Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks za awans warto?

Polecane posty

Gość gość
no wlasnie nie jestem taka ale ta sytuacja naprawde jest trudna :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka trudna? Ty chyba nigdy nie byłaś w trudnej sytuacji. Nie mają kobieta powiedziałaby nie i na tym zakończyłby się temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co wolala bys byc na bezrobociu a mamy kredyt z mezem i wypraszam sobie komentarze ze jestem puszczalska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Będzie 7-8 tyś a zniszczysz swój związek. Bo na jednym ******iu się nie skończy. Będzie chciał więcej. Zrobi z ciebie k***e na zawołanie. A prędzej czy później mąż się dowie. Ludzie widzą wszystko. Postaw się na miejscu męża ty chciałabyś żeby mąż ****ał swoją kierowniczke? Chyba że nie zależy Ci na rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że honor zawsze powinien byc na pierwszym miejscu. Za bardzo się szanuje, żebym mogła pójść z kimś do łóżka za awans itp. Żadne pieniądze nie są tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto iść do pipu i do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żreć trawę pod mostem niż zostać sciera do spuszczania z kija. A dlaczego na bezrobociu? Idź na policję z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli moge juz zaczac szukac innej pracy a na policje nie ma sensu isc przeciez do niczego nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Lepiej poszukać innej pracy niż dać z siebie zrobić dziwke dla obleśnego star****** Zmień pracę dla męża i rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje pewnie zadna mloda dziewczyna nie chciala by zeby ja posuwal o 30 lat starszy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Nie? Autorka o tym marzy i te podobne na jej poziomie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje wszystkim za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się, że zrobię to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Nie ty od początku chciałaś to zrobić. A tutaj szukałaś tylko wsparcia że ktoś to pochwali. Decyzję już dawno podjęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja pisałam ze podjelam decyzje i ze to zrobie ktos sie podszywa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Ok a ty co chcesz zrobić? Chyba że chcesz pogadać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dawno podałam meila ale nik nic nie na pisal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Widzę tylko wladek i rafaello To mój Harry7712@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl logicznie
Dziewczyno, nie rób tego! 1. Jest wiele firm gdzie jesteś w stanie osiągnąć awans bez dawania tyłka szefowi. 2. Pytanie, czy po awansie będziesz zadowolona. Nie chodzi tylko o pieniądze, chodzi o to, czy podołasz zadaniu kierowniczki i czy będzie cię to zatysfakcjonowało. 3. Jedna z dziewczyn powiedziała to wcześniej. Masz męża! Nie psuj swojego małżeństwa dla głupiego awansu! Mąż dowie się prędzej czy później! Chcesz go zranić? Możecie się rozstać, oboje będziecie cierpieć. Po co tracić męża? Nie po to chyba za niego wychodziłas żeby się teraz rozstać. Co? 4. Na jednym razie się nie skończy Chcesz być prywatna panią na zawołanie? Szef będzie miał na Ciebie haka: albo mu dasz albo wszystkim powie lub Cie zwolni. Wyobrażasz sobie musieć się z nim piep... Codziennie kiedy tylko on ma ochotę? 5. A co jeśli Ci awansuje, zacznie wykorzystywać a za 3 mc znajdzie innej, która się z nim prześlij i ja awansuje na twoje miejsce o ciebie zwolni? Przemyśl to bo jest bez sensu to że w ogóle to rozwazasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się to skończyło?? Autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam prawie w dolku bo bylam po rozwodzie juz pol roku dotego duzo forsy mnie to kosztowalo. I nagle sloneczko na demna zaswiecilo. Pewnego dnia sekretarka szefa powiedziala mi ze mam sie zglosic do szefa na rozmowe, bylam pewna ze otrzymam zwolnienie . Ale zwolnienia nie otrzymalam tylko awans i oczywiscie dosyc duza podwyzke i wiecej pracy bo oznajmil mi ze bede czasami musiala jechac w delegacje z nim jako sekretarka, Przyjelam to do wiadomosci. Minelo dwa tygodnie i zadnych wyjazdow, az pod koniec nastepnego tygodnia szef mi powiedzial ze wyjezdzamy na pare dni i czy mi to odpowiada, wyrazilam zgode bo szefowi sie nie odmawia, pomimo ze byl 20-a lat starszy. Cala droge tylko same komplementy, a gdy juz w chotelu bylismy to juz bylo goraco, kolacja z napojami o roznych procentach. A po kolacji to wiadomo zaproszenie na chwile do jego pokoju. Ale po chwili to juz jego meskosc masowalam i do buzi sobie wkladalam , Gdy ujrzalam jego fujare to az sie wystraszylam jaka duza i jaka twarda, poprosilam go zeby uwarzal jak bedzie mnie posuwal zeby mi pipka nie popekala. Pierwszy raz skonczyl mi w buzi bo tak chcialam, Nie moge zapomniec tego pierwszego wyjazdu i tego awansu , bo pozniej to juz bylo normalne ze po kazdym wyjezdzie zawsze jakas premia na moje konto wplywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W chotelu"... Muj Borze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanujcie sie oczywiscie ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ja byłam na liście do zwolnienia, ale po weekendzie w hotelu z szefem awansowałam na kierowniczkę działu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Więcej na HTTP://E-MASTURBACJA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×