Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Hejo hejo ja jestem super mama i kobieta i mam sto paleci ktory lysy na mnie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś 18:29 :-D ROZBIŁAŚ BANK :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo hejo robaczki tu wasza Kendaszka siedze na fejsiku I szukam wujaszka W lysawych panach ostatnio gustuje za flakonik "perfumy "bardzo ich lubuje troche myla mi sie ich rozne imiona bo cos wielu macalo me sylikonowe wymiona Ale w koncu mam takie z***bi*te branie Ze po setce wujkow ten 101 zostanie Nie bede wtedy plakac po eksie Fabianie Niech z Czarna siedzi nawet na Dominikanie Ja tu do was nawijam jakies ecie pecie A czas przeciez testowac dwudziesta palecie too faced na Boxing Day mi sie tu trafila Bede malowac oko I desperadosa pila Nie szkodzi ze powieka mi z.leksza opada Ze usta jak przecinki,a nos jak u owada Ze po botoksie juz tylko wspomnienie A hialuryn z ust poszedl w zapomnienie Ze skwara solara to moja wizytowka I choc jestem stara ,to dla wujka nowka Dzieci zaczne w pokojach zamykac Abym po nocach mogla fikac,mikac I bzykac A jeszcze mam plany tuz po nowym roku strzelic se tatuaz przy pachwinie w kroku Rodzicice na swieta kase mi przyslali Zatem tatuaz w kroku jakby zasponsorowali Taka dziala w miejscu wylotowym Bedzie dla wujkow chwytem marketingiem Bo co jak co ale to przeciez sztos W d***e tatuaz a rece Desperados I wszystkie fanki innych Jutjuberek poczujecie respekt do mnie jak do dawcy break Rok 2018 bedzie moim rokiem To mowila Kendoza z tatuazem pod krokiem(niebawem) A na koniec rzuce bajo me firmowe I na wyjscie smoka (doslownie)badzcie juz gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJO HEJ HEJO SORKI SORKI MUSIALAM POPRAWIC LITEROWKI-WASZA KENDUNIA hejo hejo robaczki tu wasza Kendaszka siedze na fejsiku I szukam wujaszka W lysawych panach ostatnio gustuje za flakonik "perfumy "bardzo ich lubuje troche myla mi sie ich rozne imiona bo cos wielu macalo me sylikonowe wymiona Ale w koncu mam takie z***bi*te branie Ze po setce wujkow ten 101 zostanie Nie bede wtedy plakac po eksie Fabianie Niech z Czarna siedzi i na Dominikanie Ja tu do was nawijam jakies ecie pecie A czas przetestowac dwudziesta palecie too faced na Boxing Day mi sie przytrafila Bede malowac oko I desperadosa pila Nie szkodzi ze powieka mi zleksza opada Ze usta jak przecinki,a nos jak u owada Ze po botoksie juz tylko wspomnienie A hialuryn z ust poszedl dawno w zapomnienie Ze skwara solara to moja wizytowka I choc jestem stara ,to dla wujka nowka Dzieci zaczne w pokojach of jutra zamykac Abym po nocach mogla fikac,mikac no i bzykac A jeszcze mam plany tuz po nowym roku strzelic se tatuaz przy pachwinie w kroku Rodzicice na swieta kase mi przyslali Zatem tatuaz w kroku oni sponsorowali Taka dziara w miejscu wylotowym Bedzie dla wujkow chwytem marketingowym Bo co jak co ale to przeciez sztos W d***e tatuaz miec a rece Desperados

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo hejo kochana to Ci się rymowanka udała wykorzystam to jako scenariusz do mojego kanału może zrobie taniec na roze (przy miotle) w reku moj desperados bedzie i moze troche zlotych monet przybedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niesamowita :-D uśmiałam się niesamowicie:-D brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu na filmiku dała do zrozumienia jakie chce perfumy. Ostatnio fabiano zasponsorował. Ciekawe kto tym razem. Chyba jakiś wujo na oku. Ps. PrzeprasZam miało być perfum, peruma ?? Hahahah ależ ta nasza kendi analfabetka nie potrawki sie nauczyć ze perfumy są w języku polskim w liczbie mnogiej. Kolejny już raz kaleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę, ale się zbrechtałam! :D:D:D Masz talenta dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, po tym na obojczyku, bankowo będzie tatuuuuu w krokuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotka na insta. Co ona ma wydziarane? Sracjan? Masakra jakim badziewiem ktoś ją pokarał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoke on Trent sie za Ciebie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bigosie I desperadosie negatywne komentarze mam gleboko w nosie Mieszkajac od dawien dawna w Stoku Mam przeciez prawo do tatuazu w kroku! Jestem taka nowoczesna I wyzwolona To choc rozwiedziona to wciaz koscielna zona Malwina moze mi zazdroscic najwyzej z doskoku Bo ona nie ma tatuazu w kroku W ogole nie od dzis wiadomo ze bedac rozwiedziona wciaz jest sie zona Zatem Czarnulko Fabian nie jest twoj I nie zaczynaj ze man i boj sie mnie boj Bo za mnaLukasz ,Leszek,Maciek oraz Zenek Kazdemu dostalam sie do portfela I spodenek Tylko Lesio zrobil sie podejrzliwy taki Ze cos tam wyniuchal I spieprzyl szybko w krzaki A Szkoda bo za taksowke darmowa mi sluzyl Bo czas Sam na Sam za bardzo sie dluzyl Ani perfumika,ani portfelika Dzis Lesio na filmie a jutro juz znika... To sobie Macka na noc przygr******** I sesje na motorkach z Macousiem