Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konflikt z siostra

Polecane posty

Gość gość

nie dogaduje sie z siostra ona ma 34 lata a ja 30lat calkowicie sie nie rozumiemy siosta mi sie wtraca w moje zycie to jak zyje gdzie mam pracowac itd mieszkamy razem nie mamy swoich rodzin mieszkamy tez z matka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba ty jestes bardziej konfliktowa,skoro beblasz na forum na temat siostry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dziewczyny bo nie jestem modelem a one wymagają modeli. chcę się dogadać z siostrą w kwestii seksu.. ona też nie ma faceta.jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;52 skad moge wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;51 a co ty mozesz wiedziec o tym jaka ona jest skoro zalicza wariatkowo to z nia sa problemyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 30 lat niby dorosła, a jak dziecko obsmarowujesz siostre przed obcymi w necie. Wiesz z czego wynikaja wasze problemy i kłótnie, ze mieszkacie dwie stare panny razem z matką, to o 2 baby za dużo, albo o 3 chłopa za mało. Dogadajcie się, bo nigdy nie będziesz mieć bliższej osoby rozmów czy pomocy, jak własna siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam z nia sie nie da to taki samolub egoiistka zreszta co tu gadac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak co tu gadać, to po co na nia temat zakłądasz w necie. To tez nie w porządku, to twoja siostra i obie powinnyscie się dogadać, a waszej matce na tym powinno najbardziej zależeć. To jej błąd że wychowała tak córki i dopuszcza do tego że macie konflikty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa ona sama ma konflikt ze swoja nie gada 20 lat przez sciane z matka tez nie gada a babcia z nami tak jak nasz ojciec 15 lat ze mna nie gada bo ma nowa babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli macie to rodzinne, ale wiesz co, to marne pocieszenie. Przyjdzie czas że każdy z was zostanie sam jak palec. To wtedy moze pożałujecie straconych lat że sie nie dogadaliście. I nie odbieraj teraz tego, że źle wam życzę, po prostu tak to się kończy w takich rodzinach. Będą konflikty, kłótnie, pretensje, żal, złośc i na koniec totalna samotność. Mimo że w sumie macie dużą rodzine, a nie jesteście sierotami kazdy z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziny to my nie mamy zadnej dlatego marze o swojej zeby wynoesc sie z tg chorego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 22;36 jestes kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rodzinę, masz ojca, matke i siostre. Tylko nie ma miedzy wami miłości i przywiazania rodzinnego. O ile twoja matka i ojciec się rozstali to ich sprawa, ale dzieci powinny być wychowane w "braterstwie" czyli siostry razem powinny się trzymać, byz wsparciem dla siebie i najlepszymi przyjaciółkami. Tu rodzice najwiecej spieprzyli, ale teraz jesteście obie dorosłe i powinnyście to zauważyć i zmienić, a nie nasilać konflikt. Może kiedyś zrozumiesz o co mi chodzi i obyście się kiedyś dogadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do gosc 22;36 jestes kobieta czy mezczyzna? xx To nie ma znaczenia kim jestem, temat dotyczy autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ojca z ktorym nie mam kontaktu siostre ktora leczy sie w wariatkowie i mama ktora tez juz ma mnie dosyc jak ja mam dalej zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko no to się wyprowadź masz 30 lat przecież, nikt cię tam na siłę nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak niby gdzie sama na kawalerke nie pojde kolezanki pozenione e wole juz do niemiec jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj faceta z mieszkaniem, jedyne wyjście chyba. I nie wybrzydzaj, ciesz się jak takiego znajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslisz ze tak latwo kogos znalezc kazdy tylko przygod szuka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×