Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćklasyk

żona "rzecz" święta

Polecane posty

Gość gość
A jeszcze fajniej byłoby podzielić sprawiedliwie obowiązki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
Skromna Ja dziś Wydaje mi się, że człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego. Chyba, że ktoś jest z natury pracoholikiem. Sądzę, że brak pracy można sobie "zrekompensować" np. rozwijając pasję. Jest tez inna ewentualność. Twoja praca jest jednocześnie tym co "kochasz" robić. Nie każdego stać na taki przywilej. Wówczas faktycznie żal rezygnować z czegoś co daje nam przyjemność i niezłe zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwy podział obowiązków w ogóle nie podlega dyskusji, tylko ta sprawiedliwość dla każdego oznacza co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam jeszcze o przypadku żeby mężczyźnie skurczył sie penis tylko dlatego, że umył okna, zmył naczynia, czy posprzątał. :-) Mam 2 synów, praktycznie dorosłych /jestem od kilku lat rozwiedziona/. Chłopacy nie czują się upokorzeni wykonując prace domowe podczas gdy ja zarabiam na ich utrzymanie i naukę. U nas to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
gość dziś Chyba nie ma idealnego rozwiązania tej kwestii. gość dziś Tu już jest mowa o tym o czym wspominałem wcześniej, o szacunku. Niejednokrotnie jest tak, że wystarczyło by aby każdy z nas sprzątał tylko po sobie. To było by już wiele i nie przysparzało by innym więcej pracy. Wydaje mi się też, że jak facet kocha to pragnie pomagać żonie w obowiązkach domowych. Widząc jej trud docenia ją i chce nieco ulżyć w domowych obowiązkach. Tak jak to jednak pisałem wcześniej. Czasami facet szuka sobie gosposi, która zastąpi mamusię. Miłość jest w tym wypadku bardzo wybiórcza i egoistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
gość dziś Szkoda tylko, że stosujesz takie wulgarne porównania. Okazujesz brak szacunku w ten sposób, a ten temat zakłada, że własnie szacunek to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćklasyk, nie widzę niczego wulgarnego w tym, co napisałam. Nie obraziłam nikogo, nie uzyłam żadnego niecenzuralnego słowa. Nie okazałam nikomu braku szacunku. Stwierdziłam tylko fakt, wiec nie przesadzaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
gość dziś Skoro tego nie rozumiesz, to nie mamy o czym rozmawiać. Skromna Ja dziś Tak też myślałem. Wydaje mi się, że większość ludzi nie ma takiego szczęścia. Ja się do tego grona niestety zaliczam. Na szczęście znalazłem coś co chyba powoli mogę nazywać pasją. Aktualnie ze względu na uraz nie mogę jej rozwijać, ale powoli się goi więc niebawem znów poczuje się wolny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No... stwierdzenie że mężczyzna posiada penisa dla niektórych może być szokujace, obraźliwe i drastycznie zapewne... ja sie o tym dowiedziałam juz w szkole podstawowej. Jakoś nikt nie wyrzucił z pracy nauczycielki biologii za deprawowanie nieletnich... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
gość dziś Nie chce mi się z Tobą polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawdę nie masz logicznych argumentów. Nie napisałam nic, co kogokolwiek mogłoby obrazić i jestem o tym przekonana. Gdyby było inaczej, zwyczajnie przeprosiłabym, bo to nie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
Tak sobie to tłumacz. Nie chce schodzić na Twój poziom dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc czemu cały czas mi odpisujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
Sama wiesz, że mnie subtelnie prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam dałeś mi do zrozumienia ze subtelność nie jest raczej moja cechą :-) Nie spinajmy sie, bo po co? Niebawem i tak spadam, zaczynam dyżur o 19:00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
Uf... poszła sobie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem z własnego doświadczenia, że jak mam napięty dzień, to się że wszystkim wyrabiam, natomiast w wolne , czas potrafi przeciec przez palce, o ile człowiek nie wyznaczy sobie sam zadań, i po kolei je wykona. To tak a'propos kobiet niepracujących zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklasyk
Możliwe... to taka mała niesubordynacja. :-) Brak konsekwencji i presji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćklasyk - mam złe wieści :-) wróciłam uff :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×