Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kota trzeba karmić

Idealna baba powinna być ładna i głupia

Polecane posty

Gość gość
dziś Na szczęście nie trzeba " dostosowywać się do normy" i z pełną świadomością konsekwencji różnorakich żyć sobie w pojedynkę... z kotem, bez kota, mając dziecko lub bez dziecka, umawiać się żywymi sex-zabawkami lub się z nimi nie umawiać koniobijco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie mają te głupie, super seks, prezenty, noszenie na rękach. A ty siedzisz i głowa ci pęka, analizujesz wszystko, frustracja rośnie do tego samogwałt. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Fajnie mają te głupie, super seks, prezenty, noszenie na rękach----- czyli powiedzmy wprost: dawanie dupska za prezenciki = prostytucja, taka zawoalowana. Niektórzy nazywają to ładniej: sponsoring. Jeden pies. Jest pewna satysfakcja z tego że nie trzeba nadstawiać tyłka za prezenty i datki finansowe. Sumienie czyste, dupa czysta ( niezainfekowana różnym świństwem) i niezależność. Ale ty tego koniobijco nigdy swoim czerepem nie zrozumiesz. Matka natura poskąpiła ci rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawny ten temat. Sami teoretycy się tu wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są głupie, i tak powinno być, mądra baba to same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To przestań stękać na tym forum i szukaj sobie głupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś właśnie szukam na tym forum, idealne miejsce bo głupich bab tu pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi was to, że głupi facet szuka głupiej baby? Albo to, że głupi chłop woli pogadać z kumplem niż z żoną? Przecież oni nawijają tylko o swoich starych golfach, d****h, meczykach i nakrapianych imprezach. Ich żony myślą o celebrytach, serialach, proszku do prania i ciuszkach. Tacy ludzie nie mają wspólnych zainteresowań bo są ograniczeni. Podniecają się głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare formułki działają
Mądry facet, jak wie o co chodzi to szuka głupiej baby, bo na co mu jakaś pyskata mądra co podskakuje? A głupi szuka mądrej aby nim kierowała, tz. pantofel, bo sam durny jak but. Tylko takie warianty pasują. Głupi z głupią to tragedia, tak samo mądry z mądrą, bo zgrzyty i walka o dominacje. Proste jak byk. Możecie po mnie jechać, ale prawda taka właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci broni związać się z tępym pustakiem. Nawet ja w warzywniaku przy wydawaniu prosta kobita oszuka bo ona liczyć nie potrafi :D i za plecami się śmieją :D Nie ma to jak związać się z głupia i inni też na tym skorzystają. Gorzej jest jak ta głupia chce udawać mądra :D :D:D wtedy to dopiero jest ubaw. Mniej śmiesznie jak robi to w towarzystwie i opowiada na przykład jak miałeś biegunkę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia baba = udany związek, inne warianty = ROZWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/20;43/ Głupiej kobiety szukają tacy mężczyźni jak ty. despoci, lekko psychiczni, tyrani żeby mogli nią pomiatac i żeby chodziła posłuszna jak pies. swoją teorie wsadzić w cztery litery. Żaden mądry facet typu lekarz, prawnik, docent na uniwersytecie i wiele innych nie związe się z głupia sprzątaczka czy kucharka albo sprzedawczynia ziemniaków na targu. x twój sposób myślenia pokazuje jakiś ty głupi i bez wykształcenia a podskakujesz. Lepiej milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare formulki? Czyje są te formulki? Ale matoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste jak byk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk bezmozgi to by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi myśli, że jest mądry i szuka durnej bo mądra go wykopie zaraz jak wyczuje durnia to żadnych szans nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 200% szansa że jesteś stara panna, a zgadnij jak to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku nie kompromituj się bi nie zgadles. Głupi jesteś i szukasz głupiej bo przy głupiej będziesz mądrale udawał jeśli ona będzie glupsza od ciebie tylko gdzie takie kobiety są. Proponuje poszukać w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne bywają bardzo ładne, chyba czas na wyjazd do Afryki, a polczyny do jukeja robić loda arabom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupek ma problem bo nie moze znalesc glupszej od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.30 to se żyj w pojedynke i dawaj doopy przypadkowym samcom gdy peezda cie zaswędzi do roohania, bo to wam babom potrzebne śluby, faceci mają w to doopie, chcą tylko poroohać, i na to wygląda że baby same w tym kierunku sprawe prowadzą, bo nie chcą związków tylko przygodny seks, czyli super dla facetów, bo i bachorów nie trzeba utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A co cię obchodzi czyjaś " peezda" ciulu ? Zachowujesz się jak kundel ogrodnika. Każda robi ze swoją dupą co chce polaczku cebulaczku na własną odpowiedzialność. Interesuj się własnym fiutem a nie cudzymi dupami. Niektóre nie potrzebują kundli do utrzymywania dzieci. Potrafią same zarobić na ich utrzymanie cebulaku.Ale przecież według twojej "filozofii" te które nie doją facetów też są "złe". Najlepiej żeby niczego nie chciały i chętnie rozkładały uda, były grzeczne, miłe, przygłupie i uległe, oczywiście zawsze zadowolone a potem szybciutko się ulatniały niczym para wodna. Nie ma tak dobrze cebulaku. Masz problem: żadna cię nie chce, żadna nawet dupy ci nie chce dać i dlatego jedziesz po kobietach. Z kasy czy bez kasy jesteś oślizgłą jednostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj baba ma być posłuszna jak pies, za pare lat ahmedy zrobią w europie szariat i zobaczysz jak to jest w praktyce durna feministko, sama pod sobą kopiesz dołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Gdyby mi facet powiedział w oczy że " baba ma być posłuszna jak pies" to by otrzymał cios w parszywy ryj patelnią a mój brat albo inny męski członek mojej rodziny dokonałby poprawki wykopując to coś z mojej posesji. Mam totalnie w d***e co się wydarzy za kilka lat debilu. Żaden kundel twojego pokroju nie będzie mnie tresował. I żaden kundel nie będzie mi udowadniał " gdzie jest miejsce kobiety". Możesz tresować sobie swojego pudla albo innego yorka jeżeli go masz. A teraz niedoróbko mężczyzny s********j w podskokach do swojej nory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuszna jak pies:D a co ty sobą reprezentujesz ulomie? - kasę duża zarabiasz? - wypasioną chatę masz? - ekstra brykę masz? - wygląd modela masz? - wykształcenie powyżej średniego masz? - inteligencję masz? tylko hu.ja masz i to tyle i siano w mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Brawo. Lepiej bym tego nie napisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo !!! ale sie usmialam!!!!!! chooya jak korniszon i trociny we lbie! yteligentny inaczej! buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie krótki hiut i krótki rozumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×