Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proste mysleniee

Nie rozumiem tych gierek damsko meskich

Polecane posty

Gość proste mysleniee

Zauwazylam ze podobam sie jednemu koledze w pracy, on mi dawal jakies znaki ze mu sie podobam, przynajmniej tak to odbieralam. Zawsze stara sie byc blisko mnie, dotykac, zagadywac, zaczepiac. Jednego dnia mialam ochote na truskawki on poszedl na swojej przerwie i mi je kupil tak z zaskoczenia, bylo mi strasznie milo. Ja probuje to odwzajemniac ale tak delikatnie ( nie wiem moze to za malo) bo nigdy mu wprost nie zaproponowalam piwa itd. I jest jeszcze taka rzecz ze gdy rozmawiamy on lubi opowiadac o sobie, o tym co robil, gdzie byl itd ale np nie zada pytania odnosnie mnie, nie ciekawi go jak spedzilam weekend albo co robilam, jesli zaczne mowic to poslucha ale sam nie spyta. ( no chyba ze to z grzecznosci) Od kilku dni zauwazylam ze spedzal wiecej czasu z inna kolezanka przy projekcie. I teraz tak slodko ja wita, usmiecha sie do niej, do mnie nadal ale mam wrazenie jakby przy mnie zaczal sie stresowac. Nie wiem nie ogarniam tego. I teraz moze pytanie do mezczyzn jak dac facetowi tak delikatnie znac ze jestem zainteresowana, zeby go nie odstraszyc bo nie wiem czy juz tego nie zrobilam. Nie wiem co on sobie mysli czy mnie lubie, czy chce cos wiecej, czy nie daje mu wystarczajacych sygnalow, czy moze daje za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste mysleniee
Odwzajemniam usmiech, dotyk, gesty, co jeszcze mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie gierki mogą zapędzić a kozi róg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stałam się ofiarą tych głupich gierek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste mysleniee
W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miej honor, nie daj się w nic wciągnąć ;) najprawdopodobniej masz do czynienia z bawidamkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zakochałam a on ćwiczył tylko "warsztat" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe to taki teatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to sympatyczny facet, który lubi pracować w przyjaznej atmosferze wiec jest zwyczajnie miły dla wszystkich. Jeżeli nie masz 15 lat a z wpisu wnioskuje, że nie powinnaś mieć ;) to doskonale wiesz, że tzw. nieśmiałość jest mocno przereklamowana. Facet, któremu podoba się kobieta jest w stanie zaryzykować walkę ze smokiem, że o rzuceniu propozycji "pójścia na dobrą kawę " nawet nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu jest gejem i nawiazuje kontakty z kobietami, zeby miec przyjaciol w pracy, i jak sie zorientowal, ze ty myslisz, ze jest toba zainteresowany seksualnie, to sie wycofal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak też może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa jest introwertycznym, wega i do tego gejem co by mu jeszcze przypiąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest Tobą zainteresowany autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste mysleniee
Bawidamkiem raczej nie jest bo sprawia wrazenie wlasnie sympatycznego, pomocnego, ciezka pracujacego, znam jego historie takze wiem ze kobieciarzem nie jest. Moze po prostu nie jeste pewien czy jestem sama, ale dobrze ktos wspomnial facet jest w stanie zaryzykowac. Nie rozumiem facetow. Nie dotyka kazdej kolezanki albo tak sie nie zachowuje w stosunku do innych, z drugiej strony jest tyle sposobow zeby jakis kontakt zlapac chyba ze po prostu nie chce bo razem pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:23 a co ty ciemna maso myslisz, ze gejow jest tak malo? ja sama mam dwoch znajomych i zaden nawet nie wyglada na geja, jeden po 30 napakowany, jezdzi motorem i gra amatorsko w pilke nozna i jest wojskowym, no i drugi w korpo, ale tez za bardzo zachowaniem nie wyglada na stereotypowego geja,czas odlozyc glupie i zacofane stereotypy na polke, jesli facet duzo gada z laskami i jest przy tym bardzo pewny siebie i nie pokazuje, ze jest zainteresowany seksualnie, to prawie na 100% gej, tak zreszta poznalam wspomnianego juz wojskowego, na ktorego mialam ochote, kiedy zapytalam go o jego numer telefonu, to powiedzial, ze musze najpierw zapytac jego chlopaka, nie powiem, niezlego buraka wtedy spalilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to świnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste mysleniee
On nie jest gejem na bank, szkoda ze zaden mezczyzna sie nie wypowie na czym to wszystko polega. Niby chce a jednak nie chce..Moze i chce ale czegos sie boi, a moze chce sobie tylko ego podrasowac bo nie powiem na poczatku nie zwracalam na niego uwagi a potem mi zaczelo zalezec. Dziwie sie ze nie wykonam malego ruchu takiego jak np napisanie wiadomosci byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczelo ci zalezec bo jestes osoba z niska samoocena, i zrobilo ci sie mokro w gaciach jak ktos zwrocil na ciebie uwage :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niby chce a jednak nie chce to znaczy, że nie chce! I pisze to facet. Koleś parę razy był miły a Ty juz sobie nie wiadomo co dopowiadasz. Ogarnij się. Facet nie jest Tobą zainteresowany na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste mysleniee
No dzieki za tak dosadne uzmyslowienie gdzie lezy problem, moze i tak jest. A masz jakis pomysl jak nad tym pracowac, skoro juz wyprowadziles/as mnie z bledu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, wyjdz do kina z kolezankami, znajdz jakas pasje, kup sobie jakies fajne ciuszki, pomaluj sie jakos bardziej seksownie, zmien fryzure, pobaw sie facetami, po prostu zmien swoj punkt siedzenia, to TY baw sie facetami, nie moze byc tak, ze byle frajer sie pojawi, a ty juz zauroczona jak dwumiesieczny szczeniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty ciemna maso myslisz, ze gejow jest tak malo? ja sama mam dwoch znajomych .. x Tak, są ich całe nieprzebrane tłumy ty jasna maso sama znasz aż 2 :D I żaden nie wyglada i pewnie tez nie czuje powodu, żeby się z tym kryć :) no chyba, ze w twoim środowisku trzeba ich identyfikować po gestach, wyglądzie czy zapachu :D Ogarnij się kobieto i nie wrzucaj mnie do swojego worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste mysleniee
Nad ta niska samocena, skoro taki zdiagnozowalas/es problem u mnie. Jak nie zauraczac sie od razu skoro facet sobie pogrywa. No ale tak naprawde to zle odczytuje te gesty? Czy gdyb nie podoba wam sie kolezanka to bedziecie ja dotykac, dokuczas, droczyc sie itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porste mysleniee
21.21 - Faktycznie masz racje za duzo analizuje, trzeba wrzucic na luz dzieki tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektórzy faceci po prostu tacy są. To pogada, tu pożartuje i to wszystko. To nie oni są problemem tylko Ty. Jak można odbierać sympatię czy zwykle koleżeńskie droczenie się jako sygnał uczuć :-D a potem jeszcze pretensja, że on pogrywa :-D Nic Ci nie deklarował, NIC. jeżeli czegoś nie ma to nie ma, tu poza zartami itp nie było żadnego sygnału swiadczacego o jego zainteresowaniu, przestań tworzyć jakieś wymysly w głowie, bo zameczysz siebie i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×