Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tonyhn

Wazektomia wasze opinie

Polecane posty

Gość Jaar

Nie wiem ale ja 10:30 rano zabieg wieczorem 20:00 bzykanko 😁 w ramach testu. Ból? Proszę was bez jaj, ale komary więcej bólu zadaja. Komfort psychiczny BEZCENNY. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoSta

Wazektomia?
Absolutnie nie. Juz raczej wolalbym kastracje.

Ps. Swoja droga, jesli idzie o pigulke, tez jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yes

Robiłem u dr Siwika w ramach promocji w Warszawie. Za 1,5k generalnie mam do końca życia spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostek
Dnia 21.04.2019 o 10:02, Gość WoSta napisał:

Wazektomia?
Absolutnie nie. Juz raczej wolalbym kastracje.

Ps. Swoja droga, jesli idzie o pigulke, tez jestem na nie.

W jaki sposob kastracja niby mialaby byc lepsza? Po wazektomi mozesz normalnie uprawiac seks, do tego na upartego jest odwracalna wiec przestan pierniczyc bzdury. Moj szwagier robil sobie zabieg u Michajlowskiego w Gdansku i nadal uwaza ze podjal bardzo dobra decyzje bo moze teraz szalec bez ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

to prawda, komfort psychiczny jest bardzo ważny, mąż jeszcze do wazektomii się nie przekonał, ale na chwilę  obecną ja stosuje pigułki vines z niższą zawartością hormonów i jest ok, nawet się zastanawiam, czy po prostu już nie zostanę przy pigułkach, bo nie czuje żebym stosowała jakiekolwiek hormony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
Dnia 20.04.2019 o 23:21, Gość Jaar napisał:

Nie wiem ale ja 10:30 rano zabieg wieczorem 20:00 bzykanko 😁 w ramach testu. Ból? Proszę was bez jaj, ale komary więcej bólu zadaja. Komfort psychiczny BEZCENNY. Pozdrawiam 

Noo  BEZ JAJ 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK

Jestem po wazektomii juz 4 lata. To byla jedna z najlepszych decyzji. Luz i swoboda z zona. Jest coraz bardziej popularna i bardzo dobrze. Sam zabieg bez bolu szybki i tani. Wtedy zaplacilem 2000 zl. Ale to koszt jednorazowy. Seks? Swietny i o wiele radosniejszy!!!!! Polecam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia
Dnia 27.10.2017 o 12:36, Gość gość napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę, mi się wydaje że facet po wazektomi nie wypuszcza plemników czyli nie ma wytrysku.

ma się wytrysk normalnie tylko bez plemnikow.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wazektomia

Miałem 6 dni temu kanadyjska  na drugi dzień jakbym kopniaka  w jaja dostał  chodziłem okrakiem  3 dzien już  przestało boleć  ale pojawił  się  siniak  z prawej strony robię okłady smaruje altacetem nie  czuję  już  żadnego  bólu tylko ten siniak  jest  ale  zejdzie  jeszcze  poczekam  z 4 dni  i zaczynam  działać  ale  jeszcze przez 8 tygodni ostrożnie  później  ogień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.01.2019 o 23:54, Gość Gość Po wazektomi napisał:

Strasznie się czyta wszystkie komentarze teoretyków.

Jestem po wazektomii. Wiek 30, Do decyzji zbierałem się bardzo długo, czytając rozważając zastanawiając się itp. Myślałem o tym od Kilku lat. Nie mam dzieci i nie chcę mieć, a dziecięcy płacz przyprawia Mnie o dreszcze i palpitacje serca, nie zniósł bym tego nad głową dłużej niż kilkanaście minut. 

Wazektomia to nic ponad przerwanie drożnośći malutkiego kanalika rurki, (nasieniowód) przez co plemniki nie przedostają się do spermy, ot tyle, tak poza tym nic się nie zmienia, Plemniki są produkowane, popęd się nie zmienia ... a Może i nawet podnosi 😉 Nawet panowie nie wiecie jak to dobrze bzykać sobie nie myśląc o ewentualnych pieluchach albo chodzić z zatrutą głową przez tygodnie bo spóźnia się okres. 

Seks wchodzi na nowy wyższy poziom 😉 niesamowity luz w zabawie się włącza, relaks, prawdziwa zabawa, czysta przyjemność,

Po zabiegu Mnie akurat dość długo pobolewało, ale ponoć bardzo jest to osobnicze. Malutka rana (rozwarstwienie) odczuwałem ponad miesiąc, obolałe nasieniowody podobnie. Nie był to ból który przeszkadzał w seksie, seks uprawiałem już nawet 3 dni po zabiegu. 

2000 tyś pln i czysta i spokojna chłodna głowa. Nawet Kobietki się chętniej chcą bzykać jak wiedzą że nie mam zamiaru używać Gumek 😉

Do wyluzowanego Pana powyżej, gumki w przypadku kobietek a nie kobiety powinno się zakładać zawsze  w celu zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową. Jaką masz pewność, że jedna z tych kobietek nie ma np. żółtaczki czy dość częstej grzybicy. To forum czytają również młode osoby i jeżeli czegoś nie widać to wcale nie znaczy, że tego nie ma i nawet najbardziej zadbana, czysta kobieta może być czymś zarażona jeśli prowadzi, życie pani lekkich obyczajów co dotyczy też facetów.  Gratuluję chłodnej głowy i wyluzowania no chyba że przed sexem od każdej żądasz kompletu badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsy

Już 2 tyg po  zabiegu czuję jeszcze lekkie pobolewanie nasieniowodow siniak się  wchłonoł już 7 razy był  sex  super już się nim mogę doczekać i żona też. Przez  kupę lat  był stosunek  przerywany a teraz  będzie do końca  super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robiłem kilka lat temu u dr Siwika. Wszystko bez problemu. Generalnie, z perspektywy czasu, to jedna z ważniejszych decyzji, które podjąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalem

Poddałem się zabiegowi i wcale nie czuję się przez to mało męski oraz nie zauważyłem żadnych problemów z tym związanych . Jeśli się jest pewnym swojej decyzji to jak najbardziej polecam ten zabieg . Ja swój wykonywałem u dr Witolda Smoleńskiego w klinice Galena w Bielsko Białej i jestem mega zadowolony . Także polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wątek powoli wracał? Szkoda, że ten obszerny jakże użyteczny cały wątek przepadł. Jestem trzy lata po zabiegu, mając obecnie 45 lat żałuję, że tak długo się wahałem. Zabieg u Dr. Siwika.
Pozdrawiam i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć, ja też jestem po zabiegu prawie 2 lata, który zbiegł się z moim rozstaniem z byłą już żoną, która zostawiła mnie dla innego. Kiedy to odkryłem decyzja była ostateczna - rozwód. W międzyczasie poddałem się zabiegowi w Warszawie i powiem Wam, że była do druga moja najlepsza decyzja w życiu oczywiście po rozwodzie. Obecnie mam wspaniałą partnerkę, a takiego sexu, bez stresu i żadnych obaw nigdy nie doświadczyłem. Także niezdecydowanym polecam szczerze. Panowie warto, a wasze żony, kochanki, partnerki będą Wam wdzięczne i sex będzie nieziemski. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×