Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks za awans warto?

Polecane posty

Gość gość
Ale zdradzilas meza i ile ten twoj szef mial wtedy lat a ile ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy warto ? zalezy jaki bylby mój szef i ile bym zyskala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nie zastanawiała ani chwili. W końcu seks to przyjemność a do tego taka kasa ci wpadnie. Tylko upewnij się że to nie są jakieś obietnice bez pokrycia. Mąż nie musi o wszystkim wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 12;59 a ty bys sie zgodzila na cos takiego nawet jakby facet byl duzo starszy od ciebie ? poszla bys z nim do łozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tego nigdy nie zrobila po tym a jak moja przyjaciółka miala romans z szefem i wiem jak sie to skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo to dosyc dawno bylam mloda podobalam sie facetom i mojemu sefowi tez sie bardzo podobalam, az pewnego dnia otrzymalam propozycje od szefa, propozycje przyjelam bo i szef tez mnie bardzo krecil. Na pierwszym spotkaniu ktorego nigdy nie zapomne po raz pierwszy poczulam sie pelnowartosciowa kobieta, takiego seksu nigdy wczesniej nie przezylam. Tak wspaniale nie bylam przerznieta nigdy wczesniej nie mial dlugiego ale grubego ktory mnie tak wypelnial ze az drgawki mialam jak calym wchodzil we mnie. Bardzo dlugo z nim sie umawialam, a nic na przeszkodzie nie mialam bo maz pracowal w Norwegi az pewnego dnia przezylam szok gdy sie dowiedzialam ze zginal w wypadku samochodowym, ale co przezylam to bylo moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***y, puszczają się na lewo i prawo. Wiem, że każda szmsciura ma swoją cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taką sytuację ale był szef tak napalony na mnie że się zgodził na moich warunkach. Powiedziałam chłopakowi i się zgodził ale zawsze przy jego udziale. Szefowi bardzo się podobało podczas seksu w trójkącie oczywiście bez prezerwatywy. Nawet drugi raz gdy mu stanął wszedł w mocno zalaną po moim chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku było odwrotnie i to mąż miał przelecić szefową. Również chciałam w tym uczestniczyć. Udało się nawet byłam w szoku. Gdy mąż posuwał szefową ona mi robiła minetkę. Było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nie był to taki wprost powiedziane - awans za seks, ale stwarzanie przyjaznego klimatu, zależności. Dostaliśmy propozycję wspólnego wyjazdu od mojego szefa - wspólnie ale parami. Chorwacja,hotel, apartament z dwoma sypialniami, swobodna plaża obok. Najpierw toples i nagość na plaży. My dwadzieścia +, oni czterdzieści +. W hotelu luz wspólne wyjścia, sprezentowane przez nich stroje erotyczne dla pań, najpierw śmiałe potem bardzo śmiałe. W końcu rżnęliśmy się we wszystkich konfiguracjach. Potem nas ustawili zawodowo, nie było to obiecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem za siebie, tak warto, po jednej nocy w hotelu z szefem dostałam awans na kierownicze stanowisko chociaż należał się on innej koleżance, myślałam że na tym jednym wyskoku się skończy ale nastąpił ciąg dalszy, potem były wyjazdy i seks, seks i seks, do domu wracałam kompletnie zerżnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałam d**y, potem okazało się że obiecanki cacanki a głupiemu radość. Ale przynajmniej seks był ekstra, tak że nie byłam zbytnio stratna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszystkie kobiety to k***y co sie puszczaja, na szczescie , dzieki Bogu. Trzymajcie tak dalej dziewczyny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też się zdarza jak miała 0.43, ja przez dwa lata dawałam szefowi, dymał mnie ile chciał i jak chciał, awans dostała młoda dupa a ja nadal jestem tylko sekretarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiscie sie to bardzo oplacilo, bylam po rozwodzie bylam dwa lata mezatka zostalam z dlugami i gdy szef zaproponowal mi awans to zaraz sie zgodzilam i jego warunki tez przyjelam. On dotrzymal slowa ja tez sie wywiazywalam z tego co mu przyzeklam. I tak po paru latach z wszystich dlugow wyszlam. W