Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona4444

Jakie perfumy poleciacie na lato?

Polecane posty

Gość gość
perfumy na lato? na pewno coś przyjemnego ja osobiście używam Giorgio Armani- Si lub Paco Rabanne- Lady Million zapachy są przyjemne, i gatunkowo jak i cenowo super na stronie zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne perfumki na lato polecam lacoste- pour femme przyjemne w zapachu i delikante cenowo też bardzo atrakcyjne na zapachowiec.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Używam perfum z  testerownia24h.pl/, męskie też można dopasować. 100 ml za około 100 złotych to mi wystarczy na jakieś pół roku. Mam dość intensywny zapach Calvin Klein i jestem z niego zadowolony. Jak bierzesz 2 testery to wysyłka gratis, więc się jeszcze bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało w Black Friday kupić ładne, delikatne perfumy w promocji w Aleperfumerii, ale już powolutku kończą Teraz ostrzę pazurki na wodę Acqua Di Parma Yuzu bo cena jest obniżona o ponad 100zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do inhalacji polecam tez ten naturalny Olejek Tulsi Madurai. Znakomity na zatoki, katar, bóle głowy ale i na urazy, stłuczenia, ścięgna , mięsnie. Wystarczy dodać do kremu czy masła shea i wmasowac w chore miejsce. Zbawienie dla sportowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×