Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tanie wakacje za granica

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o tanie zagraniczne wakacje to jednak najlepiej śledzić to co pojawia się w ofertach last minute, my na last minute z Itaki na Maderze byliśmy https://www.itaka.pl/last-minute/madera/ i było super a wyszło o wiele taniej niż w stosunku do pierwotnej ceny w szczycie sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elupisi
ja złapałam fajną ofertę do Turcji dla 4 osobowej rodziny w biurze Coral Travel. Cenowo wychodzi nam jak nad [polskim morzem byliśmy rok temu, a jednak hotel mamy jak marzenie, atrakcje dla dzieci, mnóstwo basenów no i pewna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekssa
można poszukać po biurach - czasem trafi się perełka. Ja w Coral Travel znalazłam fajny wyjazd tygodniowy do grecji - wszystko zorganizowane doskonale, bezpiecznie, pełna opieka! uważam że świetnie trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta9988
fajna opcja to skorzystanie ze zniżki na booking.com. kod rabatowy 50 PLN na rezerwację w booking.com - tylko przy rezerwacji przez: https://www.booking.com/s/57_6/f054be7e (zwrot 50 PLN nastąpi po powrocie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy bardzo zgraną paczkę znajomych. Jeździliśmy na wspólne wypady po Polsce. W ubiegłym roku postanowiliśmy zwiedzić Włochy. W firmie www.stradatour.pl wynajęliśmy klimatyzowany, wygodny mikrobus. Wysokie kwalifikacje kierowców pozwoliły nam dotrzeć wszędzie bezpiecznie na czas. Wykupiliśmy program Donatello. Była czarująca Florencja, Capri, Wenecja i wiele innych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim spamerom przypominam, że wakacje się skończyły i nie ma sensu wstawiać swoich linków w tym wątku, bo i tak każdy będzie wiedział, że to kryptoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi789
Jak wyjeżdzacie z agranice warto miec ze soba specjalną kartę wielowalutową. Tutaj więcej o tym poczytasz https://www.igoriacard.com/. Moim zdaniem o wiele wygodniejsze niż bieganie z gotówka i szukanie kantora. W pakiecie z kartą GRATIS konto wielowalutowe dla 17 walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odelse
ja jestem zadowolona z Coral Travel. wyjazdy z nimi sa bezpieczne i pewne. i czesto korzystam z ich oferty first minute - jest w czym wybierac a i wcześniej mam zapewniony wyjazd w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Węglicki

Hmmm no jaradzę jeździć tylko z porządnymi biurami podróży, szkoda wydawac na patałachów. Np. Itaka jest wg mnie najlepsza, a ostatnio wrzucają takie super oferty i promocje, że naprawdę chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onesmallworld.co

Nigdy w zyciu z biurem podrozy. najlepsze wakacje to te , zorganizowane na wlasna reke. Zwiedzialam sama kupe swiata ( tanie loty: brazylia, dominikana, jmajka, azja). z kierunkow europejskich na rodzine wakacje polecam : wispy kanaryjskie: teneryfa, gran canaria, Lanzarote ( najspokojniejsza wysepka). Tanie loty ryanairem, piekna pogode mozna miec niemaleze caly rok.

nie ma co przeplacac biurom podrozy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejkis

no zależy za ile znajdziesz ofertę. Ja zawsze patrzę najpeirw na własną rękę, potem po biurach i biorę to co wychodzi najkorzystniej. Kilka razy ostatnio wychodziło mi , że z biura było właśnie dużo taniej. Z najtańszych ofert i przy tym fajnych pod względem komfortu i położenia hotleli to mogę polecić oferty z coraltravel.pl My na 2019 zarezerwowaliśmy wyjazd do Turcji i cena dla 2 osób mega niska, więc na bank taniej samemu sobie nie zorganizujesz. A przy tym podróżując z biura zsykujesz komfort, wszystko masz załatwione, czujesz się bezpieczniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

tanie wakacje to wakacje all inclusive, gdzie nie trzeba wydawać już żadnej dodatkowej kasy na miejscu. Dobrze jeszcze załapać się na ofertę last minute. Ja od lat korzystam z Biura Itaka, mili, doświadczeni pracownicy, którzy doradza z ofertą. Najpierw dowiedzą się czego oczekuje, a później dopasują ofertę idealną dla mnie. Jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizzu

Ciekawe oferty widziałam właśnie w Coral Travel - i bardzo mi podpasowało to biuro bo doskonale organizuje wyjazdy! idealny wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za 8 dni w Bułagari dla 4 osób zapłaciliśmy w tym roku 6200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka

W Coral Travel jest super biurem - zawsze dobrze i dokładnie zorganizują wyjazd. I szczerze powiedziawszy jak dla mnie jest to jedno z lepszych organizatorów wyjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
Dnia 17.06.2019 o 22:47, Gość Matylda napisał:

tanie wakacje to wakacje all inclusive, gdzie nie trzeba wydawać już żadnej dodatkowej kasy na miejscu. Dobrze jeszcze załapać się na ofertę last minute. Ja od lat korzystam z Biura Itaka, mili, doświadczeni pracownicy, którzy doradza z ofertą. Najpierw dowiedzą się czego oczekuje, a później dopasują ofertę idealną dla mnie. Jeszcze się nie zawiodłam.

A ja nie lubię z żarciem, dla mnie poznawanie nowego miejsca to także wycieczki kulinarne po okolicznych knajpach i restauracjach. Nie lubię hotelowych bufetów wole na własną rękę. Nie żeby jedzenie było nie smaczne, wręcz przeciwnie. Zawsze jest tego w brud, ale ja i tak lubię się poszwędać po barach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

To albo first minute albo last minute, warto śledzić ofertę biur podróży, ja głownie patrzę na Itakę, oni mają masę takich ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja także śledzę ale Coral Travel - mają serio fajne oferty i można coś ciekawego wyłowić! liczę na to samo w tym roku!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kens napisał:

no wlasnie ja także śledzę ale Coral Travel - mają serio fajne oferty i można coś ciekawego wyłowić! liczę na to samo w tym roku!

Możecie przestać wszystko reklamować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×