Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemowle 4m odmawia piersi

Polecane posty

Gość gość

Witam, syn 4m od kilku dni nie chce ssac piersi, jest MEGA problem z przystawieniem go, odcina głowę do tyłu i płacze. Muszę cudowac żeby załapał pierś, potem już pije spokojnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dziąsła go bolą, swędzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gorąco, Ty może jesteś spocona i małemu zapach się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej corki zaczelo sie w tmy wieku zabkowanie. Zwyczajnie moga malego bolec dziasla. Jak bedziesz proponowac piers to w koncu zalapie, przeciez sie samo Dziecko nie zaglodzi. Wiem, ze jest to upierdliwe ale bol przy wyzynaniu sie zabkow jest gorszy. Kazdy, komu rosly zeby madrosci dobrze o tym wie. Cierpliwosci, tylko tyle i wszystko wrocil do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Najgorsze jest to że widzę że jest głodny ale nie chce jeść. W weekend byłam tak zdesperowana że dałam mm w butelce i jadł bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj mm i ci sie "odstawi". Albo "mleko ci zniknie". Nie ma przymusu kp. Ps. Z butli leci samo, z piersi musi sie nameczyc zeby mleko wydobyc, wiec jak go bola dziasla to nie jest tymczasowo przyjemne. Jak dla ciebie nie ma roznicy, czy dziecko dostaje twoje mleko czy mm to przejdz na mm i ten problem sie skonczy. Tylko uwazaj, bo pojawia sie kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj mu mm i zobaczysz jak bedzie sie czul kp spoko ale nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, znalazłam właśnie pod językiem dziecka taka mała biała kuleczke,nie wygląda mi to na plesniawki. może go to bolalo wcześniej?popsikalam sprayem na plesniawki,Afty i ząbkowanie. Zobaczymy czy coś zadziala. Pewnie ze nie ma przymusu kp,jednak szkoda żeby taki maluch się odstawil,ale wiadomo że nic za wszelką cenę.butle pije chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wamnsie dziwie. 4 miesiace pokarmilas i jeszcze ci malo? meczarnia. dajcie sobie i dziecku spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 m to duzo? Chyba w Pl. Bez sensu odstawic takiego maluszka jak mleko jest. Szkoda go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pierdzielisz. w Polsce? to kobiety wlasnie dlugo karmia. We francji gora 3 miesiace. Polska to jest na szczycie akurat w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pl kobiety dlugo kp? Moze kilka procent, reszta albo butla od poczatku albo po kilku tygodniach. Statystyki niis klamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a masz laktator? Bo jesli jest dobra laktacja, to warto ściągać i podawać w butelce, jesl zależy Ci by pił Twoje mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie przestrzegasz diety i cos maluszkowi w smaku mleka nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami przyczyną może być ząbkowanie. Czasami dziecko się denerwuje gdy mleko za szybko wypływa z piersi. Moje dziecko podczas karmienia wierciło się, płakało, kopało. Puszczało pierś i łapało ale i tak przetrwałam i karmiłam rok. http://www.e-madame.pl/macierzynstwo/dlaczego-noworodek-nie-chce-ssac-poznaj-sposoby-jak-poradzic-sobie-z-tym-problemem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiace to juz sie nakarmil. Mozna przerwac i dac butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz za pełne piersi mój Synek miał problem ze złapaniem sutka przed przystawieniem troszkę odciagasz laktatorem i później synus kończy a to Co ściągniesz do butli i niech pije na zdrowie . powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do smaku twojego mleka ja tylko unikalam ostrych przypraw czosnku i smażonych rzeczy a tak jadłam wszystko i raczej Moje dzieci normalne piły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×