Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Do jakich podstawówek w Warszawie chodzą Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Do jakich podstawówek w Warszawie chodzą Wasze dzieci? Jakie polecacie? No i piszczcie od razu czy szkoła jest publiczna czy niepubliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Podstawowa nr 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do szkoły niepublicznej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jest to szkoła prowadzona przez Fundację Varsovia. Ogólnie bardzo sobie szkołę chwalę. Dzieci ją lubia, mają dobre oceny - czego można chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larka33
A to jest bardzo fajna szkoła! słyszałam że program nauczania jest zróżnicowany i bogaty - dzieciaki chodzą tam z przyjemnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bemowie jest dobra szkoła podstawowa Gaudeamus - http://szkola-gaudeamus.pl/ . Maja zarówno klasy dwujęzyczne jak i integracyjne. Szkoły niepubliczne mają jednak dużo wyższy poziom i nie ma się co oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Na Ursynowie jest bardzo dobra szkoła http://linde.waw.pl/ Kadra wysoko wykwalifikowana, poza lekcjami spory wybór zajęć poza lekcyjnych. Duży nacisk kładzie się na naukę języka angielskiego. Ale można też wybrać dodatkowy język. Młodsi uczniowie uczą się bawiąc. Nie siedzą cały czas w ławkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta B
U mnie córka uczęszcza do Szkoły Niepublicznej nr 49 przy ulicy Banacha. Ma wszystko zapewnione co trzeba. nauka jest w klasach kameralnych. W klasie jest max 18 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak! ta szkoła jest całkiem przyjemna. ja jestem zadowolona ze moje pociechy tam chodzą bo widze ze im nauka idzie dobrze a do tego są zadowolone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie...i szczerze mówiąc jestem zadowolona z wyboru - dzieciaki zadowolone, dobrze się uczą a ja jestem spokojna o ich naukę i opiekę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak, ta szkoła jest dobra. moje dziecko wlasnie wróciło do tej placówki i bardzo się cieszę - jest super szkoła, dobrze uczy i mają rzetelnych nauczycieli! widzę ze dzieciaki są także zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje dzieci także chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej - bardzo się ciesze ze trafiły na tak fajną kadrę nauczycielską i tak fajnie się uczą! ja jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, szkoła jest spoko, akurat dość blisko miejsca gdzie mieszkam to i moje dzieciaki tam się uczą! wiadomo ze teraz zdalnie no ale w końcu wrócą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×