Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy nie wiem co robić

Polecane posty

Gość gość

Witajcie może zacznę od początku.. Z Mateuszem byłam 9 miesięcy poznaliśmy się przez internet Na początku do jakiegoś 7 miesiąca było wspaniale,ale później się dowiedziałam,że wyjeżdża w delegacje... Na kilka miesięcy , pokłóciliśmy się tamtego dnia bo nawet mnie nie zapytał o zdanie. Powiedziałam że to nie ma sensu bo nie będę potrafiła myśleć racjonalnie. Zerwaliśmy pierwszy miesiąc był najgorszy . Przeprowadziłam się i zaczęłam nową pracę , wspomnę ,że od czasu zerwania ani razu się nie odezwał Któregoś dnia jak byłam w pracy zadzwonił do mnie i powiedział Przepraszam nigdzie nie wyjeżdżam nie potrafiłbym zostawić rodziny , przyjaciół.. Powiedziałam , to trzeba było pomyśleć o tym wcześniej Pracowałam tam kilka miesięcy, już nie dałam rady , przeskoczył mi bark. Przeprowadziłam się z powrotem do rodzinnej miejscowości, załatwiając pracę. Znów zadzwonił prosił o spotkanie zgodziłam się bo bardzo go kocham. Widziałam ,że nie może się powstrzymać przed pocałunkiem Pojechaliśmy na działkę doszło do zbliżenia.. Następnego dnia zadzwonił i powiedział "wyprowadzam się do Opola" Załamałam się bo do dziś go kocham , walczyłam o niego , ale przestałam, narobił nadziei ,że będziemy razem jak tylko się ogarnę z pracą.. Dziś czyli 24 czerwca 2017 zadzwonił i się zapytał czy możemy się spotkać . Zgodziłam się. Pojechaliśmy nad wodę , powiedział mi ,że tak naprawdę wyprowadził się bo chciał uciec od problemów i tam jest już na delegacji Chce zacząć wszystko od nowa bo mnie kocha , zależy mu Chodzi mu o to że po kilku miesiącach bym się wyprowadziła do niego Doradźcie kocham go bardzo,ale po tych wszystkich kłamstwach nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim, bo to toksyczny człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×