tego. Jasiek tez nie bardzo chce pic (mam na mysli wode, soki, a nie mleko), powiedzialam o tym wczoraj pediatrze, ze sie martwie, a on na to, ze skoro nie chce to znaczy ze nie potrzebuje, ha! Kuba chyba raczej potrzebuje skoro wola cyca, obawiam sie ze jedyna metoda to odmawianie cyca i proponowanie czegos w zamian. zmykam, pa! ps. Jasiek ma 75 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum-kejkum! Od paru dni Jagoda wcina normalne obiadki tzn ziemniaczki,makaron,kasza lub cus innneggo miesko i surowke pieknie porozkladane na dzielonym talerzyku,wcina sama lapkami czasem cos jej sie uda chwycic widelczykiem. odrzuciła smak slodki,wypluwa wszystko poczawszy od kaszki z bananem wlacznien za to zajada sie kapusta kiszona:O Nikki! Witaj nareszcie😘 Elffiku!widze ,ze jestes z tego samego znaku zodiaku co ja z wrednego i bezdusznego skorpioniska,za to demona seksu hihhi:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha JADZIK pieknie robi ,,baran ,baran,cyk,, niestety takze w sciane ma przez to piekna fioletowa renklode na srodku czolka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Troszkę mnie tu nie było i chyba dlatego przegapiłam pierwsze urodziny Nastki. Oczywiście ja i Wiktorek również składamy najserdeczniejsze życzenia 🌻 Kupiłam już wózek parasolkę i narazie jestem bardzo zadowolona. Dobrze się prowadzi, amortyzację ma ok i Wiktor chyba ją polubił. Kupiłam Baby Dreamsa model Travel. A my nadal nie mamy postępów w ząbkowaniu. Te dwie dolne jedynki wyglądają żałośnie na tle uzębionych od ucha do ucha uśmiechów rówieśników. Plany Sylwestrowe legły w gruzach i znowu będzie kolejny Sylwek spędzony w domowych pieleszach. Powoli za to zabrałam się do szukania jakiejś pracy. Przydałoby się trochę dorobić. To chyba tyle co u mnie- widzicie same zbyt wiele się nie dzieje. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie dziękuję wszystkim za życzenia ... 🌻 dynia ... z tym demonem sexu to yyy tego .... jakby to określić ... nie do końca sie zgadzam :P przynajmniej jeśli chodzi o moją skromna osobę :P a amelka też lubi zabawę w barana ( u nas to baran baran buch ;) ) - na szczęście bawi się w to tylko pukając w głowy innych - ściany omija z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Odzywam sie - krotko, bo krotko, ale chce, zebyscie wiedzialy, ze tesknie i zyje. Przechodzimy wlasnie z mezem jakis cholerny okres. Pracujemy oboje jak opetani i nie da sie mniej, nie wyrabiamy sie z niczym, nie mamy czasu na nic. mam uczucie, ze nawalam na wszystkich frontach:(. No nic tylko popasc w jakis przyjemny nalog... Franio dzieki Bogu rosnie i rozwija sie pieknie. Co tu duzo gadac - jesli trzymamy sie na nogach, to tylko dlatego, ze w domu czeka na nas nasz Synek, z calym swoim arsenalem usmiechow, min, grymasow, pomyslow, odkryc i potrzeb. :):):) Do Tabelki - od tygodnia mamy wreszcie pierwszy zab:D:D:D, a wlasciwie jego fragment;). Wyglada na to, ze kolejny szykuje sie juz do ataku. Waga (sprzed dwoch tygodni - 10.300. Dlugosc - 80 cm. Teraz jeszcze tylko spoznione, ale tak na prawde spod serca wyjete zyczenia urodzinowe dla: 🌻 NASTUSI! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻😘!!! 🌻 ELFFIKA! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Nastusi zycze, by rosla zdrowa, madra i piekna tak jak dotad oraz, by kontynuowala rodzinne tradycje nonkonformistyczne ;):):) STO LAT! 😘! Ellffikowi zycze, by zarowno Amelka jak i jej Mama byly zawsze zdrowe i szczesliwe. By praca dawala spelnienie i zostawiala czas na zycie ;) a pieniazki i inne dobra materialne sypaly sie na Ciebie w ilosci wystarczajacej, by nie trzeba sie bylo o nie martwic! 😘😘! Dolaczywszy do zyczen wiazanki wirtualnych kwiatow, usmiechow i dobrych fluidow ...wracam do moich papierzysk. Mam nadzieje, ze obrobie sie jakos z praca i innymi atrakcjami i zaczne do Was zagladac czesciej! Calusy! Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala jestem w skowronkach :) Jasiek przespal juz trzy noce z rzedu i mam taka cicha nadzieje, ze tak juz zostanie. Na dodatek dzisiaj rano, po raz pierwszy od moze dwoch miesiecy obudzilismy sie przed nim. Boze jakie to jest wspaniale uczucie kiedy czlowiek budzi sie, bo sie wyspal, a nie dlatego ze za sciana rozgadal sie Gadulec. Tak sobie lezelismy z Myszoniem przytuleni i delektowalismy sie ta chwila, tymbardziej ze ostatnio Jasiek budzil sie zawsze raczej przed siodma niz po, kiedy to na dworze jest jeszcze zupelnie ciemno (no, przynajmniej u nas) i slowo daje, ze tak wczesnie dzwigam sie z lozka z wysilkiem. Jezu! Tutaj WIEKI BUZIAK i slowa uznania dla pracujacych mam: Kuk❤️, Elffik ❤️, Logosm❤️, Pati❤️, kto jeszcze pracuje ?????? Micka? chyba nie? Dynia? Jej, wy chyba wstajecie jeszcze wczesniej... :) Kuk, zabka gratuluje z calej sily !!! Napisz koniecznie, czy Franus raczkuje, czy wstaje i jak idzie nauka jezyka migowego !!! Zycze duzo odpoczynku w weekend, blagam, powiedz, ze weekendy chociaz macie dla siebie !!!! Trzymaj sie. zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 8.600g---75cm---5 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.000g-----?cm---7 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 9460g---73cm---10 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 11.000g-----cm?---3 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.800g---73cm---5 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---7 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///10.300g---76cm---2 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---8 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///10.300g---80cm---1 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g-----?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---2 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.000g---75cm---4 Czekamy na reszte pociech Leon !!! Stas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Odzywam sie z informacja, że zyjemy i w sumie mamy sie dobrze:) Tylko te noce.............dzisiaj w nocy piwerszy raz stracilam cierpliwość:( I czuje sie z tym okropnie. Prawie cała noc nie przespana. Nie wiem co się dzieje z Asia. W dzien tez kiepsko sypia. Co prawda przypuszczam, że to przez zabki ale mam dosc. Zasypia na 15 min a zeby zasnela trzeba ja z pol godz nosic na rekach:( Info do tabelki- zeby sztuk 5. I lada dzien( mam nadzieje ukaze sie prawa 2). Co do wstawania rannego to juz sie przyzwyczaiłam. Ja i tak wz praca mam nienajgorzej bo pracuje do 15-15,30 wiec jestwm w maire szybko w domu. Tylko ze ostatnio nie mam nanic sil. Przypuszczam, że to jakies przesilenie zimowe czy jakies inne cholerstwo bo po powrocie do domu najchetniej polozyłabym sie spac. Obiadki tyez juz sobie odpuscilam i gotuje tylko w weekendy. Jescze raz zyczonka wszysstkiego NAj Naj dla lffika( pisalam przez gg, ale nie wiem czy doszlo). Katrin- ciesze sie ze juz zabieg za Wami. Nikus- strasznie sie ciesze, że bedziesz wpadac czesciej. Micka- te ostatnie fotki które przyslalas- czy chcialabys zeny ktorews zostalo umieszczone na stronce?? Wszystkie Was goraco pozdrawiam i przepraszam ze nie odnosze sie do wszsytkich wpisow ale leb mi peka a w prazy roboty kupa! caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w nocy mamy spokój. Wiktor zasypia o 18 i śpi do 6.50 rano. Czasami popłakuje przez sen, czasem zdarza mu się też obudzić na godzinkę ok 23 ale my jeszcze wtedy nie śpimy to na szczęście nie jest takie męczące. W dzień też sypia dwa razy- raz 1,5 godziny i po obiedzie 1,5 do 2 godzin. Co prawda kiedy nie śpi jest strasznie męczący i wszędzie go pełno ale taki jego urok. Dostaliśmy skierowanie do alergologa który musi wydać orzeczenie czy mały nadal potrzebuje mleka sojowego. Jeśli go nie dostaniemy (orzeczenia) wtedy będziemy musieli kupować to mleko za pełną cenę. Przekichane. Powoli zabraliśmy się do zapraszania gości na roczek. Robimy dwie imprezy. Jedną dla pradzidków a drugą dla chrzestnych, dziadków i naszego rodzeństwa. Co za tym idzie musimy mieć dwa torty. Mam tylko nadzieję, że nie odłożą mi się one w