Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszy ukojenie

Tęsknię...

Polecane posty

Gość gość
czasami gdzies mnie tu sponiewiera i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym sa telefony i inne takie gadzety inne formy kontaktu,ale miło poczytac,ze ktos tak kocha czeka i teskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby możliwe były inne formy kontaktu, nie byłoby nas tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie miejsce i czas tu w tym miejscu na wymiane pogladow,tylko cisza milczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten ciagle usmiechniety,mnie nie do smiechuw ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wymienia pogladów :D Po prostu teknia i sluchaja muzyki, ktora przypomina bliska osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okk...właściwie to mnie też nie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...idę potęsknić w samotności🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tesknie ,ale tak musi byc i tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic już nie da się zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię za Nią jak diabli,czasem oglądam jej zdjęcia,nie mogę z Nią być,muszę wypalić ją chyba żywym ogniem z serca i umysłu,bo rujnuje mi cała ta sytuacja życie :( szkoda,że tak po prostu nie da się zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poznaj inna, klin klinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zapominac...pomysl inaczej,ciesz sie,ze dane ci bylo j poznac i przezyc w zyciu cos jeszcze wlasnie tak pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli cos rujnuje,to znaczy,ze to nie prawdziwa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem,czy nie lepiej było abyśmy nigdy się nie spotkali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzelotem
prawdziwa milosc uskrzydla,czesto przychodzi z wiekiem,jak swiezy podmuch wiatru....dodaje sił."Zdarza się ON. Ten przeznaczony. Ten, dla którego będziesz najważniejsza. Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów.. To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu... Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć. A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent!" - K. Grochola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczuwam, że żyć bez niej nie możesz tak bardzo, dlatego wolałbyś nie spotkać jej by teraz nie cierpieć. Kiedyś zapomnisz, nie będziesz jej dłużej widział to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekanie i wieczne niezadowolenie z tego, co mamy to chyba nasza cecha narodowa. Bo ciągle jest za mało pieniędzy, za mało czasu wolnego, za małe jest mieszkanie i za mały jest samochód. My kobiety za mało dbamy o siebie, za mało sportu, za mało fitnessu, za mało nas matek dla naszych dzieci, za mało nas dla mężów i partnerów, za mało zdrowego gotowania i za mało sprzątania w kółko tych samych kurzów. Zawsze coś się znajdzie, czego jest zdecydowanie za mało, żeby być szczęśliwym. A gdyby tak w tym całym „niedostatku” znaleźć ogrom szczęścia i otworzyć nasze oczy, które ciągle wypatrują bezsensownie w dal, szukając tego, co tak naprawdę już mamy teraz i tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę czuję, że żyję, dopiero wtedy, gdy zatracam się w tym, co mnie pochłania. Znacie to uczucie – prawdziwego oddania się czynności, która pochłania bez reszty? Sprawia, że świat nabiera nowego wymiaru, a czasoprzestrzeń przestaje istnieć? To poczucie, że jest się we właściwym miejscu i robi się to, do czego zostało się stworzoną? Nieważne co to jest – bieganie, pływanie, czytanie książki, pisanie, gra na instrumencie, oglądanie starych albumów, praca w ogrodzie…. Czynność nie ma znaczenia. Liczą się emocje, które jej towarzyszą. Mocniejsze bicie serca, podekscytowanie, smak zwycięstwa, radość z oglądania rzeczy pięknych, uzależniająca moc poświęcania się czemuś, co pochłania bez reszty. Zmęczenie, które daje siłę i jest dowodem najlepiej spędzonego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade,pomysl,ze inni moga miec znacznie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie minie...nigdy,już tyle czasu,tyle dni,miesięcy,lat i nie przemija,to miłość przeklęta jest bo co innego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa ludzie,pomyslec,ktorzy lubia czuc cos takiego i jest im z tym dobrze,ze kochaja kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczająco by mieć już dosyć tego,czasem wydaje mi się,ze mam z 600 lat,a przez ten czas ciągle o Niej myślę i walę łbem w mur by zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację...ale ile można cierpieć,kochając i nie mogąc nawet dotknąć,zobaczyć,przytulić,k****,nawet pogadać?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przytulales ja chociaz kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak...kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×