Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mnie wkurza gdy ktos uwaza ze 1000 funtow rowna sie 1000 zlotych

Polecane posty

Gość gość

otoz nie!! wiadomo, ze pensja 1k GBP to malutko, w wielkich miastach jak Londyn to nci, ale mimo wszystko to nie jest tragedia. analogicznie, to 40 funtow powinno sie rownac 40 zlotym. to teraz pomyslcie co niektorzy), czy za 50 PLN zrobicie takie zakupy jak ja dzis za 50 GBP: ryba (tunczyk 2 spore kawalki), ser zolty 2 op x 200g, pomidory, salata, rzodkiewki, 3 awokado, botwinka, marchewka; banany ok 10 sztuk, kilo truskawek; maslo orzechowe sloik 0,5 kg; czekolada lindt (3 tabliczki), maka gryczana 1 kg; maka pszenna 2 kg; wino czerwone chilijskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze olej rzepakowy tloczony na zimno 1 litr byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w Polsce starczyloby na najtansze wino i 3 czekoladki lindta oraz mąkę pszenną, a gdzie: ser zolty 2 op x 200g, pomidory, salata, rzodkiewki, 3 awokado, botwinka, marchewka; banany ok 10 sztuk, kilo truskawek; maslo orzechowe sloik 0,5 kg, maka gryczana 1 kg i olej rzepakowy tloczony na zimno 1 litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ...?? Musiałaś się "pochwalić", że jesz tuńczyka ? :O mi akurat ta ryba nie smakuje wcale. wolę postrąga, dorsza, halibuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uwazasz ze ktos sie CHWALI tunczykiem? Pochodzisz z takiej biedy, ze to dla ciebie luksus? Po prostu opowiada o zakupach, zeby zilustrowac ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio bo taka jest prawda. Impreza Andrzejkowa u mnie w mieście, z czterema daniami i 7 przystawkami, oraz noclegiem kosztuje 20 funtów, a ile u was w Jukeju kosztuje sam nocleg w hotelu, dopomyje? 100 funtow. Ja za czynsz z rachunkami płace 120 funtów, a ile wy płacicie za rachunki dopomyje? 500funtów Ja w mojej kochanej PL, za aparat ortodontyczny płace 800 funtów, a ile wy dopomyje płacicie w uka? 4000funa. W mojej kochanej PL, piękny, nowiutki dom z działka porośnięta tujami, kosztuje 60 tys funtów, a ile kosztuje domopodobna, zagrzybiona rudera z dykty w Jukeju? 400tys funa. Śmiecie emigracyjne odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, oczywiscie masz racje :) Nie liczy sie nazwa waluty, moga to byc równie dobrze rupie, drachmy czy inne..Lub chocby nawet guziki :P Liczy sie ile dobra mozesz za nie kupic i tyle. Skoro w PL za np. bilet do kina trzeba zaplacic 24 guziki, a u mnie 6 lub 11 w weekend.. to chyba sprawa jest jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zaplaceniu za czynsz i dojazdy do pracy co zostaje z tego 1000 funtow? Nie wiem nawet czy teraz da sie samodzielnie pokoj wynajac przy takiej pensji w Londynie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 1000 f w uk jest się po prostu biednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 1500 Pln w Polsce jestes milionerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×