Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artur94

Ona nie chce związku

Polecane posty

Gość gość
Mozesz jej dopiero jutro odpisac, ze nie miales czasu odpisac bo akurat byles z kims na spacerze. Moze to jej da do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślisz, hmm myślę że wie gdzie byłem bo na snapchacie wrzuciłem fotki jak biegałem i jak byłem nad jeziorem. Więc jutro napiszę a wiem że przeglądała moje posty bo można to sprawdzić. Napiszę jej że nie pamiętam kiedy to było ale coś kilka dni temu Ci napisałem na temat naszej znajomości a nie miałem czasu żeby wczoraj odpisać bo byłem zajęty. A pisałem jej że nie szukam przyjaciółek i nie potrafie utrzymać z nią dalszych relacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś jej, że nie będziesz jej przyjacielem i nie potrafisz dalej ciągnąć znajomości a teraz zamierzasz jutro do niej napisać?? Chłopie gdzie tu logika? Gdzie konsekwencja? Laska tylko się utwierdzi, że ma Cię w garści. Nie da się jej zmusić żeby Cię traktowała jak faceta, żeby coś do Ciebie czuła. Nie rozumiesz tego??? Dalej będziesz kołem zapasowym i to dzięki samemu sobie. Ciekawe jak miło Ci będzie jak ona późna w końcu faceta, którego będzie pożądała i kochała i będzie Ci o nim opowiadała. Jak przyjacielowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie odpisujesz autorze? :) dwa nicki nie zabezpieczają przed zdemaskowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś kołem zapasowym bo zapas czasem trochę pojeździ czasem trafia na stale a inne koło na zapas. Ty jesteś dojazdówką, nigdy na dłużej tylko na chwilę w zastępstwie, taki niewymiarowy facet z którym nie można się rozpędzić. Ale dojazdówką jest potrzebna w awaryjnych sytuacjach i ona nikomu cię nie odda. Będzie cię olewać, ale jak tylko pojawi się inna kobieta będzie blisko, wytłumaczysz innej że to twoja atrakcyjns bliska przyjaciółka? Każda cię oleje. Urwij znajomość całkowicie. Bo nawet jeśli ona wpadnie w ogromny dół i się kiedyś z tobą zwiąże bo zawsze jesteś taki dobry, to jak z dołu wyjdzie i będzie cię walić po rogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg. Jakby facet tak do mnie pisal to bym sie go bala. Chce zwiazku ? Po Czym ? Czlowiek nawet sie nie poznal . Nie wiesz co lubi , jaka ma Dokladnie przeszlosc , co meczy co boli , a tu zwiazek i milosc. Milosci sie nie szuka na imprezach zakrapianych alloholem . Dostajesz smsy po procentach a ty lykasz jak pelikan. zakanczasz znajomosc i dajesz warunki ze chcesz zwiazek . Nawet jakbys mi sie podobal to czulabym presje na sobie i wolalabym nic nie zaczynac i wzmocnic sie slowem przyjaciele bo duzo sobie ubzdurales. Po 2 w dzisiejszych czasach malo ktora laska co imprezuje zna sie na milosci . Wiekszosc dam jest traktowana brzydko i listy o milosci po spotkaniu w klubie moga wydac sie czyms kosmicznym dla nich mlodzi jestescie nieopierzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie babska są zazwyczaj piękne sexowne i cwane, wiedzą że zawsze im ulegniesz. Urwij kontakt lub jak naprawdę sexi to ja puknij. Teraz jest zazdrosna o byle koleżankę, za chwilę podrywanie panienki będzie olewać bo jest "lepsza", ale jak jej opowiesz że poznałeś super laskę że jesteś zakochany i będzie na stałe o "przyjaciółka" sama cię zawleczkę do łóżka. A potem ją olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arturek jest tak zakochany i ma tak krótka smycz że żadne rady nie pomogą, on i tak spróbuję na nią poczekać bo przecież po pijaku wysłała SMS bo nie miała na taxi. On zawsze dostrzeże szansę na hapy end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 11:12 Uważam że dobrze się poznaliśmy to nie jest znajomość nastolatków. Widzieliśmy się wiele razy nigdy nie latałem za każdym razem do niej wspólnie inwestowaliśmy w to. Chcę poznać nową dziewczynę serio, nie jestem zamknięty w pokoju i nie płaczę do poduszki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 11:32 Jeśli chcesz wiedzieć to mam swoje życie, nawet jak ją poznałem to normalnie spotykałem się ze znajomymi, nie rezygnowałem z treningów siłowni i wgl prowadzę dalej to samo życie jak 2 miesiące, pół, rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×