Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaBartka24

Najpierw chłopczyk potem dziewczynka na USG

Polecane posty

Witam wszystkie mamuśki, czy ktoraś z was miała tak, że w 4,5 misiącu ciąży lekarz stwierdził na badaniu USG chłopca, a miesiąc później zobaczył dziewczynkę ? Wczoraj byłam u lekarza i bardzo mnie zaskoczył mówiąc, że córeczka :D mam już sporo chłopięcych ubranek i już sami z mężem jesteśmy zdezorientowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak u mnie Do 20 tc lekarz twierdził, ze chłopiec a jest dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 26 tc na 90% byla dziewczynka, a juz w 31 chlopiec... Az lekarka w szoku, bo tylko raz w zyciu sie pomylila co do plci. Normalnie zdjecia mi dala z usg gdzie bylo jaderka widac. Tyle ze ja kupowalam neutralna wyprawke a niebieski dla dziewczynki tez mi sie podoba. Wozek zielony, posciel kremowa i niebieska. Ciuszki neutralne a potem, gdy moj chlopiec sie urodzil, odkupilam od szwagierki po jej synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie najwieksza glupota jest kupowanie wyprawki typowo pod plec. Trzeba bylo zaopatrzyc sie w neutralne kolory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży w czwartym miesiącu lekarz powiedział mi, że chłopak i jest synek ;) a teraz sama już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....a niby pomyłki zdarzają się raczej w odwrotną stronę. Mój lekarz zawsze mówił, że z dziewczynki jeszcze może być chłopiec, ale z chłopca dziewczynka już raczej nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do 6 miesiaca chlopiec. Potem ze dziewczynka i urodzila sie dziewczynka. Za wczesnie wzielas sie za wyprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo rany, ale numer :D a na polowkowym też lekarz był przekonany że chłopiec?ja byłam u dwóch lekarzy i ma być chłopiec ale już teraz nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli w 14tc lekarz mi powiedział że chłopczyk to mam się jeszcze nie nastawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam plec w 10tc i do tej pory (6 miesiąc) potwierdza się ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez w 17tc byl chlopiec, a juz w 20 dziewczynka, potem juz zawsze dziewczynka i jest dziewczynka. Z tym ze lekarz w 17tc nam mowil ze to moze byc pepowina, wygladala jak siusiak. Ja sie wtedy nastawilam na chlopca i poszlam szalec w smyku na wyprzedzy hehe, potem czesc wymienilam a zostawilam jakies pajace, corka sobie wlasnie spi w niebieskim:D ale stwierdzam ze dla chlopcow jest wiekszy wybor, fajniejsza kolorystyka... Mam tez dwuletniego syna i jak byl niemowlakem to mi sie bardziej podobaly dziewczece rzeczy, a teraz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z moich koleżanek miała mieć chłopca, gdy jej lekarz był na urlopie poszła do innego lekarza który powiedział że to jest dziewczynka i urodziła dziewczynkę:) natomiast moja przyjaciółka też miała mieć syna przez całą ciążę Lekarz jej powiedział że jest chłopak.Zrobili jej cesarkę i okazało się że to dziewczynka... moja przyjaciółka była w szoku powiedziała "Pokażcie mi to dziecko bo nie wierze!"nie mogła przywyknąć bo cały czas nastawiała się na chłopca kupiła nawet niebieski wózek a chodziła do kliniki Femina w Lubinie. Marzyła o chłopcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to wszystko jedno. Lekarz powiedział mi na połówkowym " pięknie nam się tu prezentuje mały mężczyzna" ja byłam zła bo nie chciałam wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj że bylas zła bo nie chciałas wiedzieć. Fanaberia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 18 tydzien nadal nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moja sąsiadka cała ciążę miała być dziewczynka a przy porodzie ups..... Chłopiec. Wychodził że szpitala w różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkamamaAntka
Miałam to samo! Dlatego kupiłam wózek Barletta od adamexu w najbardziej neutralnych kolorach jakie się da czyli szarościach, bo już sama nie wiedziałam co urodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszejciazy nie wiedzialam, teraz tez wiedziec nie chce! Dopiero 8 mc dzidzius zaczyna rozumiec ze nie jest czesciom mamy, wiecmysle ze noworodkowi plci meskiej rozowe spioszki nie neda przeszkadzac?Starsza mam corke i prawde mowiac ,rozowego po dziurki w nosie! Z tym ze ja jak wchodze na usg to pierwsze po" dzien dobry" informuje ze plci nie chce znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamze mam pytanie jestem w 21 tygodniu ciąży. W 15 tygodniu dowiedziałam się ze będzie chłopak wczoraj na połówkowy powiedział ze chłopak pokazał mi niby siusiaka ale jąder nie widziałam czy może się to zmienić ze będzie dziewczynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamze mam pytanie jestem w 21 tygodniu ciąży. W 15 tygodniu dowiedziałam się ze będzie chłopak wczoraj na połówkowy powiedział ze chłopak pokazał mi niby siusiaka ale jąder nie widziałam czy może się to zmienić ze będzie dziewczynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak lekarz z przekonaniem mówi, że to dziewczyna i że widać wargi sromowe i jest to 24 tydzień, to chyba nie zmieni się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy topik mi w 12 tc powiedzieli ze będzie chłopiec ze już widać wszyscy byli w szoku ze tak szybko się ujawnił a tu widzę ze nie można być na 100 procent pewnym choć lekarka powiedziała mi ze jest pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja tak bardzo mentalnie czuje że dzewczynka i lekarz stwierdził w 13 tc na prenatalnych, że dziewczynka, wczoraj w 17 tc inny lekarz na gorszym sprzecie stwierdzil chłopca. Czekam na polowkowe na lepszym sprzecie, z nadzieją, że jednak dziewczynka.. Dajecie nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Będzie chłop mąż się ucieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odległość
Dnia 30.06.2017 o 10:21, Gość gość napisał:

Ja poznałam plec w 10tc i do tej pory (6 miesiąc) potwierdza się ale zobaczymy

Taaaa w 10 tc. ha ha😆 do 12 tygodnia to nic kompletnie tam nie jest ukształtowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćM

MamaBartka24 i urodziła się dziewczynka czy chłopiec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×