tez mialam Lukasz czego w zyciu moim szukasz? Jam.jest wielka Pani plac mi alimenty I spadaj do Hiszpani! Bo takie damy (bo damy!)wielkie Panie To moga jedynie posnic o Fabianie A Fabian spieprzyl do tej Malwiny I wymienia z nia calusy I inne ustrojowe plyny! A mnie tu uj w Stoku strzela Wupluwam flaki,mopy oraz skrzela Bo znowu nie dzialaja cycki miast swiat z nowym wujkiem swieta u jakies wicki... Wujkowie,wujkowie szyjujcie portfele Gdy chcecie zobaczyc tatuaze na mym watlym ciele Tankujcie auta przybywajcie do Stoku Tam do obczajenia moj tatuaz w kroku I tutaj juz zyczenia w Nowym Roku Jam jest krolowa jutjuba nie zycze sobie tloku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo za mnaLukasz ,Leszek,Maciek oraz Zenek Kazdemu dostalam sie do portfela I spodenek Tylko Lesio zrobil sie podejrzliwy taki Ze cos tam wyniuchal I spieprzyl szybko w krzaki A Szkoda bo za taksowke darmowa mi sluzyl Bo czas Sam na Sam za bardzo sie dluzyl Ani perfumika,ani portfelika Dzis Lesio na filmie a jutro juz znika... To sobie Macka na noc przygr******** I sesje na motorkach z Macousiem tez mialam X :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z******ta :D Talent i humor :-D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha!! Genialne! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg !! Widzieliście kendi w najnowszym filmiku ona ma grzybice paznokci o fujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok. To już zaawansowany stan grzybiczny! Tam aż czarno. Ta kobieta nic nie dba o zdrowie. Naklei plastik z primarka i myśli ze problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczucia dzieciom. Mama zarywa noce, wstaje po godz. 13-ej, prosi dzieci o podanie kawy. Córka przypomina jej że niedługo szkoła i wolałaby nie przesuadywac i nie wychodzić z nią nocami, ale mama ja uświadamia że szkoła dopiero za 5 dni więc musi się jeszcze pomeczyć. Aż mi wstyd za ta kobietę. I znowu temat o Fabianie. Uzależnila się od niego na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni film 7:00 min. Pazury jej zgniły, czy ręka tyłek podcierala i zapomniala umyć? Fuuuuuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany to klej a nie grzybica. Konstruktywna krytyka prosze a nie takie wymyslanie na sile. Na uj ona nazwala filmik test niwosci jak zadnego testu nie zrobila? Przeciez najpierw nagrala film a potem dodala fo na yt wiec w momencie nadawania tytulu wiedziala ze testu nie ma. Losie. Macana paletka w prezencie i test bez testu za to moglismy z podlogi obejrzec jak wklepuje w twarz probke Czegostam. Jej sie juz nawet nie chce poswiecic 10 min zeby ustawic oswietlenie i zczolgac sie po schodach po statyw. I ciekawe ze inne jutuberki robia live na yt i film jest a hej usuneli. Ide o zaklad ze sama usunela bo ktos jej powiedzial ze obgadgwanie malvy bylo prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowia życzę tym którym ona rozdaje kosmetyki. Miesza tymi zakazonymi paluchami w paletkach a potem ktoś nanosi to na skórę. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zje z fabiano k***etki i porozmawiaja w międzyczasie jak z Malwina mu sie spało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to zaawansowana grzybica , jestem kosmetyczka i jestem w szoku ze ona nakleja na te paznokcie z grzybica następne Powinna to wyleczyc , a to dluga droga Współczuję dziewczynom ktore kupiły od niej paletki gdyz macala je palcami Grzybica to choroba zakaźna .Brudaasssss jak nie wiem z tej kendi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to zaawansowana grzybica , jestem kosmetyczka i jestem w szoku ze ona nakleja na te paznokcie z grzybica następne Powinna to wyleczyc , a to dluga droga Współczuję dziewczynom ktore kupiły od niej paletki gdyz macala je palcami Grzybica to choroba zakaźna .Brudaasssss jak nie wiem z tej kendi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż odpaliłam filmik. Szok! Co to ma być? Grzyb, czy inna choroba. Ktoś wyżej pisze, że to klej do tipsów. Od lat robię paznokcie i nie spotkałam się jeszcze z czarnym klejem do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i am napisalam wyzej zajmuje sie paznokciami i w zyciu klej do paznokci czy tez tipsów nie jest czarny a jest przezroczysty !!!! To jest grzybica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i ta p****bka, że Fabian ma wpaść bo wrócił z Polski i miał być w PL dłużej, ale już wrócił: "bo tak mu tam dobrze było" (z jaką radością to powiedziała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadammmm grzybicę paznokci mam tadammmm. Matko tragedia. Zaraz wymśli, że to resztki ciemnego lakieru do paznokci. Fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak powiedziała z radością i coś więcej ale wycięła niestety. Ale co tam krewetki razem zjedzą to może i "perfuma" lub prostownice fabian kupi. Masakra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie byly to jakies resztki lakieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×