Lozku byl wspanialy mial sprzet bardzo dobry i umial nim pracowac. Teraz to tylko mi wspomnienia zostaly pomimo ze mam innego faceta ale to juz nie to wspomagam sie wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle wydumane historie. Ciekawe, że niby każdy szef ma niezły sprzęt? Chyba wyleasingowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha dobrze powiedziane :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnóstwo tu bajkopisarstwa i fantazji, fajnie się to czyta to fakt, a wynika z tego jakby były organizowane kastingi na szefów i ten co ma największy sprzęt zostaje szefem i dyma podwładne, a prawda jest goła, tak, przez trzy lata sypiałam z szefem za to że mnie nie zwolnił jak były redukcje, ale seks z nim był bardzo przeciętny, był o wiele słabszy od mojego męża, z nim tylko udawałam orgazm a on się puszył tym że dyma młodą 40 letnia dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponowano mi przygotowanie prezentacji dla klienta w pokoju hotelowym na kilka godzin wcześniej przed samą prezentacją. W pierwszej chwili można pomyśleć, że skoro nagle się rozchorowałam i nie przyszłam, to znaczy, że sprawa ucichnie i już nigdy nie zostanie poruszona. Otóż kolega zatrudniony mi do pomocy przy kliencie zaczął mi grozić śmiercią i ostatecznie niedługo potem zwolniłam się z pracy. Obaj panowie, wraz z innymi osobami, nękają mnie do tej pory. Jeden jest Rosjaninem, a drugi - jak się okazuje - nożownikiem z Niemiec. Żaden awans nie jest wart takiego poświęcenia, ryzyka, czy jakkolwiek to nazwać, pomijając, że jest to całkiem żałosne. Przestrzegam wszystkie młode kobiety przed takimi zachowaniami - nigdy nie wiecie, na jakiego mężczyznę w rzeczywistości trafiłyście (lub mężczyzn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli na dobre stanowisko i za dobrą kasę to warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyna ktora mozna zaliczyc do grupy tych porzadnych, Nigdy nie upijalam sie papierosow tez nie palilam. Niedawno skonczylam 23 lata na studiach mialam tylko dwuch chlopakow, nie tolerowalam seksu bez zobowiazan. Az do tego momentu gdy znalazlam sie w takiej sytuacji ze naprawde nie wiem co robic Niestety zycie tak mi sie ulozylo ze jestem w kropce. Zaczynam powaznie rozwazac propozycje szefa. On jest calkiem przystojnym mezczyzna, co prawda jest dokladnie 15lat starszy ale elegancko sie ubiera zawsze ladnie pachnie i kultularnie sie zachowuje, ja pracuje w tej firmie juz trzy lata. Poza tym wyroznia sie niesamowita inteligencja i ma duze doswiadczenie w swojej branzy, kilka razy rozmawialam z nim w cztery oczy i nie doszukalam sie w nim nic zlego. Jedlismy raz lunch i zaproponowal mi awans za sex, bo slyszal o moich problemach finansowych. Powiedzial mi ze jeden z weekendow wybiore sie z nim za granice to porozmawiamy i jakos rozwiazemy ten problem.Gdy spytalam co dokladnie mam przez to rozumiec ,to uslyszalam ze bardzo juz dawno mu sie podobam i chcialby zeby nasza przyjazn sie zaciesnila i zeby doszlo miedzy nami do czegos wiecej, W zamian za to obiecuje awans,bo akurat zwolnilo sie jedno z wyzszych stanowisk i on by mie tam widzial. Zaoferowal polna dyskrecje, dodal takze ze wszystkie szczegoly uzgodnimy wczesniej przed tym wyjazdem zebym czula sie konfortowo. Powiedzial mi ze nigdy wczesniej nie proponowal kobiece takiego ukladu, ze ja zrobilam na nim wyjadkowe wrazenie. Nie powiedzialam NIE Poprosilam o dwa tygodnie na przemylenie,dzisiaj po 6-ciu latach nie zaluje ze pozytywna decyzje pojelam.Juz wtenczas na pierwszym zagranicznym z nim wyjezdzie przezylam z nim wspanialy sex nawet mi przez glowe nie przeszlo ze tyle rozkoszy moge przezyc, To sa nie zapomiane chwile zwiazane z tym pierwszym wyjazdem.A ma mnie czym do bezwladnosci doprowadzi i wie dokladnie co kobieta w lozku potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyżej to 17 lat miałaś i już byłaś po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 20, 24 ja bardzo przepraszam to malo byc 32lata a nie 23 lata prosze o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Myslalam ze to ja jedyna z szefem sie