biodrach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie od razuaktualne i prawdziwe (bo 0od, lekarza0) dane do tabelki - Amelia waży 10.200 :) waga domowe nieźle jej dodała :) wzrostu nie znamy - muszę zmierzyc domowym sposobem - u lekarza nie chciałąm jej drażnieć (iona baardoz nie lubi jak ja dotyka rozebreną ktoś obcy) :) u mnie z wstawaniem porannym jest różnie - jak mam południe w rpacy - nie jest źle - wstaję razem a Amelią ok. 8.00 (z wcześniejszą pobudką ok. 5.30-6.00 na butle) Gorzej jak mam na rano - wtedy trzeba wstać o 5.30 :( a mała jakby wyczuwała i jak na złość często w te dni budzi sie już o 5.00 na pierwszą flaszke ... muszę zmykać bo córcia dopomina się uwagi 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze słówko do Lonki - czemu Twój pediatra podjął taka decyzję ??? odnosnie mleka rzecz jasna Argumentował to jakoś ??? Mojej małej chyba przechodzi skaza - nie wysypuje jej po danonkach - i poinformowałam o tym dziś lekarza - a ona na to, ze to b. dobrze, pewnie wyjdzie ze skazy, ale na razie pozostaniemy przy mleku sojowym - i bez problemu wypisała kolejne 4 puszki ... czyżby co lekarz to decyzja o recepcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nadka tez w nocy kiepsko sypia. Jak budze sie do niej dwa, trzy razy to juz jest ekstra przespana noc. Ona w zasadzie spi, po prostu przebudza się. Czasem wystarczy podac smoczka i dalej smacznie spi. A czasem trzeba byc prze niej godzinę albo dwie. Zdarza sie, że wchodze do łóżka po to, zeby po 15minutach znowu z niego wyjść... musze uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest, jak człowiek sie spieszy ;) \"Ona w zasadzie spi, po prostu przebudza się\" :) troche sie jedno z drugim wyklucza hehe... Chodzilo mi o to, ze nie rozbudza sie calkiem. Wierci się, popłakuje, ale spi. Ok. 5. 30 budzi sie, wtedy biore ja na moment do piersi jeszcze i tak do ok.6.15, 6.30 dociągamy. No wlasnie... Ktora z Was karmi jeszcze piersia? Wiem, ze Katrin, ale czy jeszcze ktos?? Ja przystawiam Nadke wieczorem przed snem i potem wczesnie rano. Pozniej je z nami sniadanie. Zbieram sie właśnie do całkowitego odstawienia małej od piersi, bo widzę, że te karmienia juz nic jej dają. Myshko - nia mam niestety na kompie swieżych zdjęć Nadyjki :( Jak tylko będę mogła, na pewno parę zeskanuję! Kuk, Pati - wiecej wolnego czasu zyczę!! 🌻 😘 trzymajcie się dzielnie :) ! pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku Wiktor pije Isomil i na to mleko po skończeniu 12 miesiąca życia nie przysługuje 50% zniżka, chyba że mały ma orzeczenie stwierdzające że nadal potrzebuje leczenia. Też zjada Danonki i czasami kaszkę mleczną z Nestle ale jednak po ostatniej próbie wprowadzenia zwykłego mleka (za radą lekarza) po tygodniu pojawiły się bóle brzucha, śluz w kupkach i czerwona, szorstka skóra na policzkach. To prawdopodobnie jest tylko nietolerancja pokarmowa bo przy alergii obrzuciłoby go odrazu ale faktem jest że nadal musi pić mleko sojowe. Tobie życzę żeby Amelka wyszła z uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikki :)my cycujemy wciaz niezmiennie,chyba tak jezcze zostanie przez jakis czas jak długo zobaczymy jeszcze max 0,5 roku... Tfu,tfu czy próbowaliscie Nutrimigenu ja myslalam,ze puszcze pawia ,nie wiem jak dzieci maja to pic,dodatkowo kosztuje 30zl:O moze go zmeczymy w jakis zupkach w przeciagu roku... Holki troche sie spiesze bo zaraz jedziemy do AQUAPARKU juhuhuhuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka - Amelia ma bebilon sojowy 2 - też niby zniżka przysługuje do ukończenia 12 miesiąca życia (bo te mleko jest do tego wieku w sumie)- jednak mój lekarz nie robi żadnych problemów i sama zaproponowała, że pozostaniemy przy tym nim jeszcze jakiś czas (na pewno 3 miesiące) .... wreszcie kupiłam sobie kozaki !! najwyzsza pora była - rano -2 a ja w pantoflach biegałam ... ale w tych sklepach jest beznadziejny wybór !!! albo ja taka wybredna :P w każdym razie dzis marudzenie w sklepach wreszcie zakończyło się sukcesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 ELFFIKU to super bo ja ciągle w pantoflach bo nic nie mogę wybrać na siebie :( KUK jak tam postępy w miganiu? Kuba robi całkiem spore i to mnie cieszy, już wiem kiedy chce cycunia a kiedy jest głodny :) NIKI jak tam Twoje studia? Super,że już jesteś częściej z nami 🌼 Kuba raczkuje jak szalony czasem ciężko Go dogonić.Wszystkie pyłki z wykładziny jego.Wiecie co,lekarz nie powiedział mi,że Kuba ma pleśniawki choć pytałam go co to jest to na języczku aż dostał przeżuty do krtani.Teraz mamy psikane lekarstwo i już jest poprawa ale to dzięki ostatniej kontrolnej wizycie u chirurga po zabiegu.Jego zapytałam i powiedział,że dobrze sądze. :( Z serwetą na ławie już się porzegnałam teraz czas zabezpieczyć kable bo już bardzo interesują Kubę. Czy Wasze dzieci też tak pięknie reagują na muzyję? Kuba podryguje w tan nawet kiedy je :). Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Stasiek obecnie w nocy spi dobrze nawet jak jest chory- zarazil sie od brata- poplakuje przez sen ale ja spie znim i nawet tego rano nie pamietam tylko maz mi mowi- nie potrafie jakos go z mojego lóżka wyrzucić- on tak cudnie sie przytula. Powoli zaczyna sam chodzić tzn stawia pierwsze kroczki - i jak mu sie udaje nie upasc to sam sobie kalszcze. Za to wstaje jak dla mnie skoro świt okolo 7 rano- kiedyś spal minimum do 08 sej. Dynia i jak było na pływalni ? mam nadzieje ze Jagódce sie podobało Niki super ze masz juz doostep do netu i mozesz tu wpadać za klila dni są Nadi urodziny- to juz 2 pierwsze urodziny. KUK- trzymaj sie- pamietaj czas szybko mija- doskonale Cie rozumienie- tez niem nie raz sił na nic ale jak patrze na Staśka to taka radość w we mnie jest( chociaż jakis tydzien temu milam kryzys zmeczenia do dziś jestem o to na siebie zła bo przecież Stasiu nie jest winny temu ze pracuje, ze zmeiniamy mieszkanie itp) Katrin kiedys pisalas ze Leoś jest w szpitalu czy juz znjim oki bo wstyd sie ptrzyznać ale dopiero dziś sobie o tym przypomniałam Lonka nie rozumiem Twojego lekarza dlatego ze Michal ma 7 lat i do dziś mu lekarz wypisuje Humane SL( to tez mleko sojowe) bo inaczej ma kłopoty a tu dla mnaleństwa nie chcą Pati- bedzie dobrze zobaczysz- ja w to wierze. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGOSM tak Leoś już jest w domku ale nic więcej nie wiem bo nie mogę złapać SALMY na gg :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin - wlasnie niedawno pisalam, ze Nadka spiewa i tanczy ;) Od przedwczoraj nowy krok doszedl hehe... :) Do szybkiego uginania nozek dolaczylo kolysanie się. Wyglada to niesamowcie. Czasem, jak tak na nia patrze, zasłuchaną w radio, kolyszącą się i spiewającą, normalnie lzy stają mi w oczach. Jest wtedy taka taka ... ... przesłodka po prostu :) ;) I tak jak Kubuś, nawet jak siedzi, rusza się, jak slyszy muzykę. A studia rozpoczętę. Dzięki :) Zajęcia są w sobotę i w niedzielę. Na rano i na popoludnie, na zmiany. Nie zostawiam wiec Nadki na zbyt dlugo, bo na ok. 6 godzin. Co zas od urodzin - to niesamowite, ze juz roczek zaraz minie od kiedy Nadyjka przyszła na swiat!!! Caly rok! Ech... teraz to dopiero zaczniemy się starzec hehe... :) ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Już sił mi brak a rozmowa nie skutkuje,chyba zabronie wizyt.Aż kipie z wściekłości.Kubę odwiedził dziadek.Zaczął go ciągać za nóżki,na siłę zmuszać do chodzenia a moje słowa jak grochem o ścianę.Próbowałam ratować Kubę,który uciekał do mnie ku zdziwieniu dziadka.Dziadek zawracał go i próbował zatrzymać.Ja widząc,że słowa nic nie dają a Kuba się rozpłakał zakończyłam wizytę.Stanowczym,że Kuba jest senny i bolą go dziąsełka i brzuszek.No i jakoś się udało po 2 godzinach męczarni.Nie rozumiem jak można być tak nieczułym Brrrr....... Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadyjko🌻 🌻 Promiennych usmiechów, 🌻 Promiennego życia 🌻 i promiennych mysli w Twej slicznej główce z okazji 1 URODZINEK ..... 🌻 ...tego zyczymy Ci razem z Jgódka❤️ 🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×