Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zła i teraz wredna żona

nie cierpię mojego męża

Polecane posty

Gość zła i teraz wredna żona

Uprzejmie proszę moderacje o niekasowanie. Czasami mi się wylewa wściekłość tak wielka, ze albo wywrzeszczę to na całe osiedle, albo tu napiszę. Dodaję ten temat do ulubionych i wejdę tu, ile razy bedę miała ochotę wrzeszczeć. Co nie znaczy, że kiedy tu nie wejdę, to go nie nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie cierpie i nie znosze go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła i teraz wredna żona
Witaj w klubie. Możesz tu wpisać zdanko, że go nie cierpisz, jak już nie wytrzymasz nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pierdolę twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem,rozwód wezcie,ja swojego tez przestałam kochać,lubic i zaczęłam głupka nieawidzic .Rozwiodłam sie i odżyłam. Trwanie w takim zwiazku "bo dzieci" "bo kredyt" spowoduje tylko wielkafrustracje i dzieciom moze jedynie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wlasnie się stało. mam alergie na niego.jestem spokojna jak go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła i teraz wredna żona
Chyba jestem za stara na takie rewolucje. Nieważne. Nie chodzi mi o rady. Nie traktuję go jak męża. Nie śpię z nim, nie lubię go. Jako człowiek jest do niczego. Nikt go nie lubi, tak naprawdę. jest tzw. ciężkim charakterem. Jest wredny i manipulancki. Jeszcze raz: chyba jednak się nie rozwiodę chociaż nie sypiamy ze sobą od kilku lat. Nieważne. Założyłam ten wątek, żeby tu wejść od czasu do czasu i napisać, czyli potwierdzić, że go nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła i teraz wredna żona
Napisać, bo inaczej chyba wyszłabym na ulicę i zaczęła wyć z wściekłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam właśnie ochotę wyjść i wrzeszczec na cały głos. Mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:59 nie wierzę że on Cię nie zdradza skoro z nim nie sypiasz od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła i teraz wredna żona
szczerze? nie obchodzi mnie to. niech sobie wali, kogo tam chce. Ja się go brzydzę. Na zdrowie niech mu będzie, byle mnie przez wspólna pralkę nie zaraził. I idę już spać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ładnie, niezły pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ohydne być razem z kimś kogo się nie trawi ,w imię czego ,opinii?co dzieci pomyślą? dla kasy? dla wygody? zresztą nie mój biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyzej. Co Cię to obchodzi. Kiedy ludzie w końcu nauczą się akceptować decyzje innych. Ja też tak jak autorka nie sypiam z mezem od eielu lay. Byl czas ze nie moglam na niego patrzec, teraz wyluzowalam. Owszem, myslalam o rozwodzie ale jestesmy na to za starzy, tyle lat razem w dobrych i zlych momentach ze teraz nie umiem Go zostawic. Także nie mam nic przeciwko temu zeby mial kochanki. Czy ma? Nie wiem i juz mnie to nie obchodzi, ale jesli potrzebuje seksu to niech sobie idzie. Mnie tylko niech zostawi w spokoju. Z pewnością zaraz przeczytam falę krytyki i tez mam to w doopie. Pilnujcie swojej. Powiem dosadnie. Wiem ze dawniej mąż mnie zdradzal. Potem ja zdradzalam. Nie chce się rozwiesc i to jest moje zycie i moja decyzja. Jak komuś to sie nie podoba to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdradziła żona potem miałem kochankę. Kochanka mnie olała bo skoro zdradzam to nie nadaje się na partnera. Nie powiedziałem jej, że bylem zdradzony, może dlatego nie wiem. Jestem jeszcze dla dziecka ale myślę nad rozwodem bo tak żyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczny chlopiec
Sorki ale nie bede cie "nawracal" :) Aczkolwiek uwazam ze jest to chore bycie z kims takim.Przykro mi to stwierdzic ale prawda wyglada tak ze jestescie z jakiegos wzgledu od nich uzależnione ;) Zajezdza mi tu desperacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garow wredne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zła i teraz wredna żona wczoraj piszesz chyba o moim mężu i o moim związku Nie Ty jedna tak masz, tylko nie każda o tym mówi głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to marzę o tym żeby mój mąż zdechł uwolniłabym się od niego raz na zawsze, nawet odszkodowania po nim nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczny chlopiec
Tak.Jasne.Teraz na nich nadajecie ale jakby przyszlo co do czego to bylby tylko placz i zgrzytanie zebami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj jak ci półkę przykręcę Zaaaapooomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tutaj Ewelinko? Jeśli tak, to chodź natychmiast do kuchni. Chyba użyłem lokówki zamiast blendera Twój na zawsze Mareczek P.S. Pamiętaj ,że Cię kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie wiem czy Autorka i inne nienawidzące Panie się ucieszą ale prawda jest taka, że nienawiść oznacza jedno - nadal istniejące uczucie do męża. Czujecie nienawiść bo w głębi serca macie o coś pretensje, zapewne wiele rozczarowań ale jest tam również przynajmniej jeszcze reszta uczucia :) Wbrew pozorom to nie nienawiść jest tym najgorszym co można czuć do partnera. Najgorsza jest całkowita obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czujecie nienawiść bo w głębi serca macie o coś pretensje, zapewne wiele rozczarowań ale jest tam również przynajmniej jeszcze reszta uczucia Czy ta teoria dotyczy również sporów politycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisław 37
gość dziś To nie temat o polityce tylko o uczuciach w bliskich relacjach Czuję sie odrzucony przez społeczeństwo a szczególnie żonę, mnie też pani może jakąś leczniczą mantrę przepisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie uczucia, tylko małżeństwa z rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź źródło danego stanu rzeczy, zastanów się skąd masz takie odczucia, czy są podyktowane realną sytuacją (faktami) czy wynikają może jednak z Twojej interpretacji czyichś zachowań (interpretacja zachowania nie zawsze pokrywa się z intencją jego sprawcy). Wtedy można zastanowić się nad możliwościami wyjścia z tej sytuacji. Btw, nie znam się na leczniczych mantrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpatrując Twoją teorię zaczęłam zastanawiać się' ile w tym prawdy. Męża na pewno nie cierpię i zapytałam sama siebie czy coś jeszcze do niego czuję. Otóż nie, nie darzę go najmniejszym uczuciem. Mam żal, pretensje, że mnie oszukał. Zmiany zaczął dość szybko po slubie. To nie ten człowiek, za którego wyszłam za mąż. Moe zejść mi z drogi zyciowej tu i teraz, a nie poczuję nic nadzwyczajnego. Nie ma we mnie krzty uczucia do męża. Zaufaj mi, ze tak jest. Zbyt wiele krzywd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może oni nas wku...ją tylko swoją obecnością i nie ma w tym żadnego ukrytego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się że od miłości do nienawiści jeden krok, albo że miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.. Nienawiść to pomimo wszystko także uczucie, oczywiście świadczy o tym że jest bardzo niedobrze w związku, terapeuci powtarzają jednak że łatwiej jest wyprowadzić parę ze wzajemnej nienawiści niż obojętności. To obojętność jest końcem związku. Btw, to nie moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×