przyjaznilam ale jak przeczytalam  to wszystkie wspomnienia  to i ja postanowilam z moimi przezyciami sie podzielic  Teraz to juz jestem mezatka i matka tez  lat tez mi przybylo. Zaraz po studiach  znalazlam prace taka  ktora mnie interesowala ale dlugo tam nie pracowalam  bo  nie poszlam z szefem do lozka i szybko zostalam zwolniona a ze bylam  na probnym okresie to nie bylo problemu, ja sie troche unioslam bo ten moj szef byl po 50 -ce i z broda  wygladal  nie pociagajaco. Wyslalam kilkanascie bewerbongow do roznych firm i cierpliwie czekalam.Minelo juz kilkanascie dni zaczelam sie martwic i w tym momencie zadzwonil telefon,ustyszalam glos kobiecy i pytanie czy dalej szukam pracy, jesli tak to mam zglosic sie na rozmowe. Ubralam sie  jak tylko moglam zebym fajnie wygladala, Gdy sie zglosilam  to az trzy osoby mi pytania zadawaly  a miedzy nimi byl szef ktory   jezdzil swoim zwrokiem po mnie caly czas.Zwygladu to mi sie spodobal  byl przystojny  wiecej jak 40 lat to nie mial wedlug mnie.Po chwili  zapytal sie mnie czy przyjmuje na przedstawionych warunkach ta prace jesli tak to moge od jutra zaczac pracowac. I tak sie stalo gdy na nastepny dzien sie rano zglosilam  przejelam  to czym mialam sie zajmowac. Szybko pierwszy tydzien przelecial szef czesto sie pytal jak sobie  daje rade  czy jestem zadowolona.Minal miesiac wyplata na konto wplynela zaraz troche stracilam  zeby ladniej wygladac. Pamietam byla to polowa drugiego miesiaca mojej pracy jak szef poprosil mnie do swojego  gabinetu zaczal sie mnie pytac i zadawal rozne pytania, az w pewnym momencie zapytal czy bylabym w stanie posprzatac dom w tym momencie polozyl na stole prawie polowe mojej wyplaty i mowil dalej ze zona jest w szpitalu bardzo chora i ma przy za pare dni do domu. Zgodzilam sie  bo i tak nic innego do roboty nie mialam,Umowilismy sie na sobote on po mnie przyjechal,gdy w domu w srodku bylam pokazal mi co i gdzie mam posprzatac bo on jedzie do znajomego cos tam mazalatwic to zebym sie nie stresowala tylko spokojnie sobie sprzatala.Tak szczeze to mi  to na klamstwo wygladalo bo  naprawde bylo czysto  ale co mnialam sie sprzeciwiac gdy ladna sumke dostalam. Mineto  juz chyba cztery godziny jak wrocil,zaczal mnie chwalic  bardzo podniecajace slowa w moja strone kierowac az zaczelam sie wilgotna robic.Uslyszalam  ze musi sie wykapac bo bardzo sie spocil przy tej pracy u zajomego  i jak by mi to nie przeszkadzalo  to byl by mi wdzieczny jak bym mu plecy umyla, Zaraz sobie pomyslalam ze  apetycznie kobinuje ze cos innego planuje, zgodzilam sie  tylko ma mnie zawolac. Gdy mu juz te plecy mylam zauwarzylam ze mu ponis stanal zapytalam  sie a co to ma znaczyc to nie bylo planowane  Uslyszalam ze jak che to to moge go umyc. powiedzialam ze takiego duzego jeszcze nie mylam i ze moge to zrobic ale musze wejsc do wanny.Wpewnym momencie powiedzialam mu ze moze swoj plan realizowac  jestem juz na wszystko gotowa i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie. Po chwili juz w sypialni bylam  i na plecach lezalam a on mi ccipke lizal tym dlugim jezykiem ze azorgazm dostalam,Wszedl we mnie  bardzo podniecajaco bo najpierw  tym twardzielem masowal mi wargi sromowe  a gdy  poczulam ze zaczyna wchodzic to nawet nie zdazylam sobie kwiknac gdy juz calego w sobie mialam. Jak zaczal mnie posuwac  to  wtenczas sobie uswiadomilam co ja zrobilam, ze zarty sie skojczyly, takiego duzego penisa to jeszcze w sobie nie mialam po chwil juz nie wiedzialam co sie ze mna dzieje,nagle sie mnie zapytal czy sie dobrze czuje.To mu powiedzialam zeby sie nie pytal tylko rznal mnie ostro  do rana.Do niedzieli do poznego wieczoru bylam kochana w roznych pozycjach, jak  mnie odwozil to ledwo sie na nogach trzymalam, poniedzialek mialam wolny. Przez pare lat  z nim tylko sie kochalam i bardze korzysci z tego mialam  mieszkanie na prezent slubny otrzymalam  samochod juz wczesniej  byl zarejestrowany na mnie i wiele innych upominkow.Ateraz to jestem kura domowa do garkow i sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobre,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość GOSC napisał:

