Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wozek camarelo sirion

Polecane posty

Gość gość

Witam nie znalazlam opini na temat tego wozka . Jestem jego posiadaczka od kilku miesiecy otóż stelaz wlasnie zostal oddany do reklamacji do gondoli i spaceroki nie mam zastrzezen. A w stelazu wykrzywily sie przednie kola i pekl jeden nit. Wozek sam skreca w lewa strone nawet prowadzony prosto. Przyjeto wozek na reklamacje ale pani stwierdzila ze kola sie skrzywily przez to ze jezdzimy na zablokowanych kolach. Nikt przy zakupie nam nie powiedzial ze nie nalezy tak jezdzic tylko to bylo zachwalane ze mozna jezdzic jak sie chce. Moga nam nie uznac reklamacji. Widze duzo tych wozkow na miescie i maja tez pokrzywione kola. Czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dokladnie to samo. Wozek caly czas skreca w lewo, zareklamowalismy chociaz Pani w sklepie nie widziala do tego podstaw bo "wszystkie rzekomo tak jezdza i na pewno przez jazdę na zablokowanych kolach wybilismy sobie te kola" a wozek puszczony na zablokowanych kolach skrecil w lewo i walnal w sciane.. To po co jest funkcja blokowania kół w tym wozku skoro nie mozna tak jezdzic?? Wózek wrocil z reklamacji niby z nowymi czesciami, moim zdaniem nic nie zostalo naprawione bo tego po prostu nie da sie naprawic, dalej skreca w lewo. Dodatkowo przy szybszym kroku wozek traci kontakt z podlozem, kola sie trzęsą, nie da sie isc. To wada fabryczna tego modelu, bo na kazdym forum sa takie opinie na temat tego wozka. Spacerowka bardzo plytka i niebezpieczna, regulacja oparcia bardzo ciezka.. I jest ciezki, a z rosnącym brzdącem bedzie tylko jeszcze ciezszy... Nie polecam! Nigdy juz bym go nie kupila! Fajny jest tylko z wygladu (chociaz doprac go tez jest ciezko..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad nim zastanawiałam ale bardziej spodobał mi się x lander . Lubię klasyczne wózki i stonowane kolory a x lander poza tym też dzięki diodom w podnóżku jest bardziej widoczny po zmroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×