Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczyks100

Potrzebuje pomocy. Nawalilem

Polecane posty

Gość kaczyks100

hej potrzebuje rady od was , Zj***lem ze swoja dziewczyna i mnie zostawila , co zrobic zeby ja udbr***** jakos . Wiem ze to bedzie ciezkie po slowach jakie jej powiedzialem. Mam problem ze soba przez to co kiedys robilem biore leki na uspokojenie , obiecywalem jej ze pojde na terapie i nie poszedlem . Staralem sie o nia 7 lat jak juz nam wyszlo to wszystko zepsulem pomozcie mi jak to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co jej powiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyks100
Zwyzywalem ja od najgorszych nie panuje nad slowami ktore mowie jak jestem wsciekly "ty glupia szmato" "d****o" wiem ze takich slow sie nie wybacza , ale ja naprawde tak o niej nie uwazam , po prostu nie wytrzymalem cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie ma w czym pomagać. Co z tego, że tak nie myślisz? Ona już swoje usłyszała i w życiu Co nie uwierzy, że tak o niej nie myślisz. Po co jej facet, od którego słyszy ze jest d****a? Idź się lecz, skoro nie wytrzymujesz ciśnienia i aż tak puszczają Ci nerwy. Tym pomożesz przede wszystkim sobie. A dziewczynie daj spokój. Nie wybaczy Ci. A jeśli jakimś cudem tak, to i tak relacje ulegną zmianie. Mnie RAZ mąż nazwał d****** RAZ. Kilka lat temu. Podobno też w nerwach. Nigdy mu tego nie wybacze i nigdy nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyks100
Leczenie nic nie pomoze , sam musze sobie z tym radzic wszystko jest spowodowane moja przeszloscia , Popelnilem duzo bledow w zyciu zle towarzystwo i od tego sie zaczelo. no nie wytrzymalem puscily mi nerwy bo wyj***la mi dwa razy w twarz i wtedy juz nie dalem rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak wy się lejecie to może i wybaczy,patologie "są bardziej wyrozumiałe dla błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa na pewno sobie sam poradzisz. Właśnie widać jak sobie sam radzisz. Leczenie nie pomoże, za to sam sobie pomożesz i żale na forum. Z pewnością :-( Nie oszukujmy się, nie rozstaniecie się w przyjaźni. Ona już Cię nie chce znać-i ma rację. Daj jej po prostu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że powalcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyks100
Patologie to mozesz miec u siebie :) wszystko bylo normalnie miedzy nami , raz wyszla sytuacja i odrazu patolo , Powiedzcie ile razy wam sie zdazylo uderzyc faceta no wlasnie :) moze i mi nie wybaczy ale bede robil wszystko zeby pokazac jej i odbudowac jej zaufanie , 7 lat staran nie pojda na marne. A tak po za tym wole wygadac sie tu na forum niz wyjsc z domu jak co nie ktorzy i wyj***c komus w leb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij leczenie. człowiek, który nie panuje nad emocjami, ma poważne zaburzenia i potrzebuje pomocy lekarza psychiatry. nawet nie wyobrażam sobie, co się stanie, kiedy ktoś powie ci prosto w twarz, co o tobie myśli. zabijesz go bo powiedział prawdę? jak dla mnie tacy ludzie winni siedzieć w domu bez klamek i łykać leki na poprawę emocji, ale także przejść terapię, żeby zobaczyć swoje zachowania z perspektywy innych ludzi i zrozumieć, że nadpobudliwość jest chorobą. kiedyś kogoś zabijesz i będziesz siedział w więzieniu dlatego, że nie potrafisz panować nad emocjami. kobieta dobrze zrobiła, że z tobą skończyła. nikt nie lubi, kiedy ma się do czynienia z wariatem nie mogącym nad sobą zapanować. filmiku nie obejrzałem, szkoda czasu dla takiego typa spod ciemnej gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie facet napisał że ze szmaty jedwabiu nie zrobisz mimo że odrzuciłam wielu innych bo chciałam byc Mu wierna,wiele lat bycia lojalną wobec Niego własnie tak podsumował...juz Go nie kocham a Ty autorze sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Leczenie nic nie pomoze , sam musze sobie z tym radzic" x Jeśli wszystko wiesz lepiej to po c***j się pytasz co robić? Najwyraźniej wcale tak bardzo Ci nie zależy na dziewczynie, skoro obiecywałeś leczenie, ale nie dotrzymałeś słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha co za kretynstwo ! Wyzwales ja od najgorszych "bo nie wytrzymales cisnienia" ? Bo tableteczki bierzesz na uspokojenie ? Kopa w d**e takiemu zlamasowi ! Niech idzie do kolesi pod monopolem i z nimi sie wymienia takimi pieszczotami. Dobrze zrobila. Pamietaj co powiem: jesli wroci, to znaczy ze jest GLUPIA! Ale nie wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie naprawisz tego co jej zrobiłeś. Skup się lepiej nad leczeniem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×