Myslalam ze to ja jedyna z szefem sie przyjaznilam ale jak przeczytalam  to wszystkie wspomnienia  to i ja postanowilam z moimi przezyciami sie podzielic  Teraz to juz jestem mezatka i matka tez  lat tez mi przybylo. Zaraz po studiach  znalazlam prace taka  ktora mnie interesowala ale dlugo tam nie pracowalam  bo  nie poszlam z szefem do lozka i szybko zostalam zwolniona a ze bylam  na probnym okresie to nie bylo problemu, ja sie troche unioslam bo ten moj szef byl po 50 -ce i z broda  wygladal  nie pociagajaco. Wyslalam kilkanascie bewerbongow do roznych firm i cierpliwie czekalam.Minelo juz kilkanascie dni zaczelam sie martwic i w tym momencie zadzwonil telefon,ustyszalam glos kobiecy i pytanie czy dalej szukam pracy, jesli tak to mam zglosic sie na rozmowe. Ubralam sie  jak tylko moglam zebym fajnie wygladala, Gdy sie zglosilam  to az trzy osoby mi pytania zadawaly  a miedzy nimi byl szef ktory   jezdzil swoim zwrokiem po mnie caly czas.Zwygladu to mi sie spodobal  byl przystojny  wiecej jak 40 lat to nie mial wedlug mnie.Po chwili  zapytal sie mnie czy przyjmuje na przedstawionych warunkach ta prace jesli tak to moge od jutra zaczac pracowac. I tak sie stalo gdy na nastepny dzien sie rano zglosilam  przejelam  to czym mialam sie zajmowac. Szybko pierwszy tydzien przelecial szef czesto sie pytal jak sobie  daje rade  czy jestem zadowolona.Minal miesiac wyplata na konto wplynela zaraz troche stracilam  zeby ladniej wygladac. Pamietam byla to polowa drugiego miesiaca mojej pracy jak szef poprosil mnie do swojego  gabinetu zaczal sie mnie pytac i zadawal rozne pytania, az w pewnym momencie zapytal czy bylabym w stanie posprzatac dom w tym momencie polozyl na stole prawie polowe mojej wyplaty i mowil dalej ze zona jest w szpitalu bardzo chora i ma przy za pare dni do domu. Zgodzilam sie  bo i tak nic innego do roboty nie mialam,Umowilismy sie na sobote on po mnie przyjechal,gdy w domu w srodku bylam pokazal mi co i gdzie mam posprzatac bo on jedzie do znajomego cos tam mazalatwic to zebym sie nie stresowala tylko spokojnie sobie sprzatala.Tak szczeze to mi  to na klamstwo wygladalo bo  naprawde bylo czysto  ale co mnialam sie sprzeciwiac gdy ladna sumke dostalam. Mineto  juz chyba cztery godziny jak wrocil,zaczal mnie chwalic  bardzo podniecajace slowa w moja strone kierowac az zaczelam sie wilgotna robic.Uslyszalam  ze musi sie wykapac bo bardzo sie spocil przy tej pracy u zajomego  i jak by mi to nie przeszkadzalo  to byl by mi wdzieczny jak bym mu plecy umyla, Zaraz sobie pomyslalam ze  apetycznie kobinuje ze cos innego planuje, zgodzilam sie  tylko ma mnie zawolac. Gdy mu juz te plecy mylam zauwarzylam ze mu ponis stanal zapytalam  sie a co to ma znaczyc to nie bylo planowane  Uslyszalam ze jak che to to moge go umyc. powiedzialam ze takiego duzego jeszcze nie mylam i ze moge to zrobic ale musze wejsc do wanny.Wpewnym momencie powiedzialam mu ze moze swoj plan realizowac  jestem juz na wszystko gotowa i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie. Po chwili juz w sypialni bylam  i na plecach lezalam a on mi ccipke lizal tym dlugim jezykiem ze azorgazm dostalam,Wszedl we mnie  bardzo podniecajaco bo najpierw  tym twardzielem masowal mi wargi sromowe  a gdy  poczulam ze zaczyna wchodzic to nawet nie zdazylam sobie kwiknac gdy juz calego w sobie mialam. Jak zaczal mnie posuwac  to  wtenczas sobie uswiadomilam co ja zrobilam, ze zarty sie skojczyly, takiego duzego penisa to jeszcze w sobie nie mialam po chwil juz nie wiedzialam co sie ze mna dzieje,nagle sie mnie zapytal czy sie dobrze czuje.To mu powiedzialam zeby sie nie pytal tylko rznal mnie ostro  do rana.Do niedzieli do poznego wieczoru bylam kochana w roznych pozycjach, jak  mnie odwozil to ledwo sie na nogach trzymalam, poniedzialek mialam wolny. Przez pare lat  z nim tylko sie kochalam i bardze korzysci z tego mialam  mieszkanie na prezent slubny otrzymalam  samochod juz wczesniej  byl zarejestrowany na mnie i wiele innych upominkow.Ateraz to jestem kura domowa do garkow i sprzatania

 Jakiś ten szef durny, analfabecie co pisać nie umie awans daje ha ha ha. Chłopcze potrenuj pisanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era koka

KALISZ A TY Z KIM SIE WALISZ ZE CZYTAC  PO NASZEMU NIE UMIESZ I NIE ROZUMIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościux

weź rozwód bo szkoda męża 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość era koka napisał:

KALISZ A TY Z KIM SIE WALISZ ZE CZYTAC  PO NASZEMU NIE UMIESZ I NIE ROZUMIESZ

Pisz po Polsku to zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×