Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Nie! Nic zlego sie nie stalo! Chron nas Boze! To chyba moja wina, bo jakos tak sie zlozylo ze o narodzinach pisalam mailowo, przy okazji wysylania zdjec. To wszystko z braku czasu. Jezeli faktycznie zaglada tu choc jedna osoba poza nami, to specjalnie dla niej maciupkie streszczenie. Ivo urodzil sie 5 dni po terminie, porod wywolywany, szybki, ale intensywny i trudny, najciezszy z trzech (zrozumialam... teraz.... kobiety ktore mowia ze nigdy wiecej). Ivo wazyl 3050g. Dzisiaj ma juz ponad 6 tygodni. Jest slodziuchny, sliczniuchny, zdrowiuchny. Wisi na cycku dzien i noc, jego mama wyglada jak zjawa :) Ostatnio usmiecha sie duzo i chetnie i bardzo fajnie "gada" podczas tych nielicznych momentow kiedy nie wisi na cycku. No... cale szczescie ze te momenty wydluzaja sie jednak z dnia na dzien. Starszaki fajnie go przyjely, fajnie i aktywnie, pchajac sie do noszenia na rekach i pomocy przy przewijaniu. Mamy na koncie wiele wzruszajacyh chwil, moje ulubione: duzy Jasiek trzyma malego Ivo i "rozmawiaja" patrzac na siebie uwaznie oraz Pola dzwigajaca Ivo i probujaca przeniesc go np. na ceratke do przewijania, ile ona sie przy tym nasapie :) Zycie jest piekne! rowniez a moze przede wszystkim dzieki mojej Mamie... Ona mi pomaga tak bardzo, tak bardzo.... Tylko dzieki niej wszystko to przypomina jakas normalnosc, bo pranie sie samo robi, wiesza i sklada, bo obiad sie nie przypala, sie odkurzylo i tak dalej i tak dalej... zawsze potarzam: mam nadzieje ze zwroce to Mamie i ze zwroce wlasnym dzieciom No a niebawem Mama wyjezdza, to bedzie spora zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wreszcie!!! :) Mysh dzięki za te wieści - miło słyszeć, że jest tak jak powinno. Pozdrowienia dla Wszystkich Mamuś i wesołych Świąt:)) Wierna Podczytywaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka
Hej. W końcu doczekałam się Nataszki. Urodziła się 23.08.2013. Co ja wyrabiałam, żeby wyszła. Masakra jakaś. Biegi po schodach itd. Ona oczywiście nic. Waga 3600 długa na całe 57 cm. Teraz już ma prawie 16 miesięcy i ma charakterek, oj ma. Od jakiś 4 miesięcy przesypiam całe noce ale i tak w dzień daje popalić. Całkowite przeciwieństwo Wiktora. Wiktor chodzi do czwartej klasy szkoły sportowej. Pływa i to całkiem nieźle. Tylko ostatnio zrobił się pyskaty i jakiś taki ... stary ;) Chyba dlatego, że jest starszym bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Grudniowe Dziewczyny Kafeteryjne, ja wiem, ze nie slyszalysmy sie od ponad roku i wiem, ze to forum juz sie przezylo, ale chce, zebyscie wiedzialy, ze mysle o Was czesto i ze jestescie w moich wspomnieniach obecne i wazne. I dlatego zycze Wam dzis, naprawde serdecznie, wspanialych Swiat Bozego Narodzenia i Wszystkiego co najlepsze w nadchodzcym Nowym Roku!!! Pewnie nie przeczytacie tych zyczen w ogole, a moze przeczytacie je w lipcu ale, jak slusznie mowia Wlosi, "chi se ne frega" - czyli, w bardzo dowolnym tlumaczeniu "nie szkodzi" - i tak dobrze Wam zycze. Sciskam Mocno Was i Waszych Bliskich. Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lonka!!! A wiec nie jestem jedyna, ktora jeszcze tu zaglada! Gratulacje!!! Wspaniale - Natasza to jedno z moich ulubionych imion! :) Sciskam Was mocno i raz jeszcze serdecznosci - wyslij jakies zdjecie na maila jesli mozesz - adres wciaz ten sam! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×